Súhrn
- Vznik
- 01. 03. 200719 rokov 8 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 1 602 030 €2022
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- JOPI ČS s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36746053
- daňové identifikačné číslo
- 2022328495
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Volgogradská 11065/26, 08001 Prešov, Slovenská republika
- Územie
- Prešovokres PrešovPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 01. 03. 2007
- V registri
- 19 rokov 8 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 46818/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 493749
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| nákup a predaj pohonných hmôt | 01. 03. 2007 | — |
| prevádzkovanie čerpacích staníc s maloobchodným predajom doplnkového tovaru v rozsahu voľných živností | 01. 03. 2007 | — |
| sprostredkovateľská činnosť | 01. 03. 2007 | — |
| zmenárne - nákup peňažných prostriedkov v cudzej mene za slovenskú menu v hotovosti | 15. 04. 2008 | — |
| zmenárne - predaj peňažných prostriedkov v cudzej mene za slovenskú menu v hotovosti | 27. 05. 2009 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 06. 08. 2016 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 06. 08. 2016 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 06. 08. 2016 | — |
| skladovanie a pomocné činnosti v doprave | 30. 11. 2017 | — |
| poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 21. 12. 2018 | — |
| Diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel | 12. 10. 2023 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 12. 10. 2023 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby | 12. 10. 2023 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 12. 10. 2023 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022328495 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 08. 2023 (rok porušenia 2023).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2022 sa zo straty dostalo na zisk 12 376 € a znížila tržby o ▼86 % na 1,6 mil. €.
Tržby
1 602 030 €
▼ 86,4 %Výsledok hospodárenia
12 376 €
▲ 115,8 %Aktíva
2 784 064 €
▼ 26,7 %Vlastné imanie
746 285 €
▲ 1,7 %Zadlženosť
73,2 %
Hrubá marža
0,9 %
Čistá marža
0,8 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 24,69 mil. | 24,8 mil. | 21,1 mil. | 11,79 mil. | 1,6 mil. |
| Výsledok hospodárenia | −73,6 tis. | 17,4 tis. | 83,4 tis. | −78,5 tis. | 12,4 tis. |
| Aktíva | 2,25 mil. | 2,3 mil. | 4,25 mil. | 3,8 mil. | 2,78 mil. |
| Vlastné imanie | 726,7 tis. | 744,1 tis. | 827,5 tis. | 733,9 tis. | 746,3 tis. |
| Daň z príjmu | 5 | 4,8 tis. | 38,2 tis. | −15 tis. | 1,9 tis. |
| Zadlženosť | 67,7 % | 67,6 % | 80,5 % | 80,7 % | 73,2 % |
aj 2014–2017 — v pláne Štandard
2022
- Tržby
- 1,6 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 12,4 tis.
- Aktíva
- 2,78 mil.
- Vlastné imanie
- 746,3 tis.
- Daň z príjmu
- 1,9 tis.
- Zadlženosť
- 73,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 11,79 mil.
- Výsledok hospodárenia
- −78,5 tis.
- Aktíva
- 3,8 mil.
- Vlastné imanie
- 733,9 tis.
- Daň z príjmu
- −15 tis.
- Zadlženosť
- 80,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 21,1 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 83,4 tis.
- Aktíva
- 4,25 mil.
- Vlastné imanie
- 827,5 tis.
- Daň z príjmu
- 38,2 tis.
- Zadlženosť
- 80,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 24,8 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 17,4 tis.
- Aktíva
- 2,3 mil.
- Vlastné imanie
- 744,1 tis.
- Daň z príjmu
- 4,8 tis.
- Zadlženosť
- 67,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 24,69 mil.
- Výsledok hospodárenia
- −73,6 tis.
- Aktíva
- 2,25 mil.
- Vlastné imanie
- 726,7 tis.
- Daň z príjmu
- 5
- Zadlženosť
- 67,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2017 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.