Súhrn
- Vznik
- 17. 05. 200719 rokov 5 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 367 487 €2022
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- BROWN METAL-CABLE RECYCLING s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36777897
- daňové identifikačné číslo
- 2022388434
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Bartókova 1, 94301 Štúrovo, Slovenská republika
- Územie
- Štúrovookres Nové ZámkyNitriansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 17. 05. 2007
- V registri
- 19 rokov 5 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 19929/N - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 377637
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečným spotrebiteľom (maloobchod) v rozsahu voľných živností | 17. 05. 2007 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností | 17. 05. 2007 | — |
| sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti | 17. 05. 2007 | — |
| administratívne práce | 17. 05. 2007 | — |
| ekonomické a organizačné poradenstvo | 17. 05. 2007 | — |
| reklamná a propagačná činnosť | 17. 05. 2007 | — |
| technické služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov | 17. 05. 2007 | — |
| prieskum trhu a verejnej mienky | 17. 05. 2007 | — |
| prenájom priemyselného tovaru, strojov a zariadení | 17. 05. 2007 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním aj iných ako základných služieb spojených s prenájmom | 17. 05. 2007 | — |
| upratovacie práce | 17. 05. 2007 | — |
| automatizované spracovanie údajov | 17. 05. 2007 | — |
| organizovanie kurzov, školení a seminárov | 17. 05. 2007 | — |
| organizovanie a usporadúvanie obchodno-predajných výstav, trhov, prehliadok, kultúrnych a spoločenských podujatí | 17. 05. 2007 | — |
| demolácie, búracie práce, príprava staveniska, terénne úpravy | 17. 05. 2007 | — |
| stierkovacie práce | 17. 05. 2007 | — |
| vykonávanie zváracích prác (elektrickým oblúkom, plameňom, bodovým a švovým zváraním), paličské práce | 17. 05. 2007 | — |
| montáž priečok a zavesených podhľadov suchou technológiou z hromadne vyrábaných dielcov | 17. 05. 2007 | — |
| tapetovanie, maliarske a natieračské práce | 17. 05. 2007 | — |
| montáž hotových plastových obkladov | 17. 05. 2007 | — |
| inštalácia elektrických rozvodov a zariadení na bezpečnostné napätie | 17. 05. 2007 | — |
| armovacie práce | 17. 05. 2007 | — |
| výroba jednoduchých výrobkov z dreva | 17. 05. 2007 | — |
| montáž a demontáž kompletných stolárskych výrobkov, okien a dverí do drevených rámov, osadzovanie vstavaných políc a skríň | 17. 05. 2007 | — |
| predaj tepelne rýchlo spracovaných mäsových výrobkov, bezmäsitých jedál a nápojov (alkoholických a nealkoholických) na priamu konzumáciu | 17. 05. 2007 | — |
| poskytovanie úverov nebankovým spôsobom | 17. 05. 2007 | — |
| Podnikanie v obklasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 09. 02. 2016 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 09. 02. 2016 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022388434 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 07. 2024 (rok porušenia 2024).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2022 znížila stratu na −772 € a zvýšila tržby o ▲56 % na 367,5 tisíc eur.
Tržby
367 487 €
▲ 56,0 %Výsledok hospodárenia
−772 €
▲ 62,6 %Aktíva
172 441 €
▼ 0,5 %Vlastné imanie
10 447 €
▼ 6,9 %Zadlženosť
93,9 %
Hrubá marža
−0,2 %
Čistá marža
−0,2 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 152,6 tis. | 99,7 tis. | — | 235,5 tis. | 367,5 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 992 | 2,1 tis. | — | −2,1 tis. | −772 |
| Aktíva | 36,6 tis. | 38,3 tis. | — | 173,2 tis. | 172,4 tis. |
| Vlastné imanie | 15 tis. | 17,1 tis. | — | 11,2 tis. | 10,4 tis. |
| Daň z príjmu | 263 | 552 | — | 0 | 149 |
| Zadlženosť | 59,0 % | 55,4 % | — | 93,5 % | 93,9 % |
aj 2014–2017 — v pláne Štandard
2022
- Tržby
- 367,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −772
- Aktíva
- 172,4 tis.
- Vlastné imanie
- 10,4 tis.
- Daň z príjmu
- 149
- Zadlženosť
- 93,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 235,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −2,1 tis.
- Aktíva
- 173,2 tis.
- Vlastné imanie
- 11,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 93,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- —
- Výsledok hospodárenia
- —
- Aktíva
- —
- Vlastné imanie
- —
- Daň z príjmu
- —
- Zadlženosť
- —
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 99,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,1 tis.
- Aktíva
- 38,3 tis.
- Vlastné imanie
- 17,1 tis.
- Daň z príjmu
- 552
- Zadlženosť
- 55,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 152,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 992
- Aktíva
- 36,6 tis.
- Vlastné imanie
- 15 tis.
- Daň z príjmu
- 263
- Zadlženosť
- 59,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2017 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.