Súhrn
- Vznik
- 05. 05. 200719 rokov 6 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 234 625 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- LUARI, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36773239
- daňové identifikačné číslo
- 2022379194
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022379194
- Sídlo
- 78, 93014 Dolný Bar, Slovenská republika
- Územie
- Dolný Barokres Dunajská StredaTrnavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 05. 05. 2007
- V registri
- 19 rokov 6 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 20022/T - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 852128
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti | 05. 05. 2007 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti | 05. 05. 2007 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti | 05. 05. 2007 | — |
| podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti | 05. 05. 2007 | — |
| reklamná, propagačná a inzertná činnosť | 05. 05. 2007 | — |
| vydavateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti | 05. 05. 2007 | — |
| grafické práce na počítači | 05. 05. 2007 | — |
| organizovanie kurzov, školení, veľtrhov, výstav, spoločenských, športových a kultúrnych podujatí | 05. 05. 2007 | — |
| faktoring a forfaiting v rozsahu voľnej živnosti | 05. 05. 2007 | — |
| prieskum trhu a verejnej mienky | 05. 05. 2007 | — |
| vedenie účtovníctva | 05. 05. 2007 | — |
| ubytovanie v rozsahu voľnej živnosti | 05. 05. 2007 | — |
| nájom a prenájom hnuteľných vecí | 05. 05. 2007 | — |
| prenájom nehnuteľností s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 05. 05. 2007 | — |
| upratovacie služby | 05. 05. 2007 | — |
| výroba nábytku | 05. 05. 2007 | — |
| stolárstvo | 05. 05. 2007 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná cestnými nákladnými vozidlami, ktorých celková hmotnosť prípojného vozidla nepresahuje 3,5 t | 04. 11. 2010 | — |
| Pánske, dámske a detské kaderníctvo | 21. 06. 2022 | — |
| Pedikúra | 13. 11. 2025 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022379194 | 11. 09. 2026 | — | 06. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 20. 06. 2007 |
| daňové identifikačné číslo | 2022379194 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲46 % na 8 545 € a zvýšila tržby o ▲13 % na 234,6 tisíc eur.
Tržby
234 625 €
▲ 12,7 %Výsledok hospodárenia
8 545 €
▲ 46,5 %Aktíva
101 365 €
▲ 31,7 %Vlastné imanie
8 712 €
▲ 4 256,0 %Zadlženosť
91,4 %
Hrubá marža
4,6 %
Čistá marža
3,6 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 166,2 tis. | 182,3 tis. | 208,8 tis. | 208,3 tis. | 234,6 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −19,7 tis. | −14,3 tis. | 3,1 tis. | 5,8 tis. | 8,5 tis. |
| Aktíva | 58,6 tis. | 77,9 tis. | 86,8 tis. | 77 tis. | 101,4 tis. |
| Vlastné imanie | −8,8 tis. | −23 tis. | −5,6 tis. | 200 | 8,7 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 554 | 1,6 tis. | 2,3 tis. |
| Zadlženosť | 115,0 % | 129,6 % | 106,5 % | 99,7 % | 91,4 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 234,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 8,5 tis.
- Aktíva
- 101,4 tis.
- Vlastné imanie
- 8,7 tis.
- Daň z príjmu
- 2,3 tis.
- Zadlženosť
- 91,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 208,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 5,8 tis.
- Aktíva
- 77 tis.
- Vlastné imanie
- 200
- Daň z príjmu
- 1,6 tis.
- Zadlženosť
- 99,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 208,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,1 tis.
- Aktíva
- 86,8 tis.
- Vlastné imanie
- −5,6 tis.
- Daň z príjmu
- 554
- Zadlženosť
- 106,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 182,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −14,3 tis.
- Aktíva
- 77,9 tis.
- Vlastné imanie
- −23 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 129,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 166,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −19,7 tis.
- Aktíva
- 58,6 tis.
- Vlastné imanie
- −8,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 115,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 06. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).