Súhrn
- Vznik
- 22. 05. 200719 rokov 5 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2021
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- HD - ELMONT, s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36779873
- daňové identifikačné číslo
- 2022380646
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- 294, 02341 Nesluša, Slovenská republika
- Územie
- Neslušaokres Kysucké Nové MestoŽilinský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 22. 05. 2007
- V registri
- 19 rokov 5 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 18992/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 506360
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| veľkoobchod v rozsahu voľných živností | 22. 05. 2007 | — |
| maloobchod v rozsahu voľných živností | 22. 05. 2007 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností | 22. 05. 2007 | — |
| prenájom strojov, prístrojov a zariadení | 22. 05. 2007 | — |
| reklamná činnosť | 22. 05. 2007 | — |
| vedenie účtovníctva | 22. 05. 2007 | — |
| inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo | 22. 05. 2007 | — |
| poradenská činnosť v stavebníctve | 22. 05. 2007 | — |
| maliarske, natieračské a lešenárske práce | 22. 05. 2007 | — |
| zváračské práce | 22. 05. 2007 | — |
| upratovacie práce a čistenie budov | 22. 05. 2007 | — |
| demolácie, zemné práce, príprava staveniska, terénne úpravy | 22. 05. 2007 | — |
| skladovanie a uskladňovanie | 22. 05. 2007 | — |
| činnosť organizačných a ekonomických poradcov | 22. 05. 2007 | — |
| montáž sadrokartónových priečok a podhľadov | 22. 05. 2007 | — |
| podnikateľské poradenstvo | 22. 05. 2007 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 22. 05. 2007 | — |
| výroba malty a betónu | 22. 05. 2007 | — |
| montáž, rekonštrukcia, údržba elektrických zariadení | 22. 05. 2007 | — |
| kovoobrábanie | 22. 05. 2007 | — |
| zámočníctvo | 22. 05. 2007 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby | 09. 11. 2010 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 09. 11. 2010 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 09. 11. 2010 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- už nie je partnerom · bol zapísaný od 01. 02. 2017 do 25. 09. 2017 · z úradnej moci
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022380646 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2021 prehĺbila stratu na −1 050 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.
Tržby
0 €
▼ 100,0 %Výsledok hospodárenia
−1 050 €
▼ 33,1 %Aktíva
27 €
▼ 93,0 %Vlastné imanie
−138 830 €
▼ 0,8 %Zadlženosť
514 285,2 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 65,2 tis. | 35,8 tis. | 21 tis. | 8 tis. | 0 |
| Výsledok hospodárenia | 7,8 tis. | 21,9 tis. | −180,5 tis. | −789 | −1,1 tis. |
| Aktíva | 207,7 tis. | 186 tis. | 5,6 tis. | 386 | 27 |
| Vlastné imanie | 21,2 tis. | 43,5 tis. | −137 tis. | −137,8 tis. | −138,8 tis. |
| Daň z príjmu | 4,3 tis. | 4 tis. | 0 | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 89,8 % | 76,6 % | 2 561,6 % | 35 794,0 % | 514 285,2 % |
aj 2014–2016 — v pláne Štandard
2021
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −1,1 tis.
- Aktíva
- 27
- Vlastné imanie
- −138,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 514 285,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −789
- Aktíva
- 386
- Vlastné imanie
- −137,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 35 794,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 21 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −180,5 tis.
- Aktíva
- 5,6 tis.
- Vlastné imanie
- −137 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 2 561,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 35,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 21,9 tis.
- Aktíva
- 186 tis.
- Vlastné imanie
- 43,5 tis.
- Daň z príjmu
- 4 tis.
- Zadlženosť
- 76,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 65,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 7,8 tis.
- Aktíva
- 207,7 tis.
- Vlastné imanie
- 21,2 tis.
- Daň z príjmu
- 4,3 tis.
- Zadlženosť
- 89,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2016 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.