prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

M.A.INDUSTRIES s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 36717495aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
23. 12. 200619 rokov 10 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
124 182 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
M.A.INDUSTRIES s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
36717495
daňové identifikačné číslo
2022304955
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Ul.Biskupa Kondého 5138/30, 92901 Dunajská Streda, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
23. 12. 2006
V registri
19 rokov 10 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 19401/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
922479
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) v rozsahu voľnej živnosti23. 12. 2006—
kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ) v rozsahu voľnej živnosti23. 12. 2006—
sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti23. 12. 2006—
prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľnej živnosti23. 12. 2006—
reklamná, inzertná a propagačná činnosť23. 12. 2006—
organizovanie kurzov, školení a seminárov23. 12. 2006—
technicko-organizačné zabezpečenie kurzov, školení a seminárov23. 12. 2006—
organizovanie výstav a spoločenských podujatí23. 12. 2006—
vedenie účtovníctva a administratívne práce23. 12. 2006—
montáž, opravy a údržba kancelárskych elektrických prístrojov a elektrických strojov a prístrojov pre domácnosť23. 12. 2006—
návrh, inštalácia a servis počítačových sietí23. 12. 2006—
automatizované spracovanie dát23. 12. 2006—
poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom23. 12. 2006—
montáž a opravy telekomunikačných zariadení23. 12. 2006—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla23. 12. 2006—
tvorba webových stránok23. 12. 2006—
grafické práce na počítači23. 12. 2006—
poskytovanie internetových služieb23. 12. 2006—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022304955: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022304955Obdobia daňových registráciíDIČ 2022304955: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022304955Obdobia daňových registráciíDIČ 2022304955: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022304955
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202230495510. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 11. 2024 (rok porušenia 2024).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 prepadlo do straty −44 966 € a zvýšila tržby o ▲12 % na 124,2 tisíc eur.

Tržby

124 182 €

▲ 12,0 %

Výsledok hospodárenia

−44 966 €

▼ 361,7 %

Aktíva

114 192 €

▼ 28,8 %

Vlastné imanie

64 989 €

▼ 53,3 %

Zadlženosť

43,1 %

Hrubá marža

−7,0 %

Čistá marža

−36,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 95 056 €. 2019: tržby 116 477 €. 2020: tržby 82 418 €. 2021: tržby 110 922 €. 2022: tržby 124 182 €.200 tis.100 tis.095,1 tis.116,5 tis.82,4 tis.110,9 tis.124,2 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 95 056 €. 2019: tržby 116 477 €. 2020: tržby 82 418 €. 2021: tržby 110 922 €. 2022: tržby 124 182 €.200 tis.100 tis.095,1 tis.116,5 tis.82,4 tis.110,9 tis.124,2 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 95 056 €. 2019: tržby 116 477 €. 2020: tržby 82 418 €. 2021: tržby 110 922 €. 2022: tržby 124 182 €.200 tis.100 tis.0201820202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 6 416 €. 2019: výsledok hospodárenia 4 804 €. 2020: výsledok hospodárenia 2 992 €. 2021: výsledok hospodárenia 17 184 €. 2022: výsledok hospodárenia −44 966 €.20 tis.0−50 tis.+6,4 tis.+4,8 tis.+3 tis.+17,2 tis.−45 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 6 416 €. 2019: výsledok hospodárenia 4 804 €. 2020: výsledok hospodárenia 2 992 €. 2021: výsledok hospodárenia 17 184 €. 2022: výsledok hospodárenia −44 966 €.20 tis.0−50 tis.+6,4 tis.+4,8 tis.+3 tis.+17,2 tis.−45 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 6 416 €. 2019: výsledok hospodárenia 4 804 €. 2020: výsledok hospodárenia 2 992 €. 2021: výsledok hospodárenia 17 184 €. 2022: výsledok hospodárenia −44 966 €.20 tis.0−50 tis.201820202022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 178 312 €, vlastné imanie 125 483 €. 2019: aktíva 164 798 €, vlastné imanie 130 287 €. 2020: aktíva 153 990 €, vlastné imanie 121 890 €. 2021: aktíva 160 468 €, vlastné imanie 139 074 €. 2022: aktíva 114 192 €, vlastné imanie 64 989 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 178 312 €, vlastné imanie 125 483 €. 2019: aktíva 164 798 €, vlastné imanie 130 287 €. 2020: aktíva 153 990 €, vlastné imanie 121 890 €. 2021: aktíva 160 468 €, vlastné imanie 139 074 €. 2022: aktíva 114 192 €, vlastné imanie 64 989 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 178 312 €, vlastné imanie 125 483 €. 2019: aktíva 164 798 €, vlastné imanie 130 287 €. 2020: aktíva 153 990 €, vlastné imanie 121 890 €. 2021: aktíva 160 468 €, vlastné imanie 139 074 €. 2022: aktíva 114 192 €, vlastné imanie 64 989 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 112 451 €, zásoby −28 688 €, pohľadávky 49 772 €, finančné účty 44 777 €. 2019: dlhodobý majetok 106 795 €, zásoby 1 658 €, pohľadávky 13 897 €, finančné účty 42 448 €. 2020: dlhodobý majetok 102 032 €, zásoby 5 275 €, pohľadávky 13 641 €, finančné účty 33 042 €. 2021: dlhodobý majetok 98 519 €, zásoby 3 810 €, pohľadávky 13 025 €, finančné účty 45 114 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 14 705 €, pohľadávky 32 230 €, finančné účty 67 257 €.250 tis.0−50 tis.20182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 112 451 €, zásoby −28 688 €, pohľadávky 49 772 €, finančné účty 44 777 €. 2019: dlhodobý majetok 106 795 €, zásoby 1 658 €, pohľadávky 13 897 €, finančné účty 42 448 €. 2020: dlhodobý majetok 102 032 €, zásoby 5 275 €, pohľadávky 13 641 €, finančné účty 33 042 €. 2021: dlhodobý majetok 98 519 €, zásoby 3 810 €, pohľadávky 13 025 €, finančné účty 45 114 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 14 705 €, pohľadávky 32 230 €, finančné účty 67 257 €.250 tis.0−50 tis.20182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 112 451 €, zásoby −28 688 €, pohľadávky 49 772 €, finančné účty 44 777 €. 2019: dlhodobý majetok 106 795 €, zásoby 1 658 €, pohľadávky 13 897 €, finančné účty 42 448 €. 2020: dlhodobý majetok 102 032 €, zásoby 5 275 €, pohľadávky 13 641 €, finančné účty 33 042 €. 2021: dlhodobý majetok 98 519 €, zásoby 3 810 €, pohľadávky 13 025 €, finančné účty 45 114 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 14 705 €, pohľadávky 32 230 €, finančné účty 67 257 €.250 tis.0−50 tis.20182019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 125 483 €, dlhodobé záväzky 1 665 €, krátkodobé záväzky 51 164 €. 2019: vlastné imanie 130 287 €, dlhodobé záväzky 3 762 €, krátkodobé záväzky 30 749 €. 2020: vlastné imanie 121 890 €, dlhodobé záväzky 3 520 €, krátkodobé záväzky 28 580 €. 2021: vlastné imanie 139 074 €, dlhodobé záväzky 3 986 €, krátkodobé záväzky 17 408 €. 2022: vlastné imanie 64 989 €, dlhodobé záväzky 4 036 €, krátkodobé záväzky 45 167 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 125 483 €, dlhodobé záväzky 1 665 €, krátkodobé záväzky 51 164 €. 2019: vlastné imanie 130 287 €, dlhodobé záväzky 3 762 €, krátkodobé záväzky 30 749 €. 2020: vlastné imanie 121 890 €, dlhodobé záväzky 3 520 €, krátkodobé záväzky 28 580 €. 2021: vlastné imanie 139 074 €, dlhodobé záväzky 3 986 €, krátkodobé záväzky 17 408 €. 2022: vlastné imanie 64 989 €, dlhodobé záväzky 4 036 €, krátkodobé záväzky 45 167 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 125 483 €, dlhodobé záväzky 1 665 €, krátkodobé záväzky 51 164 €. 2019: vlastné imanie 130 287 €, dlhodobé záväzky 3 762 €, krátkodobé záväzky 30 749 €. 2020: vlastné imanie 121 890 €, dlhodobé záväzky 3 520 €, krátkodobé záväzky 28 580 €. 2021: vlastné imanie 139 074 €, dlhodobé záväzky 3 986 €, krátkodobé záväzky 17 408 €. 2022: vlastné imanie 64 989 €, dlhodobé záväzky 4 036 €, krátkodobé záväzky 45 167 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 1 024 €. 2019: daň z príjmu 1 374 €. 2020: daň z príjmu 567 €. 2021: daň z príjmu 4 642 €. 2022: daň z príjmu 36 312 €.50 tis.25 tis.01 tis.1,4 tis.5674,6 tis.36,3 tis.20182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 1 024 €. 2019: daň z príjmu 1 374 €. 2020: daň z príjmu 567 €. 2021: daň z príjmu 4 642 €. 2022: daň z príjmu 36 312 €.50 tis.25 tis.01 tis.1,4 tis.5674,6 tis.36,3 tis.20182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 1 024 €. 2019: daň z príjmu 1 374 €. 2020: daň z príjmu 567 €. 2021: daň z príjmu 4 642 €. 2022: daň z príjmu 36 312 €.50 tis.25 tis.0567201820202022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby95,1 tis.116,5 tis.82,4 tis.110,9 tis.124,2 tis.
Výsledok hospodárenia6,4 tis.4,8 tis.3 tis.17,2 tis.−45 tis.
Aktíva178,3 tis.164,8 tis.154 tis.160,5 tis.114,2 tis.
Vlastné imanie125,5 tis.130,3 tis.121,9 tis.139,1 tis.65 tis.
Daň z príjmu1 tis.1,4 tis.5674,6 tis.36,3 tis.
Zadlženosť29,6 %20,9 %20,8 %13,3 %43,1 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

2022

Tržby
124,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−45 tis.
Aktíva
114,2 tis.
Vlastné imanie
65 tis.
Daň z príjmu
36,3 tis.
Zadlženosť
43,1 %

2021

Tržby
110,9 tis.
Výsledok hospodárenia
17,2 tis.
Aktíva
160,5 tis.
Vlastné imanie
139,1 tis.
Daň z príjmu
4,6 tis.
Zadlženosť
13,3 %

2020

Tržby
82,4 tis.
Výsledok hospodárenia
3 tis.
Aktíva
154 tis.
Vlastné imanie
121,9 tis.
Daň z príjmu
567
Zadlženosť
20,8 %

2019

Tržby
116,5 tis.
Výsledok hospodárenia
4,8 tis.
Aktíva
164,8 tis.
Vlastné imanie
130,3 tis.
Daň z príjmu
1,4 tis.
Zadlženosť
20,9 %

2018

Tržby
95,1 tis.
Výsledok hospodárenia
6,4 tis.
Aktíva
178,3 tis.
Vlastné imanie
125,5 tis.
Daň z príjmu
1 tis.
Zadlženosť
29,6 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API