Súhrn
- Vznik
- 10. 03. 200719 rokov 7 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 1 201 831 €2018
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- JOJO, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36750824
- daňové identifikačné číslo
- 2022345578
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Jelšovec 79, 98532 Jelšovec, Slovenská republika
- Územie
- Jelšovecokres LučenecBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 10. 03. 2007
- V registri
- 19 rokov 7 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 39425/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 307546
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činností v týchto zariadeniach a v chatovej osade triedy 3, v kempingoch triedy 3 a 4 | 25. 05. 2013 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností | 10. 03. 2007 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností | 10. 03. 2007 | — |
| pohostinská činnosť | 10. 03. 2007 | — |
| ubytovacie služby bez prevádzkovania pohostinských činností | 10. 03. 2007 | — |
| prevádzkovanie fitness a solária | 10. 03. 2007 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností | 10. 03. 2007 | — |
| organizovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných a športových podujatí | 10. 03. 2007 | — |
| prevádzka športových zariadení | 10. 03. 2007 | — |
| jazdenie a vozenie na koňoch | 10. 03. 2007 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022345578 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 07. 2021 (rok porušenia 2020).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Všeobecná zdravotná poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 31. 10. 2026.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2018 znížila stratu na −42 536 € a zvýšila tržby o ▲82 % na 1,2 mil. €.
Tržby
1 201 831 €
▲ 82,1 %Výsledok hospodárenia
−42 536 €
▲ 65,0 %Aktíva
297 370 €
▲ 26,2 %Vlastné imanie
−217 460 €
▼ 24,3 %Zadlženosť
173,1 %
Hrubá marža
−3,5 %
Čistá marža
−3,5 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 310,7 tis. | 476,3 tis. | 433,6 tis. | 660,1 tis. | 1,2 mil. |
| Výsledok hospodárenia | 1,4 tis. | −129 tis. | −127,1 tis. | −121,6 tis. | −42,5 tis. |
| Aktíva | 59,5 tis. | 114,6 tis. | 261 tis. | 235,7 tis. | 297,4 tis. |
| Vlastné imanie | 16,9 tis. | 1,9 tis. | 35,6 tis. | −174,9 tis. | −217,5 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 2,9 tis. | 2,9 tis. | 0 |
| Zadlženosť | 71,6 % | 98,3 % | 86,4 % | 174,2 % | 173,1 % |
2018
- Tržby
- 1,2 mil.
- Výsledok hospodárenia
- −42,5 tis.
- Aktíva
- 297,4 tis.
- Vlastné imanie
- −217,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 173,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 660,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −121,6 tis.
- Aktíva
- 235,7 tis.
- Vlastné imanie
- −174,9 tis.
- Daň z príjmu
- 2,9 tis.
- Zadlženosť
- 174,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 433,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −127,1 tis.
- Aktíva
- 261 tis.
- Vlastné imanie
- 35,6 tis.
- Daň z príjmu
- 2,9 tis.
- Zadlženosť
- 86,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 476,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −129 tis.
- Aktíva
- 114,6 tis.
- Vlastné imanie
- 1,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 98,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 310,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,4 tis.
- Aktíva
- 59,5 tis.
- Vlastné imanie
- 16,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 71,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 06. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 31. 10. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).