Súhrn
- Vznik
- 12. 01. 200719 rokov 9 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2018
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- LELES s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36724611
- daňové identifikačné číslo
- 2022313414
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- 62, 07684 Leles, Slovenská republika
- Územie
- Lelesokres TrebišovKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 12. 01. 2007
- V registri
- 19 rokov 9 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 19202/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 780957
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností | 12. 01. 2007 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností | 12. 01. 2007 | — |
| podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti | 12. 01. 2007 | — |
| organizovanie kurzov, školení a seminárov | 12. 01. 2007 | — |
| automatizované spracovanie dát | 12. 01. 2007 | — |
| sprostredkovanie obchodu a výroby v rozsahu voľnej živnosti | 12. 01. 2007 | — |
| inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo | 12. 01. 2007 | — |
| prevádzkovanie solária | 12. 01. 2007 | — |
| prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 12. 01. 2007 | — |
| rámovanie obrazov | 12. 01. 2007 | — |
| žehlenie prádla | 12. 01. 2007 | — |
| chemické čistenie a farbenie hotových výrobkov odevu z kože a kožušiny | 12. 01. 2007 | — |
| poradenské služby k technickému vybaveniu počítačov (hardware) | 12. 01. 2007 | — |
| poradenské služby k programovému vybaveniu počítačov (software) | 12. 01. 2007 | — |
| maliarske a natieračské práce | 12. 01. 2007 | — |
| požičiavanie strojov, prístrojov a zariadení | 12. 01. 2007 | — |
| požičiavanie stavebných strojov a lešenia | 12. 01. 2007 | — |
| požičiavanie prívesných vozíkov | 12. 01. 2007 | — |
| poradenská a konzultačná činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľných živností | 12. 01. 2007 | — |
| podnikanie v oblasti nakladania s odpadmi mimo nebezpečného odpadu | 12. 01. 2007 | — |
| prenájom vodných dopravných prostriedkov | 12. 01. 2007 | — |
| prevádzkovanie zábavných parkov a lunaparkov | 12. 01. 2007 | — |
| stáčanie prírodnej vody a výroba nealkoholických nápojov | 12. 01. 2007 | — |
| výroba vína | 12. 01. 2007 | — |
| krajčírstvo | 12. 01. 2007 | — |
| demolácie, búracie práce, príprava staveniska, terénne úpravy | 12. 01. 2007 | — |
| lešenárske práce | 12. 01. 2007 | — |
| vykonávanie tenkostenných omietok | 12. 01. 2007 | — |
| inštalácia elektrických rozvodov a zariadení na bezpečné napätie | 12. 01. 2007 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 12. 01. 2007 | — |
| ambulantný predaj a predaj na trhoch | 12. 01. 2007 | — |
| predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov | 12. 01. 2007 | — |
| predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál | 12. 01. 2007 | — |
| reklamná a propagačná činnosť | 12. 01. 2007 | — |
| kancelárske a sekretárske služby (vrátane kopírovacích a rozmnožovacích služieb) | 12. 01. 2007 | — |
| donášková služba | 12. 01. 2007 | — |
| kosenie, terénne úpravy | 12. 01. 2007 | — |
| zimná údržba, čistenie a upratovanie ciest a chodníkov | 12. 01. 2007 | — |
| záložňa | 12. 01. 2007 | — |
| výroba výrobkov z prútia a tŕstia | 12. 01. 2007 | — |
| výroba kľúčov | 12. 01. 2007 | — |
| servis športových potrieb | 12. 01. 2007 | — |
| sklenárske práce | 12. 01. 2007 | — |
| vypracovanie projektov pre získanie finančných prostriedkov z fondov Európskej únie | 12. 01. 2007 | — |
| pohostinská činnosť | 12. 01. 2007 | — |
| ubytovacie služby bez prevádzkovania pohostinských činností | 12. 01. 2007 | — |
| obkladanie stien suchým spôsobom | 12. 01. 2007 | — |
| predaj na priamu konzumáciu jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok | 12. 01. 2007 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 14. 08. 2018 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 10. 09. 2019
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022313414 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2018 znížila stratu na −60 € a bez tržieb.
Tržby
0 €
Výsledok hospodárenia
−60 €
▲ 88,9 %Aktíva
2 821 €
bez zmenyVlastné imanie
1 544 €
▼ 3,7 %Zadlženosť
45,3 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 10 tis. | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia | −11 tis. | −929 | −8,8 tis. | −540 | −60 |
| Aktíva | 2,5 tis. | 14 tis. | 3 tis. | 2,8 tis. | 2,8 tis. |
| Vlastné imanie | 268 | 871 | 2,1 tis. | 1,6 tis. | 1,5 tis. |
| Daň z príjmu | 480 | 480 | 480 | 480 | 0 |
| Zadlženosť | 89,4 % | 93,8 % | 29,2 % | 43,1 % | 45,3 % |
2018
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −60
- Aktíva
- 2,8 tis.
- Vlastné imanie
- 1,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 45,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −540
- Aktíva
- 2,8 tis.
- Vlastné imanie
- 1,6 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 43,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −8,8 tis.
- Aktíva
- 3 tis.
- Vlastné imanie
- 2,1 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 29,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 10 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −929
- Aktíva
- 14 tis.
- Vlastné imanie
- 871
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 93,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −11 tis.
- Aktíva
- 2,5 tis.
- Vlastné imanie
- 268
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 89,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).