prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

Sower, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36778311aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
17. 05. 200719 rokov 5 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
7 530 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Sower, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36778311
daňové identifikačné číslo
2022386212
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2022386212
Sídlo
Budmerice 167, 90086 Budmerice, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
17. 05. 2007
V registri
19 rokov 5 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 45990/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
488618
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru pre účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) v rozsahu voľnej živnosti,17. 05. 2007—
kúpa tovaru pre účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ) v rozsahu voľnej živnosti,17. 05. 2007—
sprostredkovanie v oblasti obchodu, výroby a služieb v rozsahu voľnej živnosti,17. 05. 2007—
reklamná a propagačná činnosť v rozsahu voľnej živnosti,17. 05. 2007—
podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti,17. 05. 2007—
administratívne a sekretárske práce,17. 05. 2007—
čistiace a upratovacie práce,17. 05. 2007—
prípravné práce pre stavbu - výkopové práce, búracie práce, kopáčske práce,17. 05. 2007—
maliarske, natieračské práce,17. 05. 2007—
montáž sadrokartónu,17. 05. 2007—
tapetovanie, stierkovanie,17. 05. 2007—
murárstvo,17. 05. 2007—
montáž a demontáž nábytku a zariadenia kancelárií a bytov v rozsahu voľnej živnosti,17. 05. 2007—
sťahovacie služby v rozsahu voľných živností,17. 05. 2007—
skladovanie tovarov a manipulácia s tovarom v sklade okrem prevádzkovania verejného skladu,17. 05. 2007—
nákladná cestná doprava vykonávaná motorovými vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla,17. 05. 2007—
podlahárstvo,11. 07. 2007—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022386212: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022386212: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022386212IČ DPH SK2022386212Obdobia daňových registráciíDIČ 2022386212: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022386212: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022386212IČ DPH SK2022386212Obdobia daňových registráciíDIČ 2022386212: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022386212: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022386212IČ DPH SK2022386212
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202238621211. 09. 2026—05. 11. 2026registrácia podľa §7a
daňové identifikačné číslo202238621210. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený05. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 05. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 strata bez zmeny na −12 243 € a tržby bez zmeny na 7,5 tisíc eur.

Tržby

7 530 €

bez zmeny

Výsledok hospodárenia

−12 243 €

bez zmeny

Aktíva

13 274 €

bez zmeny

Vlastné imanie

−14 172 €

bez zmeny

Zadlženosť

206,8 %

Hrubá marža

−158,1 %

Čistá marža

−162,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 18 250 €. 2022: tržby 24 360 €. 2023: tržby 23 921 €. 2024: tržby 7 530 €. 2025: tržby 7 530 €.25 tis.12,5 tis.018,3 tis.24,4 tis.23,9 tis.7,5 tis.7,5 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 18 250 €. 2022: tržby 24 360 €. 2023: tržby 23 921 €. 2024: tržby 7 530 €. 2025: tržby 7 530 €.25 tis.12,5 tis.018,3 tis.24,4 tis.23,9 tis.7,5 tis.7,5 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 18 250 €. 2022: tržby 24 360 €. 2023: tržby 23 921 €. 2024: tržby 7 530 €. 2025: tržby 7 530 €.25 tis.12,5 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −575 €. 2022: výsledok hospodárenia −3 000 €. 2023: výsledok hospodárenia −4 523 €. 2024: výsledok hospodárenia −12 243 €. 2025: výsledok hospodárenia −12 243 €.0−20 tis.−575−3 tis.−4,5 tis.−12,2 tis.−12,2 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −575 €. 2022: výsledok hospodárenia −3 000 €. 2023: výsledok hospodárenia −4 523 €. 2024: výsledok hospodárenia −12 243 €. 2025: výsledok hospodárenia −12 243 €.0−20 tis.−575−3 tis.−4,5 tis.−12,2 tis.−12,2 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −575 €. 2022: výsledok hospodárenia −3 000 €. 2023: výsledok hospodárenia −4 523 €. 2024: výsledok hospodárenia −12 243 €. 2025: výsledok hospodárenia −12 243 €.0−20 tis.−575202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 10 999 €, vlastné imanie 9 612 €. 2022: aktíva 7 532 €, vlastné imanie 6 612 €. 2023: aktíva 22 547 €, vlastné imanie 2 089 €. 2024: aktíva 13 274 €, vlastné imanie −14 172 €. 2025: aktíva 13 274 €, vlastné imanie −14 172 €.25 tis.0−20 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 10 999 €, vlastné imanie 9 612 €. 2022: aktíva 7 532 €, vlastné imanie 6 612 €. 2023: aktíva 22 547 €, vlastné imanie 2 089 €. 2024: aktíva 13 274 €, vlastné imanie −14 172 €. 2025: aktíva 13 274 €, vlastné imanie −14 172 €.25 tis.0−20 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 10 999 €, vlastné imanie 9 612 €. 2022: aktíva 7 532 €, vlastné imanie 6 612 €. 2023: aktíva 22 547 €, vlastné imanie 2 089 €. 2024: aktíva 13 274 €, vlastné imanie −14 172 €. 2025: aktíva 13 274 €, vlastné imanie −14 172 €.25 tis.0−20 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 7 014 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 529 €, finančné účty 456 €. 2022: dlhodobý majetok 4 299 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 749 €, finančné účty 484 €. 2023: dlhodobý majetok 22 014 €, zásoby 0 €, pohľadávky 279 €, finančné účty 254 €. 2024: dlhodobý majetok 12 656 €, zásoby 0 €, pohľadávky 278 €, finančné účty 340 €. 2025: dlhodobý majetok 12 656 €, zásoby 0 €, pohľadávky 278 €, finančné účty 340 €.25 tis.12,5 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 7 014 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 529 €, finančné účty 456 €. 2022: dlhodobý majetok 4 299 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 749 €, finančné účty 484 €. 2023: dlhodobý majetok 22 014 €, zásoby 0 €, pohľadávky 279 €, finančné účty 254 €. 2024: dlhodobý majetok 12 656 €, zásoby 0 €, pohľadávky 278 €, finančné účty 340 €. 2025: dlhodobý majetok 12 656 €, zásoby 0 €, pohľadávky 278 €, finančné účty 340 €.25 tis.12,5 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 7 014 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 529 €, finančné účty 456 €. 2022: dlhodobý majetok 4 299 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 749 €, finančné účty 484 €. 2023: dlhodobý majetok 22 014 €, zásoby 0 €, pohľadávky 279 €, finančné účty 254 €. 2024: dlhodobý majetok 12 656 €, zásoby 0 €, pohľadávky 278 €, finančné účty 340 €. 2025: dlhodobý majetok 12 656 €, zásoby 0 €, pohľadávky 278 €, finančné účty 340 €.25 tis.12,5 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 9 612 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 387 €. 2022: vlastné imanie 6 612 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 920 €. 2023: vlastné imanie 2 089 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 20 458 €. 2024: vlastné imanie −14 172 €, dlhodobé záväzky 14 553 €, krátkodobé záväzky 12 893 €. 2025: vlastné imanie −14 172 €, dlhodobé záväzky 14 553 €, krátkodobé záväzky 12 893 €.50 tis.0−20 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 9 612 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 387 €. 2022: vlastné imanie 6 612 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 920 €. 2023: vlastné imanie 2 089 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 20 458 €. 2024: vlastné imanie −14 172 €, dlhodobé záväzky 14 553 €, krátkodobé záväzky 12 893 €. 2025: vlastné imanie −14 172 €, dlhodobé záväzky 14 553 €, krátkodobé záväzky 12 893 €.50 tis.0−20 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 9 612 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 387 €. 2022: vlastné imanie 6 612 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 920 €. 2023: vlastné imanie 2 089 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 20 458 €. 2024: vlastné imanie −14 172 €, dlhodobé záväzky 14 553 €, krátkodobé záväzky 12 893 €. 2025: vlastné imanie −14 172 €, dlhodobé záväzky 14 553 €, krátkodobé záväzky 12 893 €.50 tis.0−20 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 176 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.50025000176034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 176 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.50025000176034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 176 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.50025000176034034020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby18,3 tis.24,4 tis.23,9 tis.7,5 tis.7,5 tis.
Výsledok hospodárenia−575−3 tis.−4,5 tis.−12,2 tis.−12,2 tis.
Aktíva11 tis.7,5 tis.22,5 tis.13,3 tis.13,3 tis.
Vlastné imanie9,6 tis.6,6 tis.2,1 tis.−14,2 tis.−14,2 tis.
Daň z príjmu01760340340
Zadlženosť12,6 %12,2 %90,7 %206,8 %206,8 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
7,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−12,2 tis.
Aktíva
13,3 tis.
Vlastné imanie
−14,2 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
206,8 %

2024

Tržby
7,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−12,2 tis.
Aktíva
13,3 tis.
Vlastné imanie
−14,2 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
206,8 %

2023

Tržby
23,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−4,5 tis.
Aktíva
22,5 tis.
Vlastné imanie
2,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
90,7 %

2022

Tržby
24,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−3 tis.
Aktíva
7,5 tis.
Vlastné imanie
6,6 tis.
Daň z príjmu
176
Zadlženosť
12,2 %

2021

Tržby
18,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−575
Aktíva
11 tis.
Vlastné imanie
9,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
12,6 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 05. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API