prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

FURLAN PIETRA, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36769738aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
27. 04. 200719 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 08. 2026
Tržby
29 965 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
FURLAN PIETRA, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36769738
daňové identifikačné číslo
2022377192
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2022377192
Sídlo
Plechotická 1069/32, 07801 Sečovce, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
27. 04. 2007
V registri
19 rokov 6 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 24977/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
827295
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností27. 04. 2007—
kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností27. 04. 2007—
sprostredkovanie obchodu, výroby a dopravy v rozsahu voľnej živnosti27. 04. 2007—
príprava a predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov27. 04. 2007—
príprava a predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál27. 04. 2007—
príprava a predaj na priamu konzumáciu zmrzliny, ak sa na jej prípravu použijú priemyselne vyrábané koncentráty a mrazené krémy27. 04. 2007—
príprava a predaj na priamu konzumáciu jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok27. 04. 2007—
ubytovacie služby v rozsahu voľnej živnosti27. 04. 2007—
reklamná, propagačná a inzertná činnosť27. 04. 2007—
organizovanie a usporadúvanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí27. 04. 2007—
demolácie, búracie práce a prípravné práce pre stavbu27. 04. 2007—
maliarske a natieračské práce27. 04. 2007—
kladenie zámkovej dlažby27. 04. 2007—
kladenie podlahových krytín lepením (PVC, korok, textil)27. 04. 2007—
montáž sadrokartónu a minerálnych podhľadov27. 04. 2007—
poskytovanie dátových služieb- internetová čitáreň27. 04. 2007—
prenájom automobilov27. 04. 2007—
prenájom spotrebného tovaru27. 04. 2007—
prenájom nehnuteľností, pokiaľ sa popri prenájme poskytujú aj iné než základné služby spojené s prenájmom27. 04. 2007—
vydavateľská činnosť27. 04. 2007—
upratovacie a čistiace práce27. 04. 2007—
záložne27. 04. 2007—
sekretárske služby (vrátane kopírovacích služieb)27. 04. 2007—
nechtový dizajn27. 04. 2007—
skladovanie27. 04. 2007—
podnikateľské podnikanie27. 04. 2007—
vedenie účtovníctva27. 04. 2007—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5t vrátane prípojného vozidla27. 04. 2007—
autolakyrnícke práce27. 04. 2007—
pilčícke práce a píliarska výroba27. 04. 2007—
baliace činnosti27. 04. 2007—
faktoring a forfaiting27. 04. 2007—
prenájom hnuteľných vecí27. 04. 2007—
služby súvisiace s rastlinnou výrobou27. 04. 2007—
marketing27. 04. 2007—
murárstvo17. 04. 2010—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022377192: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022377192: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022377192IČ DPH SK2022377192Obdobia daňových registráciíDIČ 2022377192: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022377192: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022377192IČ DPH SK2022377192Obdobia daňových registráciíDIČ 2022377192: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022377192: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022377192IČ DPH SK2022377192
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202237719211. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §7a
daňové identifikačné číslo202237719210. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 08. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 08. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 08. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 08. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 sa zo straty dostalo na zisk 4 725 € a zvýšila tržby o ▲40 % na 30 tisíc eur.

Tržby

29 965 €

▲ 40,2 %

Výsledok hospodárenia

4 725 €

▲ 756,3 %

Aktíva

45 187 €

▼ 19,7 %

Vlastné imanie

48 483 €

▲ 10,8 %

Zadlženosť

−7,3 %

Hrubá marža

18,8 %

Čistá marža

15,8 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 44 157 €. 2018: tržby 13 384 €. 2019: tržby 10 341 €. 2020: tržby 21 367 €. 2021: tržby 29 965 €.50 tis.25 tis.044,2 tis.13,4 tis.10,3 tis.21,4 tis.30 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 44 157 €. 2018: tržby 13 384 €. 2019: tržby 10 341 €. 2020: tržby 21 367 €. 2021: tržby 29 965 €.50 tis.25 tis.044,2 tis.13,4 tis.10,3 tis.21,4 tis.30 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 44 157 €. 2018: tržby 13 384 €. 2019: tržby 10 341 €. 2020: tržby 21 367 €. 2021: tržby 29 965 €.50 tis.25 tis.0201720192021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 3 552 €. 2018: výsledok hospodárenia 4 392 €. 2019: výsledok hospodárenia −907 €. 2020: výsledok hospodárenia −720 €. 2021: výsledok hospodárenia 4 725 €.5 tis.0−1 tis.+3,6 tis.+4,4 tis.−907−720+4,7 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 3 552 €. 2018: výsledok hospodárenia 4 392 €. 2019: výsledok hospodárenia −907 €. 2020: výsledok hospodárenia −720 €. 2021: výsledok hospodárenia 4 725 €.5 tis.0−1 tis.+3,6 tis.+4,4 tis.−907−720+4,7 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 3 552 €. 2018: výsledok hospodárenia 4 392 €. 2019: výsledok hospodárenia −907 €. 2020: výsledok hospodárenia −720 €. 2021: výsledok hospodárenia 4 725 €.5 tis.0−1 tis.−907201720192021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 44 343 €, vlastné imanie 40 993 €. 2018: aktíva 70 255 €, vlastné imanie 45 384 €. 2019: aktíva 63 487 €, vlastné imanie 44 477 €. 2020: aktíva 56 289 €, vlastné imanie 43 757 €. 2021: aktíva 45 187 €, vlastné imanie 48 483 €.100 tis.50 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 44 343 €, vlastné imanie 40 993 €. 2018: aktíva 70 255 €, vlastné imanie 45 384 €. 2019: aktíva 63 487 €, vlastné imanie 44 477 €. 2020: aktíva 56 289 €, vlastné imanie 43 757 €. 2021: aktíva 45 187 €, vlastné imanie 48 483 €.100 tis.50 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 44 343 €, vlastné imanie 40 993 €. 2018: aktíva 70 255 €, vlastné imanie 45 384 €. 2019: aktíva 63 487 €, vlastné imanie 44 477 €. 2020: aktíva 56 289 €, vlastné imanie 43 757 €. 2021: aktíva 45 187 €, vlastné imanie 48 483 €.100 tis.50 tis.020172018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 826 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 001 €, finančné účty 37 516 €. 2018: dlhodobý majetok 14 417 €, zásoby 0 €, pohľadávky 33 001 €, finančné účty 22 837 €. 2019: dlhodobý majetok 10 868 €, zásoby 0 €, pohľadávky 22 116 €, finančné účty 30 503 €. 2020: dlhodobý majetok 7 317 €, zásoby 0 €, pohľadávky 22 116 €, finančné účty 26 856 €. 2021: dlhodobý majetok 3 767 €, zásoby 0 €, pohľadávky 22 649 €, finančné účty 18 602 €.100 tis.50 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 826 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 001 €, finančné účty 37 516 €. 2018: dlhodobý majetok 14 417 €, zásoby 0 €, pohľadávky 33 001 €, finančné účty 22 837 €. 2019: dlhodobý majetok 10 868 €, zásoby 0 €, pohľadávky 22 116 €, finančné účty 30 503 €. 2020: dlhodobý majetok 7 317 €, zásoby 0 €, pohľadávky 22 116 €, finančné účty 26 856 €. 2021: dlhodobý majetok 3 767 €, zásoby 0 €, pohľadávky 22 649 €, finančné účty 18 602 €.100 tis.50 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 826 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 001 €, finančné účty 37 516 €. 2018: dlhodobý majetok 14 417 €, zásoby 0 €, pohľadávky 33 001 €, finančné účty 22 837 €. 2019: dlhodobý majetok 10 868 €, zásoby 0 €, pohľadávky 22 116 €, finančné účty 30 503 €. 2020: dlhodobý majetok 7 317 €, zásoby 0 €, pohľadávky 22 116 €, finančné účty 26 856 €. 2021: dlhodobý majetok 3 767 €, zásoby 0 €, pohľadávky 22 649 €, finančné účty 18 602 €.100 tis.50 tis.020172018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 40 993 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 350 €. 2018: vlastné imanie 45 384 €, dlhodobé záväzky 8 930 €, krátkodobé záväzky 15 941 €. 2019: vlastné imanie 44 477 €, dlhodobé záväzky 7 532 €, krátkodobé záväzky 11 478 €. 2020: vlastné imanie 43 757 €, dlhodobé záväzky 5 907 €, krátkodobé záväzky 6 625 €. 2021: vlastné imanie 48 483 €, dlhodobé záväzky 4 697 €, krátkodobé záväzky −7 993 €.100 tis.0−10 tis.20172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 40 993 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 350 €. 2018: vlastné imanie 45 384 €, dlhodobé záväzky 8 930 €, krátkodobé záväzky 15 941 €. 2019: vlastné imanie 44 477 €, dlhodobé záväzky 7 532 €, krátkodobé záväzky 11 478 €. 2020: vlastné imanie 43 757 €, dlhodobé záväzky 5 907 €, krátkodobé záväzky 6 625 €. 2021: vlastné imanie 48 483 €, dlhodobé záväzky 4 697 €, krátkodobé záväzky −7 993 €.100 tis.0−10 tis.20172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 40 993 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 350 €. 2018: vlastné imanie 45 384 €, dlhodobé záväzky 8 930 €, krátkodobé záväzky 15 941 €. 2019: vlastné imanie 44 477 €, dlhodobé záväzky 7 532 €, krátkodobé záväzky 11 478 €. 2020: vlastné imanie 43 757 €, dlhodobé záväzky 5 907 €, krátkodobé záväzky 6 625 €. 2021: vlastné imanie 48 483 €, dlhodobé záväzky 4 697 €, krátkodobé záväzky −7 993 €.100 tis.0−10 tis.20172018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 944 €. 2018: daň z príjmu 922 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 900 €.1 tis.50009449220090020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 944 €. 2018: daň z príjmu 922 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 900 €.1 tis.50009449220090020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 944 €. 2018: daň z príjmu 922 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 900 €.1 tis.50009449220090020172018201920202021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby44,2 tis.13,4 tis.10,3 tis.21,4 tis.30 tis.
Výsledok hospodárenia3,6 tis.4,4 tis.−907−7204,7 tis.
Aktíva44,3 tis.70,3 tis.63,5 tis.56,3 tis.45,2 tis.
Vlastné imanie41 tis.45,4 tis.44,5 tis.43,8 tis.48,5 tis.
Daň z príjmu94492200900
Zadlženosť7,6 %35,4 %29,9 %22,3 %−7,3 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

2021

Tržby
30 tis.
Výsledok hospodárenia
4,7 tis.
Aktíva
45,2 tis.
Vlastné imanie
48,5 tis.
Daň z príjmu
900
Zadlženosť
−7,3 %

2020

Tržby
21,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−720
Aktíva
56,3 tis.
Vlastné imanie
43,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
22,3 %

2019

Tržby
10,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−907
Aktíva
63,5 tis.
Vlastné imanie
44,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
29,9 %

2018

Tržby
13,4 tis.
Výsledok hospodárenia
4,4 tis.
Aktíva
70,3 tis.
Vlastné imanie
45,4 tis.
Daň z príjmu
922
Zadlženosť
35,4 %

2017

Tržby
44,2 tis.
Výsledok hospodárenia
3,6 tis.
Aktíva
44,3 tis.
Vlastné imanie
41 tis.
Daň z príjmu
944
Zadlženosť
7,6 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API