prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

advokátska kancelária Geško s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 36740101aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
16. 02. 200719 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
227 305 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
advokátska kancelária Geško s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
36740101
daňové identifikačné číslo
2022381405
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2022381405
Sídlo
Velehradská 33, 82108 Bratislava, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
16. 02. 2007
V registri
19 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 44661/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
415563
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
poskytovanie právnych služieb,17. 01. 2017—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022381405: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022381405: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022381405IČ DPH SK2022381405Obdobia daňových registráciíDIČ 2022381405: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022381405: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022381405IČ DPH SK2022381405Obdobia daňových registráciíDIČ 2022381405: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022381405: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022381405IČ DPH SK2022381405
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202238140511. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 07. 04. 2008
daňové identifikačné číslo202238140510. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 znížila zisk o ▼82 % na 5 091 € a znížila tržby o ▼7 % na 227,3 tisíc eur.

Tržby

227 305 €

▼ 7,3 %

Výsledok hospodárenia

5 091 €

▼ 81,8 %

Aktíva

135 444 €

▲ 0,7 %

Vlastné imanie

60 652 €

▼ 19,7 %

Zadlženosť

55,2 %

Hrubá marža

4,9 %

Čistá marža

2,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 129 955 €. 2018: tržby 42 946 €. 2019: tržby 341 855 €. 2020: tržby 245 193 €. 2021: tržby 227 305 €.500 tis.250 tis.0130 tis.42,9 tis.341,9 tis.245,2 tis.227,3 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 129 955 €. 2018: tržby 42 946 €. 2019: tržby 341 855 €. 2020: tržby 245 193 €. 2021: tržby 227 305 €.500 tis.250 tis.0130 tis.42,9 tis.341,9 tis.245,2 tis.227,3 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 129 955 €. 2018: tržby 42 946 €. 2019: tržby 341 855 €. 2020: tržby 245 193 €. 2021: tržby 227 305 €.500 tis.250 tis.0201720192021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −21 663 €. 2018: výsledok hospodárenia −16 730 €. 2019: výsledok hospodárenia 47 222 €. 2020: výsledok hospodárenia 27 971 €. 2021: výsledok hospodárenia 5 091 €.50 tis.0−25 tis.−21,7 tis.−16,7 tis.+47,2 tis.+28 tis.+5,1 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −21 663 €. 2018: výsledok hospodárenia −16 730 €. 2019: výsledok hospodárenia 47 222 €. 2020: výsledok hospodárenia 27 971 €. 2021: výsledok hospodárenia 5 091 €.50 tis.0−25 tis.−21,7 tis.−16,7 tis.+47,2 tis.+28 tis.+5,1 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −21 663 €. 2018: výsledok hospodárenia −16 730 €. 2019: výsledok hospodárenia 47 222 €. 2020: výsledok hospodárenia 27 971 €. 2021: výsledok hospodárenia 5 091 €.50 tis.0−25 tis.201720192021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 56 747 €, vlastné imanie 7 579 €. 2018: aktíva 69 233 €, vlastné imanie 849 €. 2019: aktíva 76 997 €, vlastné imanie 48 070 €. 2020: aktíva 134 443 €, vlastné imanie 75 561 €. 2021: aktíva 135 444 €, vlastné imanie 60 652 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 56 747 €, vlastné imanie 7 579 €. 2018: aktíva 69 233 €, vlastné imanie 849 €. 2019: aktíva 76 997 €, vlastné imanie 48 070 €. 2020: aktíva 134 443 €, vlastné imanie 75 561 €. 2021: aktíva 135 444 €, vlastné imanie 60 652 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 56 747 €, vlastné imanie 7 579 €. 2018: aktíva 69 233 €, vlastné imanie 849 €. 2019: aktíva 76 997 €, vlastné imanie 48 070 €. 2020: aktíva 134 443 €, vlastné imanie 75 561 €. 2021: aktíva 135 444 €, vlastné imanie 60 652 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 37 666 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 703 €, finančné účty 4 378 €. 2018: dlhodobý majetok 25 817 €, zásoby 0 €, pohľadávky 31 904 €, finančné účty 11 512 €. 2019: dlhodobý majetok 27 852 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 894 €, finančné účty 31 251 €. 2020: dlhodobý majetok 44 573 €, zásoby 0 €, pohľadávky 62 663 €, finančné účty 27 207 €. 2021: dlhodobý majetok 31 720 €, zásoby 0 €, pohľadávky 43 140 €, finančné účty 60 584 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 37 666 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 703 €, finančné účty 4 378 €. 2018: dlhodobý majetok 25 817 €, zásoby 0 €, pohľadávky 31 904 €, finančné účty 11 512 €. 2019: dlhodobý majetok 27 852 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 894 €, finančné účty 31 251 €. 2020: dlhodobý majetok 44 573 €, zásoby 0 €, pohľadávky 62 663 €, finančné účty 27 207 €. 2021: dlhodobý majetok 31 720 €, zásoby 0 €, pohľadávky 43 140 €, finančné účty 60 584 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 37 666 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 703 €, finančné účty 4 378 €. 2018: dlhodobý majetok 25 817 €, zásoby 0 €, pohľadávky 31 904 €, finančné účty 11 512 €. 2019: dlhodobý majetok 27 852 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 894 €, finančné účty 31 251 €. 2020: dlhodobý majetok 44 573 €, zásoby 0 €, pohľadávky 62 663 €, finančné účty 27 207 €. 2021: dlhodobý majetok 31 720 €, zásoby 0 €, pohľadávky 43 140 €, finančné účty 60 584 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 7 579 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 49 168 €. 2018: vlastné imanie 849 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 68 384 €. 2019: vlastné imanie 48 070 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 28 927 €. 2020: vlastné imanie 75 561 €, dlhodobé záväzky 25 €, krátkodobé záväzky 58 857 €. 2021: vlastné imanie 60 652 €, dlhodobé záväzky 70 €, krátkodobé záväzky 74 722 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 7 579 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 49 168 €. 2018: vlastné imanie 849 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 68 384 €. 2019: vlastné imanie 48 070 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 28 927 €. 2020: vlastné imanie 75 561 €, dlhodobé záväzky 25 €, krátkodobé záväzky 58 857 €. 2021: vlastné imanie 60 652 €, dlhodobé záväzky 70 €, krátkodobé záväzky 74 722 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 7 579 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 49 168 €. 2018: vlastné imanie 849 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 68 384 €. 2019: vlastné imanie 48 070 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 28 927 €. 2020: vlastné imanie 75 561 €, dlhodobé záväzky 25 €, krátkodobé záväzky 58 857 €. 2021: vlastné imanie 60 652 €, dlhodobé záväzky 70 €, krátkodobé záväzky 74 722 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 392 €. 2019: daň z príjmu 3 204 €. 2020: daň z príjmu 8 129 €. 2021: daň z príjmu 6 124 €.10 tis.5 tis.09603923,2 tis.8,1 tis.6,1 tis.20172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 392 €. 2019: daň z príjmu 3 204 €. 2020: daň z príjmu 8 129 €. 2021: daň z príjmu 6 124 €.10 tis.5 tis.09603923,2 tis.8,1 tis.6,1 tis.20172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 392 €. 2019: daň z príjmu 3 204 €. 2020: daň z príjmu 8 129 €. 2021: daň z príjmu 6 124 €.10 tis.5 tis.0960201720192021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby130 tis.42,9 tis.341,9 tis.245,2 tis.227,3 tis.
Výsledok hospodárenia−21,7 tis.−16,7 tis.47,2 tis.28 tis.5,1 tis.
Aktíva56,7 tis.69,2 tis.77 tis.134,4 tis.135,4 tis.
Vlastné imanie7,6 tis.84948,1 tis.75,6 tis.60,7 tis.
Daň z príjmu9603923,2 tis.8,1 tis.6,1 tis.
Zadlženosť86,6 %98,8 %37,6 %43,8 %55,2 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

2021

Tržby
227,3 tis.
Výsledok hospodárenia
5,1 tis.
Aktíva
135,4 tis.
Vlastné imanie
60,7 tis.
Daň z príjmu
6,1 tis.
Zadlženosť
55,2 %

2020

Tržby
245,2 tis.
Výsledok hospodárenia
28 tis.
Aktíva
134,4 tis.
Vlastné imanie
75,6 tis.
Daň z príjmu
8,1 tis.
Zadlženosť
43,8 %

2019

Tržby
341,9 tis.
Výsledok hospodárenia
47,2 tis.
Aktíva
77 tis.
Vlastné imanie
48,1 tis.
Daň z príjmu
3,2 tis.
Zadlženosť
37,6 %

2018

Tržby
42,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−16,7 tis.
Aktíva
69,2 tis.
Vlastné imanie
849
Daň z príjmu
392
Zadlženosť
98,8 %

2017

Tržby
130 tis.
Výsledok hospodárenia
−21,7 tis.
Aktíva
56,7 tis.
Vlastné imanie
7,6 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
86,6 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API