prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

RBR Farma, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36769550aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
26. 04. 200719 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
100 862 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
RBR Farma, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36769550
daňové identifikačné číslo
2022373936
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2022373936
Sídlo
759, 93038 Nový Život, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
26. 04. 2007
V registri
19 rokov 6 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 19979/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
893476
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) v rozsahu voľných živností26. 04. 2007—
kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ) v rozsahu voľných živností26. 04. 2007—
poľnohospodárska (rastlinná a živočíšna) výroba vrátane predaja nespracovaných poľnohospodárskych produktov26. 04. 2007—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022373936: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022373936: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022373936IČ DPH SK2022373936Obdobia daňových registráciíDIČ 2022373936: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022373936: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022373936IČ DPH SK2022373936Obdobia daňových registráciíDIČ 2022373936: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022373936: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022373936IČ DPH SK2022373936
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202237393611. 09. 2026—07. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 06. 2007
daňové identifikačné číslo202237393610. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲72 % na 14 056 € a znížila tržby o ▼54 % na 100,9 tisíc eur.

Tržby

100 862 €

▼ 53,6 %

Výsledok hospodárenia

14 056 €

▲ 72,5 %

Aktíva

964 841 €

▼ 0,4 %

Vlastné imanie

757 664 €

▲ 1,9 %

Zadlženosť

21,5 %

Hrubá marža

17,7 %

Čistá marža

13,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 315 676 €. 2022: tržby 345 094 €. 2023: tržby 317 137 €. 2024: tržby 217 223 €. 2025: tržby 100 862 €.500 tis.250 tis.0315,7 tis.345,1 tis.317,1 tis.217,2 tis.100,9 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 315 676 €. 2022: tržby 345 094 €. 2023: tržby 317 137 €. 2024: tržby 217 223 €. 2025: tržby 100 862 €.500 tis.250 tis.0315,7 tis.345,1 tis.317,1 tis.217,2 tis.100,9 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 315 676 €. 2022: tržby 345 094 €. 2023: tržby 317 137 €. 2024: tržby 217 223 €. 2025: tržby 100 862 €.500 tis.250 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −4 682 €. 2022: výsledok hospodárenia −18 674 €. 2023: výsledok hospodárenia 4 931 €. 2024: výsledok hospodárenia 8 149 €. 2025: výsledok hospodárenia 14 056 €.20 tis.0−20 tis.−4,7 tis.−18,7 tis.+4,9 tis.+8,1 tis.+14,1 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −4 682 €. 2022: výsledok hospodárenia −18 674 €. 2023: výsledok hospodárenia 4 931 €. 2024: výsledok hospodárenia 8 149 €. 2025: výsledok hospodárenia 14 056 €.20 tis.0−20 tis.−4,7 tis.−18,7 tis.+4,9 tis.+8,1 tis.+14,1 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −4 682 €. 2022: výsledok hospodárenia −18 674 €. 2023: výsledok hospodárenia 4 931 €. 2024: výsledok hospodárenia 8 149 €. 2025: výsledok hospodárenia 14 056 €.20 tis.0−20 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 385 132 €, vlastné imanie 1 049 434 €. 2022: aktíva 1 319 210 €, vlastné imanie 1 035 442 €. 2023: aktíva 1 024 787 €, vlastné imanie 735 460 €. 2024: aktíva 969 044 €, vlastné imanie 743 608 €. 2025: aktíva 964 841 €, vlastné imanie 757 664 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 385 132 €, vlastné imanie 1 049 434 €. 2022: aktíva 1 319 210 €, vlastné imanie 1 035 442 €. 2023: aktíva 1 024 787 €, vlastné imanie 735 460 €. 2024: aktíva 969 044 €, vlastné imanie 743 608 €. 2025: aktíva 964 841 €, vlastné imanie 757 664 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 385 132 €, vlastné imanie 1 049 434 €. 2022: aktíva 1 319 210 €, vlastné imanie 1 035 442 €. 2023: aktíva 1 024 787 €, vlastné imanie 735 460 €. 2024: aktíva 969 044 €, vlastné imanie 743 608 €. 2025: aktíva 964 841 €, vlastné imanie 757 664 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 781 836 €, zásoby 473 416 €, pohľadávky 46 760 €, finančné účty 83 120 €. 2022: dlhodobý majetok 757 193 €, zásoby 448 451 €, pohľadávky 85 €, finančné účty 113 481 €. 2023: dlhodobý majetok 638 827 €, zásoby 185 738 €, pohľadávky 54 730 €, finančné účty 145 492 €. 2024: dlhodobý majetok 618 605 €, zásoby 163 263 €, pohľadávky 10 624 €, finančné účty 176 552 €. 2025: dlhodobý majetok 617 812 €, zásoby 246 235 €, pohľadávky 6 834 €, finančné účty 93 960 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 781 836 €, zásoby 473 416 €, pohľadávky 46 760 €, finančné účty 83 120 €. 2022: dlhodobý majetok 757 193 €, zásoby 448 451 €, pohľadávky 85 €, finančné účty 113 481 €. 2023: dlhodobý majetok 638 827 €, zásoby 185 738 €, pohľadávky 54 730 €, finančné účty 145 492 €. 2024: dlhodobý majetok 618 605 €, zásoby 163 263 €, pohľadávky 10 624 €, finančné účty 176 552 €. 2025: dlhodobý majetok 617 812 €, zásoby 246 235 €, pohľadávky 6 834 €, finančné účty 93 960 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 781 836 €, zásoby 473 416 €, pohľadávky 46 760 €, finančné účty 83 120 €. 2022: dlhodobý majetok 757 193 €, zásoby 448 451 €, pohľadávky 85 €, finančné účty 113 481 €. 2023: dlhodobý majetok 638 827 €, zásoby 185 738 €, pohľadávky 54 730 €, finančné účty 145 492 €. 2024: dlhodobý majetok 618 605 €, zásoby 163 263 €, pohľadávky 10 624 €, finančné účty 176 552 €. 2025: dlhodobý majetok 617 812 €, zásoby 246 235 €, pohľadávky 6 834 €, finančné účty 93 960 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 1 049 434 €, dlhodobé záväzky 38 560 €, krátkodobé záväzky 297 138 €. 2022: vlastné imanie 1 035 442 €, dlhodobé záväzky 19 366 €, krátkodobé záväzky 264 402 €. 2023: vlastné imanie 735 460 €, dlhodobé záväzky 8 583 €, krátkodobé záväzky 280 744 €. 2024: vlastné imanie 743 608 €, dlhodobé záväzky 2 176 €, krátkodobé záväzky 223 260 €. 2025: vlastné imanie 757 664 €, dlhodobé záväzky 2 028 €, krátkodobé záväzky 205 149 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 1 049 434 €, dlhodobé záväzky 38 560 €, krátkodobé záväzky 297 138 €. 2022: vlastné imanie 1 035 442 €, dlhodobé záväzky 19 366 €, krátkodobé záväzky 264 402 €. 2023: vlastné imanie 735 460 €, dlhodobé záväzky 8 583 €, krátkodobé záväzky 280 744 €. 2024: vlastné imanie 743 608 €, dlhodobé záväzky 2 176 €, krátkodobé záväzky 223 260 €. 2025: vlastné imanie 757 664 €, dlhodobé záväzky 2 028 €, krátkodobé záväzky 205 149 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 1 049 434 €, dlhodobé záväzky 38 560 €, krátkodobé záväzky 297 138 €. 2022: vlastné imanie 1 035 442 €, dlhodobé záväzky 19 366 €, krátkodobé záväzky 264 402 €. 2023: vlastné imanie 735 460 €, dlhodobé záväzky 8 583 €, krátkodobé záväzky 280 744 €. 2024: vlastné imanie 743 608 €, dlhodobé záväzky 2 176 €, krátkodobé záväzky 223 260 €. 2025: vlastné imanie 757 664 €, dlhodobé záväzky 2 028 €, krátkodobé záväzky 205 149 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 2 490 €. 2024: daň z príjmu 4 634 €. 2025: daň z príjmu 3 803 €.5 tis.2,5 tis.0002,5 tis.4,6 tis.3,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 2 490 €. 2024: daň z príjmu 4 634 €. 2025: daň z príjmu 3 803 €.5 tis.2,5 tis.0002,5 tis.4,6 tis.3,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 2 490 €. 2024: daň z príjmu 4 634 €. 2025: daň z príjmu 3 803 €.5 tis.2,5 tis.00202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby315,7 tis.345,1 tis.317,1 tis.217,2 tis.100,9 tis.
Výsledok hospodárenia−4,7 tis.−18,7 tis.4,9 tis.8,1 tis.14,1 tis.
Aktíva1,39 mil.1,32 mil.1,02 mil.969 tis.964,8 tis.
Vlastné imanie1,05 mil.1,04 mil.735,5 tis.743,6 tis.757,7 tis.
Daň z príjmu002,5 tis.4,6 tis.3,8 tis.
Zadlženosť24,2 %21,5 %28,2 %23,3 %21,5 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
100,9 tis.
Výsledok hospodárenia
14,1 tis.
Aktíva
964,8 tis.
Vlastné imanie
757,7 tis.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
21,5 %

2024

Tržby
217,2 tis.
Výsledok hospodárenia
8,1 tis.
Aktíva
969 tis.
Vlastné imanie
743,6 tis.
Daň z príjmu
4,6 tis.
Zadlženosť
23,3 %

2023

Tržby
317,1 tis.
Výsledok hospodárenia
4,9 tis.
Aktíva
1,02 mil.
Vlastné imanie
735,5 tis.
Daň z príjmu
2,5 tis.
Zadlženosť
28,2 %

2022

Tržby
345,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−18,7 tis.
Aktíva
1,32 mil.
Vlastné imanie
1,04 mil.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
21,5 %

2021

Tržby
315,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−4,7 tis.
Aktíva
1,39 mil.
Vlastné imanie
1,05 mil.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
24,2 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API