Súhrn
- Vznik
- 25. 04. 200719 rokov 6 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 192 638 €2019
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- BMS Slovakia, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36768898
- daňové identifikačné číslo
- 2022367963
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Rastislavova 12, 949 01 Nitra, Slovenská republika
- Územie
- Nitraokres NitraNitriansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 25. 04. 2007
- V registri
- 19 rokov 6 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 19821/N - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 330984
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| maloobchod a veľkoobchod v rozsahu voľnej živnosti | 25. 04. 2007 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu v rozsahu voľnej živnosti | 25. 04. 2007 | — |
| prenájom motorových a nemotorových vozidiel | 25. 04. 2007 | — |
| sekretárske práce | 25. 04. 2007 | — |
| kopírovacie a rozmnožovacie služby | 25. 04. 2007 | — |
| prenájom tovaru športových potrieb a potrieb pre domácnosť | 25. 04. 2007 | — |
| usporadúvanie a organizovanie výstav, kultúrnych, spoločenských a športových podujatí | 25. 04. 2007 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná cestnými nákladnými vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 25. 04. 2007 | — |
| výroba jednoduchých výrobkov z kovu | 09. 09. 2009 | — |
| opracovanie kovu jednoduchým spôsobom | 09. 09. 2009 | — |
| výroba zdvíhacích a manipulačných zariadení | 09. 09. 2009 | — |
| montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených zdvíhacích zariadení | 09. 09. 2009 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022367963 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 05. 10. 2021 (rok porušenia 2021).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2019 zvýšila zisk o ▲248 % na 17 770 € a zvýšila tržby o ▲9 % na 192,6 tisíc eur.
Tržby
192 638 €
▲ 8,7 %Výsledok hospodárenia
17 770 €
▲ 248,0 %Aktíva
344 492 €
▲ 9,8 %Vlastné imanie
202 915 €
▲ 9,6 %Zadlženosť
41,1 %
Hrubá marža
14,6 %
Čistá marža
9,2 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 279,3 tis. | 266,8 tis. | 208,6 tis. | 177,2 tis. | 192,6 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 33,9 tis. | 71,1 tis. | 3,4 tis. | 5,1 tis. | 17,8 tis. |
| Aktíva | 344,9 tis. | 294,7 tis. | 323,3 tis. | 313,9 tis. | 344,5 tis. |
| Vlastné imanie | 105,5 tis. | 176,6 tis. | 180 tis. | 185,1 tis. | 202,9 tis. |
| Daň z príjmu | 16,9 tis. | 25,6 tis. | 5,5 tis. | 4,6 tis. | 10,4 tis. |
| Zadlženosť | 69,4 % | 40,1 % | 44,3 % | 41,0 % | 41,1 % |
aj 2014 — v pláne Štandard
2019
- Tržby
- 192,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 17,8 tis.
- Aktíva
- 344,5 tis.
- Vlastné imanie
- 202,9 tis.
- Daň z príjmu
- 10,4 tis.
- Zadlženosť
- 41,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 177,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 5,1 tis.
- Aktíva
- 313,9 tis.
- Vlastné imanie
- 185,1 tis.
- Daň z príjmu
- 4,6 tis.
- Zadlženosť
- 41,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 208,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,4 tis.
- Aktíva
- 323,3 tis.
- Vlastné imanie
- 180 tis.
- Daň z príjmu
- 5,5 tis.
- Zadlženosť
- 44,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 266,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 71,1 tis.
- Aktíva
- 294,7 tis.
- Vlastné imanie
- 176,6 tis.
- Daň z príjmu
- 25,6 tis.
- Zadlženosť
- 40,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 279,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 33,9 tis.
- Aktíva
- 344,9 tis.
- Vlastné imanie
- 105,5 tis.
- Daň z príjmu
- 16,9 tis.
- Zadlženosť
- 69,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.