Súhrn
- Vznik
- 08. 03. 200719 rokov 7 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 02. 11. 2026
- Tržby
- 867 601 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- AGRIANA s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36749711
- daňové identifikačné číslo
- 2022355544
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022355544
- Sídlo
- Mila Urbana 18, 95701 Bánovce nad Bebravou, Slovenská republika
- Územie
- Bánovce nad Bebravouokres Bánovce nad BebravouTrenčiansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 08. 03. 2007
- V registri
- 19 rokov 7 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 17612/R - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 206848
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností | 08. 03. 2007 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností | 08. 03. 2007 | — |
| sprostredkovanie obchodu mimo činností vyžadujúcich si zvláštne povolenie | 08. 03. 2007 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná cestnými nákladnými vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 08. 03. 2007 | — |
| osobná cestná doprava vykonávaná osobnými vozidlami, ktorých celková obsaditeľnosť nepresahuje 9 osôb vrátane vodiča, s výnimkou taxislužby | 08. 03. 2007 | — |
| kancelárske a sekretárske práce | 08. 03. 2007 | — |
| maloobchod mimo riadnej predajne | 08. 03. 2007 | — |
| služby občanom - rozvoz tovaru | 08. 03. 2007 | — |
| upratovacie práce, čistenie budov | 08. 03. 2007 | — |
| opravy pneumatík vrátane nastavenia a vyváženia kolies | 08. 03. 2007 | — |
| opravy cestných motorových vozidiel, motocyklov | 08. 03. 2007 | — |
| údržba a oprava motocyklov, ich súčiastok a príslušenstva | 08. 03. 2007 | — |
| podnikateľské poradenstvo v predmetoch podnikania | 08. 03. 2007 | — |
| prevádzkovanie cestovnej agentúry | 08. 03. 2007 | — |
| poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve | 20. 08. 2014 | — |
| výroba výrobkov zo slamy, šúpolia, prútia, korku | 20. 08. 2014 | — |
| výroba priemyselných hnojív a dusíkatých zlúčenín, pesticídov a agrochemických produktov | 20. 08. 2014 | — |
| výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied | 20. 08. 2014 | — |
| Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí | 05. 08. 2026 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 05. 08. 2026 | — |
| Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 05. 08. 2026 | — |
| Mimoškolská vzdelávacia činnost | 05. 08. 2026 | — |
| Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 05. 08. 2026 | — |
| Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 05. 08. 2026 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby | 05. 08. 2026 | — |
| Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave | 05. 08. 2026 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022355544 | 11. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 04. 2007 |
| daňové identifikačné číslo | 2022355544 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 02. 11. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila zisk o ▼44 % na 82 984 € a znížila tržby o ▼3 % na 867,6 tisíc eur.
Tržby
867 601 €
▼ 2,8 %Výsledok hospodárenia
82 984 €
▼ 44,0 %Aktíva
447 317 €
▲ 13,2 %Vlastné imanie
433 461 €
▲ 23,7 %Zadlženosť
3,1 %
Hrubá marža
12,5 %
Čistá marža
9,6 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 395,4 tis. | 401,2 tis. | 519,6 tis. | 892,7 tis. | 867,6 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 34,1 tis. | 31,1 tis. | 16,8 tis. | 148,1 tis. | 83 tis. |
| Aktíva | 190,2 tis. | 189,8 tis. | 210,6 tis. | 395,1 tis. | 447,3 tis. |
| Vlastné imanie | 148,3 tis. | 177,7 tis. | 194,5 tis. | 350,5 tis. | 433,5 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 10,2 tis. | 6,3 tis. | 42,2 tis. | 25,1 tis. |
| Zadlženosť | 22,0 % | 6,4 % | 7,6 % | 11,3 % | 3,1 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 867,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 83 tis.
- Aktíva
- 447,3 tis.
- Vlastné imanie
- 433,5 tis.
- Daň z príjmu
- 25,1 tis.
- Zadlženosť
- 3,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 892,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 148,1 tis.
- Aktíva
- 395,1 tis.
- Vlastné imanie
- 350,5 tis.
- Daň z príjmu
- 42,2 tis.
- Zadlženosť
- 11,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 519,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 16,8 tis.
- Aktíva
- 210,6 tis.
- Vlastné imanie
- 194,5 tis.
- Daň z príjmu
- 6,3 tis.
- Zadlženosť
- 7,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 401,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 31,1 tis.
- Aktíva
- 189,8 tis.
- Vlastné imanie
- 177,7 tis.
- Daň z príjmu
- 10,2 tis.
- Zadlženosť
- 6,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 395,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 34,1 tis.
- Aktíva
- 190,2 tis.
- Vlastné imanie
- 148,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 22,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 06. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.