prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

Bio-Energol s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36762181aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
04. 04. 200719 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 30. 09. 2026
Tržby
185 702 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Bio-Energol s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36762181
daňové identifikačné číslo
2022361792
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2022361792
Sídlo
Pradiareň 44, 06001 Kežmarok, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
04. 04. 2007
V registri
19 rokov 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 19920/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
728618
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností04. 04. 2007—
kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností04. 04. 2007—
sprostredkovanie obchodu, dopravy, a výroby v rozsahu voľných živností04. 04. 2007—
poskytovanie úverov nebankovým spôsobom z vlastných finančných zdrojov04. 04. 2007—
finančný leasing04. 04. 2007—
záložňa04. 04. 2007—
faktoring a forfaiting04. 04. 2007—
výroba surových olejov a tukov04. 04. 2007—
prevádzkovanie autoumyvárky04. 04. 2007—
prevádzkovanie odstavných plôch pre motorové vozidlá04. 04. 2007—
prevádzkovanie čerpacích staníc pohonných hmôt04. 04. 2007—
zásielkový predaj04. 04. 2007—
prevádzkovanie neverejného skladu04. 04. 2007—
reklamná, propagačná a inzertná činnosť04. 04. 2007—
výroba billboardov04. 04. 2007—
prenájom reklamných plôch04. 04. 2007—
prieskum trhu a verejnej mienky04. 04. 2007—
podnikanie v oblasti nakladania s ostatným odpadom04. 04. 2007—
prevádzka športových zariadení04. 04. 2007—
prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu04. 04. 2007—
podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti04. 04. 2007—
manažment a marketing04. 04. 2007—
vydavateľské činnosti04. 04. 2007—
predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov04. 04. 2007—
činnosť organizačných, ekonomických a účtovných poradcov04. 04. 2007—
montáž priečok a závesných podhľadov suchou technológiou z hromadne vyrábaných dielcov04. 04. 2007—
obkladanie stien z hotových umelohmotných a drevených profilov04. 04. 2007—
demolácie, búracie práce, príprava staveniska, terénne úpravy04. 04. 2007—
maliarske, natieračské a sklenárske práce04. 04. 2007—
čistiaci a upratovací servis04. 04. 2007—
správa bytového a nebytového fondu04. 04. 2007—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb04. 04. 2007—
chov vybraných druhov zvierat21. 05. 2016—
poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve21. 05. 2016—
poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá21. 05. 2016—
poľnohospodárstvo a lesníctvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja21. 05. 2016—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022361792: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022361792: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022361792IČ DPH SK2022361792Obdobia daňových registráciíDIČ 2022361792: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022361792: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022361792IČ DPH SK2022361792Obdobia daňových registráciíDIČ 2022361792: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022361792: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022361792IČ DPH SK2022361792
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202236179211. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 11. 2024
daňové identifikačné číslo202236179210. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 30. 09. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 11 749 € a zvýšila tržby o ▲116 % na 185,7 tisíc eur.

Tržby

185 702 €

▲ 116,4 %

Výsledok hospodárenia

11 749 €

▲ 172,7 %

Aktíva

305 393 €

▲ 25,0 %

Vlastné imanie

130 887 €

▲ 9,9 %

Zadlženosť

57,1 %

Hrubá marža

8,0 %

Čistá marža

6,3 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 790 €. 2022: tržby 20 000 €. 2023: tržby 46 415 €. 2024: tržby 85 808 €. 2025: tržby 185 702 €.200 tis.100 tis.079020 tis.46,4 tis.85,8 tis.185,7 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 790 €. 2022: tržby 20 000 €. 2023: tržby 46 415 €. 2024: tržby 85 808 €. 2025: tržby 185 702 €.200 tis.100 tis.079020 tis.46,4 tis.85,8 tis.185,7 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 790 €. 2022: tržby 20 000 €. 2023: tržby 46 415 €. 2024: tržby 85 808 €. 2025: tržby 185 702 €.200 tis.100 tis.0790202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −12 019 €. 2022: výsledok hospodárenia 30 896 €. 2023: výsledok hospodárenia −6 901 €. 2024: výsledok hospodárenia −16 162 €. 2025: výsledok hospodárenia 11 749 €.50 tis.0−20 tis.−12 tis.+30,9 tis.−6,9 tis.−16,2 tis.+11,7 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −12 019 €. 2022: výsledok hospodárenia 30 896 €. 2023: výsledok hospodárenia −6 901 €. 2024: výsledok hospodárenia −16 162 €. 2025: výsledok hospodárenia 11 749 €.50 tis.0−20 tis.−12 tis.+30,9 tis.−6,9 tis.−16,2 tis.+11,7 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −12 019 €. 2022: výsledok hospodárenia 30 896 €. 2023: výsledok hospodárenia −6 901 €. 2024: výsledok hospodárenia −16 162 €. 2025: výsledok hospodárenia 11 749 €.50 tis.0−20 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 263 232 €, vlastné imanie 111 304 €. 2022: aktíva 431 230 €, vlastné imanie 142 200 €. 2023: aktíva 433 955 €, vlastné imanie 135 299 €. 2024: aktíva 244 223 €, vlastné imanie 119 138 €. 2025: aktíva 305 393 €, vlastné imanie 130 887 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 263 232 €, vlastné imanie 111 304 €. 2022: aktíva 431 230 €, vlastné imanie 142 200 €. 2023: aktíva 433 955 €, vlastné imanie 135 299 €. 2024: aktíva 244 223 €, vlastné imanie 119 138 €. 2025: aktíva 305 393 €, vlastné imanie 130 887 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 263 232 €, vlastné imanie 111 304 €. 2022: aktíva 431 230 €, vlastné imanie 142 200 €. 2023: aktíva 433 955 €, vlastné imanie 135 299 €. 2024: aktíva 244 223 €, vlastné imanie 119 138 €. 2025: aktíva 305 393 €, vlastné imanie 130 887 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 87 897 €, zásoby 0 €, pohľadávky 86 109 €, finančné účty 89 226 €. 2022: dlhodobý majetok 44 597 €, zásoby 0 €, pohľadávky 263 733 €, finančné účty 122 900 €. 2023: dlhodobý majetok 44 597 €, zásoby 0 €, pohľadávky 284 104 €, finančné účty 105 254 €. 2024: dlhodobý majetok 44 597 €, zásoby 0 €, pohľadávky 119 538 €, finančné účty 80 088 €. 2025: dlhodobý majetok 56 326 €, zásoby 0 €, pohľadávky 165 950 €, finančné účty 83 117 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 87 897 €, zásoby 0 €, pohľadávky 86 109 €, finančné účty 89 226 €. 2022: dlhodobý majetok 44 597 €, zásoby 0 €, pohľadávky 263 733 €, finančné účty 122 900 €. 2023: dlhodobý majetok 44 597 €, zásoby 0 €, pohľadávky 284 104 €, finančné účty 105 254 €. 2024: dlhodobý majetok 44 597 €, zásoby 0 €, pohľadávky 119 538 €, finančné účty 80 088 €. 2025: dlhodobý majetok 56 326 €, zásoby 0 €, pohľadávky 165 950 €, finančné účty 83 117 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 87 897 €, zásoby 0 €, pohľadávky 86 109 €, finančné účty 89 226 €. 2022: dlhodobý majetok 44 597 €, zásoby 0 €, pohľadávky 263 733 €, finančné účty 122 900 €. 2023: dlhodobý majetok 44 597 €, zásoby 0 €, pohľadávky 284 104 €, finančné účty 105 254 €. 2024: dlhodobý majetok 44 597 €, zásoby 0 €, pohľadávky 119 538 €, finančné účty 80 088 €. 2025: dlhodobý majetok 56 326 €, zásoby 0 €, pohľadávky 165 950 €, finančné účty 83 117 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 111 304 €, dlhodobé záväzky 190 000 €, krátkodobé záväzky −38 072 €. 2022: vlastné imanie 142 200 €, dlhodobé záväzky 190 000 €, krátkodobé záväzky 99 030 €. 2023: vlastné imanie 135 299 €, dlhodobé záväzky 190 000 €, krátkodobé záväzky 108 656 €. 2024: vlastné imanie 119 138 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 125 085 €. 2025: vlastné imanie 130 887 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 174 506 €.500 tis.0−50 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 111 304 €, dlhodobé záväzky 190 000 €, krátkodobé záväzky −38 072 €. 2022: vlastné imanie 142 200 €, dlhodobé záväzky 190 000 €, krátkodobé záväzky 99 030 €. 2023: vlastné imanie 135 299 €, dlhodobé záväzky 190 000 €, krátkodobé záväzky 108 656 €. 2024: vlastné imanie 119 138 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 125 085 €. 2025: vlastné imanie 130 887 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 174 506 €.500 tis.0−50 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 111 304 €, dlhodobé záväzky 190 000 €, krátkodobé záväzky −38 072 €. 2022: vlastné imanie 142 200 €, dlhodobé záväzky 190 000 €, krátkodobé záväzky 99 030 €. 2023: vlastné imanie 135 299 €, dlhodobé záväzky 190 000 €, krátkodobé záväzky 108 656 €. 2024: vlastné imanie 119 138 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 125 085 €. 2025: vlastné imanie 130 887 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 174 506 €.500 tis.0−50 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 6 941 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 3 123 €.10 tis.5 tis.006,9 tis.09603,1 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 6 941 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 3 123 €.10 tis.5 tis.006,9 tis.09603,1 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 6 941 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 3 123 €.10 tis.5 tis.000202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby79020 tis.46,4 tis.85,8 tis.185,7 tis.
Výsledok hospodárenia−12 tis.30,9 tis.−6,9 tis.−16,2 tis.11,7 tis.
Aktíva263,2 tis.431,2 tis.434 tis.244,2 tis.305,4 tis.
Vlastné imanie111,3 tis.142,2 tis.135,3 tis.119,1 tis.130,9 tis.
Daň z príjmu06,9 tis.09603,1 tis.
Zadlženosť57,7 %67,0 %68,8 %51,2 %57,1 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
185,7 tis.
Výsledok hospodárenia
11,7 tis.
Aktíva
305,4 tis.
Vlastné imanie
130,9 tis.
Daň z príjmu
3,1 tis.
Zadlženosť
57,1 %

2024

Tržby
85,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−16,2 tis.
Aktíva
244,2 tis.
Vlastné imanie
119,1 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
51,2 %

2023

Tržby
46,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−6,9 tis.
Aktíva
434 tis.
Vlastné imanie
135,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
68,8 %

2022

Tržby
20 tis.
Výsledok hospodárenia
30,9 tis.
Aktíva
431,2 tis.
Vlastné imanie
142,2 tis.
Daň z príjmu
6,9 tis.
Zadlženosť
67,0 %

2021

Tržby
790
Výsledok hospodárenia
−12 tis.
Aktíva
263,2 tis.
Vlastné imanie
111,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
57,7 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API