Súhrn
- Vznik
- 12. 05. 200719 rokov 5 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2022
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- NERPA s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36776017
- daňové identifikačné číslo
- 2022375399
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Sokolovská 2, 93401 Levice, Slovenská republika
- Územie
- Leviceokres LeviceNitriansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 12. 05. 2007
- V registri
- 19 rokov 5 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 19903/N - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 334620
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| veľkoobchod v rozsahu voľnej živnosti | 12. 05. 2007 | — |
| maloobchod v rozsahu voľnej živnosti | 12. 05. 2007 | — |
| marketingové poradenstvo | 12. 05. 2007 | — |
| poradenská, koordinačná a konzultačná činnosť v rozsahu voľnej živnosti | 12. 05. 2007 | — |
| výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied, humanitných a spoločenských vied, prieskum trhu a verejnej mienky | 12. 05. 2007 | — |
| vyhotovovanie projektov rozvoja infraštruktúry, koncepcie rozvoja miest a obcí | 12. 05. 2007 | — |
| vyhotovovanie filmov a videozáznamov | 12. 05. 2007 | — |
| usporadúvanie prednášok, konferencií, kongresov, odborných seminárov a kultúrnych podujatí | 12. 05. 2007 | — |
| podnikateľské poradenstvo | 12. 05. 2007 | — |
| grafické práce na počítači | 12. 05. 2007 | — |
| spracovanie dát cez počítač | 12. 05. 2007 | — |
| poradenstvo v oblasti hardwaru , softwaru | 12. 05. 2007 | — |
| účtovníctvo | 12. 05. 2007 | — |
| sprostredkovanie výroby a obchodu | 12. 05. 2007 | — |
| predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov | 12. 05. 2007 | — |
| predaj na priamu konzumáciu alko a nealko nápojov v rozsahu voľnej živnosti | 12. 05. 2007 | — |
| faktoring, forfaiting, lízing | 12. 05. 2007 | — |
| prenájom nehnuteľností - bytových i nebytových priestorov s poskytovaním aj iných než základných služieb spojených s prenájmom | 12. 05. 2007 | — |
| reklamné činnosti | 12. 05. 2007 | — |
| organizovanie spoločenských podujatí | 12. 05. 2007 | — |
| spracovanie čaju i kávy | 12. 05. 2007 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022375399 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2022 znížila stratu na −259 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.
Tržby
0 €
▼ 100,0 %Výsledok hospodárenia
−259 €
▲ 53,0 %Aktíva
31 861 €
bez zmenyVlastné imanie
27 164 €
▼ 0,9 %Zadlženosť
14,7 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 15 tis. | 490 | 0 | 3 tis. | 0 |
| Výsledok hospodárenia | −19,5 tis. | −25,7 tis. | 23,4 tis. | −551 | −259 |
| Aktíva | 61,8 tis. | 36 tis. | 30,3 tis. | 31,9 tis. | 31,9 tis. |
| Vlastné imanie | 291 | 4,6 tis. | 28 tis. | 27,4 tis. | 27,2 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 1,5 tis. | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 99,5 % | 87,2 % | 7,6 % | 13,9 % | 14,7 % |
aj 2014–2017 — v pláne Štandard
2022
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −259
- Aktíva
- 31,9 tis.
- Vlastné imanie
- 27,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 14,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −551
- Aktíva
- 31,9 tis.
- Vlastné imanie
- 27,4 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 13,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 23,4 tis.
- Aktíva
- 30,3 tis.
- Vlastné imanie
- 28 tis.
- Daň z príjmu
- 1,5 tis.
- Zadlženosť
- 7,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 490
- Výsledok hospodárenia
- −25,7 tis.
- Aktíva
- 36 tis.
- Vlastné imanie
- 4,6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 87,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 15 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −19,5 tis.
- Aktíva
- 61,8 tis.
- Vlastné imanie
- 291
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 99,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2017 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.