Súhrn
- Vznik
- 14. 03. 200719 rokov 7 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 3 031 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- BIELČIK DIZAJN, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36751740
- daňové identifikačné číslo
- 2022345765
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- 894, 90606 Vrbovce, Slovenská republika
- Územie
- Vrbovceokres MyjavaTrenčiansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 14. 03. 2007
- V registri
- 19 rokov 7 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 18972/R - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 279458
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| uskutočňovanie jednoduchých stavieb, drobných stavieb a ich zmien | 14. 03. 2007 | — |
| vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb | 14. 03. 2007 | — |
| sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť) | 14. 03. 2007 | — |
| výroba úžitkovej a ozdobnej keramiky a hrnčiarskych výrobkov | 14. 03. 2007 | — |
| stavebné cenárstvo a rozpočtovanie stavieb | 14. 03. 2007 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností | 14. 03. 2007 | — |
| zhotovovanie jednoduchých kovových konštrukcií a výrobkov z kovu (rebríky, mreže, zábradlia) | 14. 03. 2007 | — |
| finančný leasing | 14. 03. 2007 | — |
| reklamná, propagačná a prezentačná činnosť | 14. 03. 2007 | — |
| prenájom automobilov | 14. 03. 2007 | — |
| prenájom bytov, domov, obchodov, konferenčných sál, prenájom pozemkov pre obytné prívesy spojený s inými než základnými službami | 14. 03. 2007 | — |
| prenájom strojov a zariadení | 14. 03. 2007 | — |
| prenájom stavebných strojov a zariadení | 14. 03. 2007 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti | 14. 03. 2007 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti | 14. 03. 2007 | — |
| doučovanie v rozsahu voľných živností | 14. 03. 2007 | — |
| výkon činnosti interierového architekta | 14. 03. 2007 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022345765 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 2 146 € a zvýšila tržby o ▲102 % na 3 tisíc eur.
Tržby
3 031 €
▲ 102,1 %Výsledok hospodárenia
2 146 €
▲ 1 484,5 %Aktíva
2 430 €
▲ 94,1 %Vlastné imanie
−28 812 €
▲ 6,9 %Zadlženosť
1 285,7 %
Hrubá marža
82,0 %
Čistá marža
70,8 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 250 | 14,6 tis. | 0 | 1,5 tis. | 3 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −84 | −1 | 0 | −155 | 2,1 tis. |
| Aktíva | 249 | 248 | 248 | 1,3 tis. | 2,4 tis. |
| Vlastné imanie | −30,8 tis. | −30,8 tis. | −30,8 tis. | −31 tis. | −28,8 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 340 | 340 |
| Zadlženosť | 12 469,9 % | 12 520,2 % | 12 520,2 % | 2 572,6 % | 1 285,7 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,1 tis.
- Aktíva
- 2,4 tis.
- Vlastné imanie
- −28,8 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 1 285,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 1,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −155
- Aktíva
- 1,3 tis.
- Vlastné imanie
- −31 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 2 572,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 0
- Aktíva
- 248
- Vlastné imanie
- −30,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 12 520,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 14,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −1
- Aktíva
- 248
- Vlastné imanie
- −30,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 12 520,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 250
- Výsledok hospodárenia
- −84
- Aktíva
- 249
- Vlastné imanie
- −30,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 12 469,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.