Súhrn
- Vznik
- 19. 05. 200719 rokov 5 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 30. 09. 2026
- Tržby
- 1 405 350 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- NDG s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36779300
- daňové identifikačné číslo
- 2022383726
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022383726
- Sídlo
- Malá Bytča 164, 01401 Bytča, Slovenská republika
- Územie
- Bytčaokres BytčaŽilinský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 19. 05. 2007
- V registri
- 19 rokov 5 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 18982/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 474685
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| maloobchodná činnosť v rozsahu voľných živností | 19. 05. 2007 | — |
| veľkoobchodná činnosť v rozsahu voľných živností | 19. 05. 2007 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná cestnými nákladnými vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 19. 05. 2007 | — |
| vedenie motorového vozidla | 19. 05. 2007 | — |
| sprostredkovanie v oblasti dopravy - služby dopravných agentúr | 19. 05. 2007 | — |
| vedenie účtovníctva | 19. 05. 2007 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 19. 05. 2007 | — |
| kancelárske služby (vrátene kopírovacích a rozmnožovacích služieb) | 19. 05. 2007 | — |
| podnikateľské poradenstvo | 19. 05. 2007 | — |
| reklamná a inzertná činnosť | 19. 05. 2007 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností | 19. 05. 2007 | — |
| výroba dámskej, pánskej, detskej konfekcie vrátane ich doplnkov | 19. 05. 2007 | — |
| organizovanie tanečných zábav, diskoték, kultúrnych a spoločenských podujatí | 19. 05. 2007 | — |
| predaj nápojov na priamu konzumáciu (hostince, bary) | 19. 05. 2007 | — |
| prenájom automobilov | 19. 05. 2007 | — |
| prenájom tenisových kurtov | 19. 05. 2007 | — |
| predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál | 19. 05. 2007 | — |
| opravy cestných motorových vozidiel | 19. 05. 2007 | — |
| predaj súčiastok a príslušenstva pre motorové vozidlá a motocykle | 19. 05. 2007 | — |
| opravy pneumatík vrátane nastavenia a vyváženia kolies | 19. 05. 2007 | — |
| zemné práce a prípravné práce pre stavbu, príprava staveniska, terénne úpravy | 19. 05. 2007 | — |
| prenájom parkovacích plôch | 19. 05. 2007 | — |
| vnútroštátna nákladná cestná doprava | 19. 05. 2007 | — |
| vnútroštátna taxislužba | 19. 05. 2007 | — |
| Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 03. 04. 2025 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022383726 | 11. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 06. 2007 |
| daňové identifikačné číslo | 2022383726 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | 12. 10. 2026 – 26. 10. 2026 ukončené | 22. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | od 30. 09. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | 11. 09. 2026 – 14. 09. 2026 ukončené | 11. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 22. 10. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila zisk o ▼56 % na 28 558 € a zvýšila tržby o ▲10 % na 1,41 mil. €.
Tržby
1 405 350 €
▲ 9,7 %Výsledok hospodárenia
28 558 €
▼ 56,2 %Aktíva
1 255 065 €
▲ 30,0 %Vlastné imanie
330 208 €
▲ 12,9 %Zadlženosť
73,7 %
Hrubá marža
2,7 %
Čistá marža
2,0 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 567,5 tis. | 880 tis. | 1,06 mil. | 1,28 mil. | 1,41 mil. |
| Výsledok hospodárenia | 41,8 tis. | 70,6 tis. | 5 tis. | 65,2 tis. | 28,6 tis. |
| Aktíva | 523,4 tis. | 678,9 tis. | 635,5 tis. | 965,4 tis. | 1,26 mil. |
| Vlastné imanie | 145,6 tis. | 222,1 tis. | 227,2 tis. | 292,4 tis. | 330,2 tis. |
| Daň z príjmu | 11,7 tis. | 20,4 tis. | 6,8 tis. | 19,3 tis. | 9,6 tis. |
| Zadlženosť | 72,2 % | 67,3 % | 64,3 % | 69,7 % | 73,7 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 1,41 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 28,6 tis.
- Aktíva
- 1,26 mil.
- Vlastné imanie
- 330,2 tis.
- Daň z príjmu
- 9,6 tis.
- Zadlženosť
- 73,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 1,28 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 65,2 tis.
- Aktíva
- 965,4 tis.
- Vlastné imanie
- 292,4 tis.
- Daň z príjmu
- 19,3 tis.
- Zadlženosť
- 69,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 1,06 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 5 tis.
- Aktíva
- 635,5 tis.
- Vlastné imanie
- 227,2 tis.
- Daň z príjmu
- 6,8 tis.
- Zadlženosť
- 64,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 880 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 70,6 tis.
- Aktíva
- 678,9 tis.
- Vlastné imanie
- 222,1 tis.
- Daň z príjmu
- 20,4 tis.
- Zadlženosť
- 67,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 567,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 41,8 tis.
- Aktíva
- 523,4 tis.
- Vlastné imanie
- 145,6 tis.
- Daň z príjmu
- 11,7 tis.
- Zadlženosť
- 72,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 22. 10. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.