Súhrn
- Vznik
- 01. 03. 200719 rokov 8 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 381 699 €2024
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- bin design s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36746134
- daňové identifikačné číslo
- 2022352816
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Námestie SNP 24, 97613 Slovenská Ľupča, Slovenská republika
- Územie
- Slovenská Ľupčaokres Banská BystricaBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 01. 03. 2007
- V registri
- 19 rokov 8 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 30286/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 641536
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti | 01. 03. 2007 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti | 01. 03. 2007 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná cestnými nákladnými vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 01. 03. 2007 | — |
| osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktorých celková obsaditeľnosť nepresahuje 9 osôb vrátane vodiča s výnimkou taxislužby | 01. 03. 2007 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti | 01. 03. 2007 | — |
| sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľnej živnosti | 01. 03. 2007 | — |
| realizácia hotových návrhov sadových a zádradných úprav, okrem záhradnej a krajinnej architektúry | 01. 03. 2007 | — |
| úprava, kosenie parkov, ihrísk | 01. 03. 2007 | — |
| výzdoba interiéru a exteriéru a aranžérska činnosť | 01. 03. 2007 | — |
| poľnohospodárske služby pre rastlinnú a živočíšnu výrobu okrem poľnohospodárskej výroby | 01. 03. 2007 | — |
| predaj jedov a žieravín v maloobchode | 01. 03. 2007 | — |
| výroba jednoduchých výrobkov z dreva, plastu, kameňa, sadry, kovu v rozsahu voľnej živnosti | 01. 03. 2007 | — |
| výroba a predaj krmív a kŕmnych zmesí pre hospodárske a domáce zvieratá | 01. 03. 2007 | — |
| výroba darčekových a úžitkových predmetov zo skla, dreva, kovov, textílií a plastov v rozsahu voľnej živnosti | 01. 03. 2007 | — |
| baliace činnosti | 01. 03. 2007 | — |
| reklamná, propagačná a inzertná činnosť v rozsahu voľnej živnosti | 01. 03. 2007 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 01. 03. 2007 | — |
| prenájom strojov, prístrojov a zariadení | 01. 03. 2007 | — |
| prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľnej živnosti | 01. 03. 2007 | — |
| prenájom motorových vozidiel | 01. 03. 2007 | — |
| správa bytového fondu - správa finančných zdrojov | 01. 03. 2007 | — |
| domovnícka činnosť v rozsahu voľnej živnosti | 01. 03. 2007 | — |
| organizovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí | 01. 03. 2007 | — |
| organizovanie kurzov, seminárov a školení v rozsahu voľnej živnosti | 01. 03. 2007 | — |
| kancelárske a sekretárske služby (vrátane kopírovacích a rozmnožovacích služieb) | 01. 03. 2007 | — |
| vydavateľská činnosť, okrem polygrafickej výroby | 01. 03. 2007 | — |
| fotografické služby | 01. 03. 2007 | — |
| predaj v stánkoch na trhoch v rozsahu voľnej živnosti | 01. 03. 2007 | — |
| finančné poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti | 01. 03. 2007 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 30. 06. 2017 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 30. 06. 2017 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exterierov a interierov | 30. 06. 2017 | — |
| Stavebné cenárstvo | 30. 06. 2017 | — |
| Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva | 15. 02. 2022 | — |
| Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba | 15. 02. 2022 | — |
| Dizajnérske činnosti | 15. 02. 2022 | — |
| Stolárstvo | 15. 02. 2022 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 05. 08. 2021
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022352816 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 09. 2026 (rok porušenia 2026).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Union zdravotná poisťovňa Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Union zdravotná poisťovňa | od 25. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2024 prepadlo do straty −36 704 € a znížila tržby o ▼14 % na 381,7 tisíc eur.
Tržby
381 699 €
▼ 13,5 %Výsledok hospodárenia
−36 704 €
▼ 829,4 %Aktíva
550 721 €
▼ 7,9 %Vlastné imanie
35 961 €
▼ 50,5 %Zadlženosť
93,5 %
Hrubá marža
−8,9 %
Čistá marža
−9,6 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 409,7 tis. | 525,5 tis. | 478,3 tis. | 441,4 tis. | 381,7 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 9 tis. | 15,3 tis. | 20,8 tis. | 5 tis. | −36,7 tis. |
| Aktíva | 364,3 tis. | 417,5 tis. | 575,2 tis. | 597,9 tis. | 550,7 tis. |
| Vlastné imanie | 37,1 tis. | 52,4 tis. | 73,2 tis. | 72,7 tis. | 36 tis. |
| Daň z príjmu | 3,5 tis. | 6,1 tis. | 10,1 tis. | 5 tis. | 2,8 tis. |
| Zadlženosť | 89,8 % | 87,5 % | 87,3 % | 87,8 % | 93,5 % |
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
2024
- Tržby
- 381,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −36,7 tis.
- Aktíva
- 550,7 tis.
- Vlastné imanie
- 36 tis.
- Daň z príjmu
- 2,8 tis.
- Zadlženosť
- 93,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 441,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 5 tis.
- Aktíva
- 597,9 tis.
- Vlastné imanie
- 72,7 tis.
- Daň z príjmu
- 5 tis.
- Zadlženosť
- 87,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 478,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 20,8 tis.
- Aktíva
- 575,2 tis.
- Vlastné imanie
- 73,2 tis.
- Daň z príjmu
- 10,1 tis.
- Zadlženosť
- 87,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 525,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 15,3 tis.
- Aktíva
- 417,5 tis.
- Vlastné imanie
- 52,4 tis.
- Daň z príjmu
- 6,1 tis.
- Zadlženosť
- 87,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 409,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 9 tis.
- Aktíva
- 364,3 tis.
- Vlastné imanie
- 37,1 tis.
- Daň z príjmu
- 3,5 tis.
- Zadlženosť
- 89,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Union zdravotná poisťovňa | Dlhy | § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúcia | union.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).