Súhrn
- Vznik
- 19. 05. 200719 rokov 5 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2024
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Designia, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36779512
- daňové identifikačné číslo
- 2022384441
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Púpavová 691/33, 84104 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Karlova Vesokres Bratislava IVBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 19. 05. 2007
- V registri
- 19 rokov 5 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 46035/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 430801
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| spracovanie grafických návrhov výpočtovou technikou, | 19. 05. 2007 | — |
| automatizované spracovanie údajov, | 19. 05. 2007 | — |
| zhotovovanie www stránok v rozsahu voľnej živnosti, | 19. 05. 2007 | — |
| vydávanie periodických a neperiodických publikácií v rozsahu voľnej živnosti, | 19. 05. 2007 | — |
| fotografické práce, | 19. 05. 2007 | — |
| písmomaliarske a aranžérske práce, | 19. 05. 2007 | — |
| registrácia internetových domén, ich správa a prevádzkovanie, | 19. 05. 2007 | — |
| reklamná a propagačná činnosť, | 19. 05. 2007 | — |
| prieskum trhu, | 19. 05. 2007 | — |
| inzertná činnosť v rozsahu voľnej živnosti, | 19. 05. 2007 | — |
| technicko organizačné zabezpečenie školení, prednášok, seminárov a kurzov v rozsahu voľnej živnosti, | 19. 05. 2007 | — |
| marketing a management, | 19. 05. 2007 | — |
| organizovanie kultúrnych, spoločenských, športových a prezentačných podujatí, konferencií, výstav, veľtrhov v rozsahu voľnej živnosti, | 19. 05. 2007 | — |
| výroba, požičiavanie a predaj audio a videozáznamov so súhlasom autora, | 19. 05. 2007 | — |
| poradenská činnosť v oblasti marketingu v rozsahu voľnej živnosti, | 19. 05. 2007 | — |
| činnosť organizačných a ekonomických poradcov, | 19. 05. 2007 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/, | 19. 05. 2007 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/, | 19. 05. 2007 | — |
| poskytovanie softvéru - predaj hotových programov na základe dohody s autorom, | 19. 05. 2007 | — |
| návrh a optimalizácia informačných technológií, ich vývoj a realizácia, | 19. 05. 2007 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti, | 19. 05. 2007 | — |
| podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti, | 19. 05. 2007 | — |
| prenájom motorových vozidiel, | 19. 05. 2007 | — |
| prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľnej živnosti, | 19. 05. 2007 | — |
| skladovanie - okrem prevádzkovania verejných skladov, | 19. 05. 2007 | — |
| leasingová činnosť v rozsahu voľnej živnosti, | 19. 05. 2007 | — |
| faktoring a forfaiting v rozsahu voľnej živnosti, | 19. 05. 2007 | — |
| vedenie účtovníctva, | 19. 05. 2007 | — |
| prenájom nehnuteľností s poskytovaním doplnkových služieb - obstarávateľské služby spojené s prenájmom, | 19. 05. 2007 | — |
| inžinierska činnosť - obstarávanie služieb v stavebníctve, | 19. 05. 2007 | — |
| prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu v rozsahu voľnej živnosti, | 19. 05. 2007 | — |
| poradenstvo v oblasti výpočtovej techniky vrátane systémovej údržby softvéru, | 19. 05. 2007 | — |
| kompletizácia počítačových sietí a hardvéru s výnimkou zásahu do vyhradených technických zariadení, | 19. 05. 2007 | — |
| prenájom výpočtovej techniky a informačných technológií, | 19. 05. 2007 | — |
| montáž, výroba a opravy kancelárskej a výpočtovej techniky v rozsahu bezpečného napätia, | 19. 05. 2007 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022384441 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 08. 2026 (rok porušenia 2025).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 03. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2024 prehĺbila stratu na −593 € a bez tržieb.
Tržby
0 €
Výsledok hospodárenia
−593 €
▼ 9,2 %Aktíva
4 468 €
bez zmenyVlastné imanie
2 145 €
▼ 21,7 %Zadlženosť
52,0 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 4,6 tis. | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia | −380 | −1,5 tis. | −2,7 tis. | −543 | −593 |
| Aktíva | 8,1 tis. | 6,8 tis. | 4,1 tis. | 4,5 tis. | 4,5 tis. |
| Vlastné imanie | 7,5 tis. | 6 tis. | 3,3 tis. | 2,7 tis. | 2,1 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 0 | 340 |
| Zadlženosť | 7,7 % | 12,4 % | 20,1 % | 38,7 % | 52,0 % |
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
2024
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −593
- Aktíva
- 4,5 tis.
- Vlastné imanie
- 2,1 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 52,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −543
- Aktíva
- 4,5 tis.
- Vlastné imanie
- 2,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 38,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −2,7 tis.
- Aktíva
- 4,1 tis.
- Vlastné imanie
- 3,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 20,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −1,5 tis.
- Aktíva
- 6,8 tis.
- Vlastné imanie
- 6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 12,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 4,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −380
- Aktíva
- 8,1 tis.
- Vlastné imanie
- 7,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 7,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.