Súhrn
- Vznik
- 26. 04. 200719 rokov 6 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 82 280 €2018
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- IT - KLIMA, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36769134
- daňové identifikačné číslo
- 2022371857
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Nám. Priateľstva 2170/26, 92901 Dunajská Streda, Slovenská republika
- Územie
- Dunajská Stredaokres Dunajská StredaTrnavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 26. 04. 2007
- V registri
- 19 rokov 6 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 19974/T - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 921445
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ) v rozsahu voľnej živnosti | 26. 04. 2007 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) v rozsahu voľnej živnosti | 26. 04. 2007 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti | 26. 04. 2007 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 26. 04. 2007 | — |
| prenájom nehnuteľností s poskytovaním iných, než základných služieb | 26. 04. 2007 | — |
| upratovacie služby a čistenie | 26. 04. 2007 | — |
| inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo | 26. 04. 2007 | — |
| opravy a údržba kancelárskych elektrických strojov a prístrojov | 26. 04. 2007 | — |
| opravy a údržba elektrických strojov a prístrojov pre domácnosť | 26. 04. 2007 | — |
| montáž, údržba a rekonštrukcia elektrických zariadení | 26. 04. 2007 | — |
| inštalácia elektrických rozvodov a zariadení na bezpečné napätie | 26. 04. 2007 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022371857 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2018 zvýšila zisk o ▲20 % na 7 509 € a zvýšila tržby o ▲443 % na 82,3 tisíc eur.
Tržby
82 280 €
▲ 443,5 %Výsledok hospodárenia
7 509 €
▲ 20,4 %Aktíva
140 704 €
▲ 5,6 %Vlastné imanie
139 744 €
▲ 5,7 %Zadlženosť
0,7 %
Hrubá marža
10,3 %
Čistá marža
9,1 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 171 tis. | 145 tis. | 11,4 tis. | 15,1 tis. | 82,3 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 2,4 tis. | −6,4 tis. | 349 | 6,2 tis. | 7,5 tis. |
| Aktíva | 397,9 tis. | 212,8 tis. | 200,2 tis. | 133,2 tis. | 140,7 tis. |
| Vlastné imanie | 132 tis. | 125,7 tis. | 126 tis. | 132,2 tis. | 139,7 tis. |
| Daň z príjmu | 3,3 tis. | 960 | 960 | 960 | 960 |
| Zadlženosť | 66,8 % | 41,0 % | 37,1 % | 0,7 % | 0,7 % |
2018
- Tržby
- 82,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 7,5 tis.
- Aktíva
- 140,7 tis.
- Vlastné imanie
- 139,7 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 0,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 15,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 6,2 tis.
- Aktíva
- 133,2 tis.
- Vlastné imanie
- 132,2 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 0,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 11,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 349
- Aktíva
- 200,2 tis.
- Vlastné imanie
- 126 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 37,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 145 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −6,4 tis.
- Aktíva
- 212,8 tis.
- Vlastné imanie
- 125,7 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 41,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 171 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,4 tis.
- Aktíva
- 397,9 tis.
- Vlastné imanie
- 132 tis.
- Daň z príjmu
- 3,3 tis.
- Zadlženosť
- 66,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.