prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

LOM a SLUŽBY s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36716774aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
22. 12. 200619 rokov 10 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
42 470 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
LOM a SLUŽBY s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36716774
daňové identifikačné číslo
2022288378
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
60, 97633 Dúbravica, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
22. 12. 2006
V registri
19 rokov 10 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 12449/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
553975
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností22. 12. 2006—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností22. 12. 2006—
sprostredkovanie obchodu, služieb, výroby a dopravy v rozsahu voľných živností22. 12. 2006—
prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľných živností22. 12. 2006—
prenájom nehnuteľností spojený s prenájmom hnuteľných vecí a spojený s poskytovaním upratovacích a čistiacich prác22. 12. 2006—
upratovacie a čistiace práce22. 12. 2006—
nákladná cestná doprava vykonávaná cestnými nákladnými vozidlami, ktorých celková hmotnosť vrátane prípojného vozidla nepresahuje 3,5 t22. 12. 2006—
osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktorých celková obsaditeľnosť nepresahuje deväť osôb vrátane vodiča s výnimkou vozidiel taxislužby22. 12. 2006—
letná a zimná údržba cestných komunikácií a chodníkov22. 12. 2006—
domolácie, búracie práce, príprava staveniska, terénne úpravy22. 12. 2006—
podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľných živností22. 12. 2006—
ubytovacie služby v rozsahu voľných živností22. 12. 2006—
predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, kokteilov, piva, vína a destilátov22. 12. 2006—
predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál22. 12. 2006—
predaj na priamu konzumáciu jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok22. 12. 2006—
organizovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí v rozsahu voľných živností22. 12. 2006—
reklamná a propagačná činnosť22. 12. 2006—
opravy a údržba kancelárskych elektrických strojov a prístrojov a elektrických strojov a prístrojov pre domácnosť22. 12. 2006—
poskytovanie služby obsluhy vysokozdvižnej plošiny22. 12. 2006—
prevádzkovanie zberne šatstva a práčovne22. 12. 2006—
maliarske a natieračské práce22. 12. 2006—
sklenárske práce22. 12. 2006—
vedenie účtovníctva22. 12. 2006—
výkon činnosti stavbyvedúceho - pozemné stavby - jednoduché a drobné stavby22. 12. 2006—
výkon činnosti stavebného dozoru - inžinierske stavby - potrubné, energetické a iné líniové stavby22. 12. 2006—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien22. 12. 2006—
podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom22. 12. 2006—
prevádzkovanie verejnej kanalizácie III. kategórie22. 12. 2006—
poskytovanie služby obsluhy stavebných strojov22. 12. 2006—
vykonávanie trhacích prác22. 12. 2006—
výroba a kladenie zámkovej dlažby22. 12. 2006—
kosenie a úprava verejnej zelene22. 12. 2006—
výroba hrubej kamenárskej výroby (chodníky, nástupištné krajníky, medzníky, tvárnice)22. 12. 2006—
výroba štrku z prírodného kameňa, drvenie kameniva22. 12. 2006—
obklady stavieb prírodným alebo umelým kameňom suchým spôsobom - lepenie22. 12. 2006—
zhotovovanie dekoračných a úžitkových výrobkov zo sadry a cementu22. 12. 2006—
gravírovanie do kameňa, písmomaliarske práce22. 12. 2006—
paletovanie prírodného, umelého kameňa22. 12. 2006—
výroba cementového tovaru22. 12. 2006—
správa a údržba bytového fondu v rozsahu voľných živností25. 05. 2018—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
už nie je partnerom · bol zapísaný od 04. 07. 2017 do 10. 01. 2024 · na vlastnú žiadosť

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022288378: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022288378Obdobia daňových registráciíDIČ 2022288378: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022288378Obdobia daňových registráciíDIČ 2022288378: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022288378
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202228837810. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲64 % na 2 460 € a zvýšila tržby o ▲76 % na 42,5 tisíc eur.

Tržby

42 470 €

▲ 75,5 %

Výsledok hospodárenia

2 460 €

▲ 64,4 %

Aktíva

11 966 €

▼ 62,4 %

Vlastné imanie

11 626 €

▲ 26,8 %

Zadlženosť

2,8 %

Hrubá marža

6,6 %

Čistá marža

5,8 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 144 €. 2023: tržby 8 500 €. 2024: tržby 24 196 €. 2025: tržby 42 470 €.50 tis.25 tis.001448,5 tis.24,2 tis.42,5 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 144 €. 2023: tržby 8 500 €. 2024: tržby 24 196 €. 2025: tržby 42 470 €.50 tis.25 tis.001448,5 tis.24,2 tis.42,5 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 144 €. 2023: tržby 8 500 €. 2024: tržby 24 196 €. 2025: tržby 42 470 €.50 tis.25 tis.00202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 119 €. 2022: výsledok hospodárenia −8 145 €. 2023: výsledok hospodárenia 367 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 496 €. 2025: výsledok hospodárenia 2 460 €.2,5 tis.0−10 tis.+119−8,1 tis.+367+1,5 tis.+2,5 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 119 €. 2022: výsledok hospodárenia −8 145 €. 2023: výsledok hospodárenia 367 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 496 €. 2025: výsledok hospodárenia 2 460 €.2,5 tis.0−10 tis.+119−8,1 tis.+367+1,5 tis.+2,5 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 119 €. 2022: výsledok hospodárenia −8 145 €. 2023: výsledok hospodárenia 367 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 496 €. 2025: výsledok hospodárenia 2 460 €.2,5 tis.0−10 tis.+119+367202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 64 910 €, vlastné imanie 10 237 €. 2022: aktíva 3 012 €, vlastné imanie 2 092 €. 2023: aktíva 8 583 €, vlastné imanie 7 670 €. 2024: aktíva 31 866 €, vlastné imanie 9 166 €. 2025: aktíva 11 966 €, vlastné imanie 11 626 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 64 910 €, vlastné imanie 10 237 €. 2022: aktíva 3 012 €, vlastné imanie 2 092 €. 2023: aktíva 8 583 €, vlastné imanie 7 670 €. 2024: aktíva 31 866 €, vlastné imanie 9 166 €. 2025: aktíva 11 966 €, vlastné imanie 11 626 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 64 910 €, vlastné imanie 10 237 €. 2022: aktíva 3 012 €, vlastné imanie 2 092 €. 2023: aktíva 8 583 €, vlastné imanie 7 670 €. 2024: aktíva 31 866 €, vlastné imanie 9 166 €. 2025: aktíva 11 966 €, vlastné imanie 11 626 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 35 307 €, zásoby 401 €, pohľadávky 14 694 €, finančné účty 14 508 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 253 €, finančné účty 2 759 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 8 583 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 24 196 €, finančné účty 7 670 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 11 966 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 35 307 €, zásoby 401 €, pohľadávky 14 694 €, finančné účty 14 508 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 253 €, finančné účty 2 759 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 8 583 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 24 196 €, finančné účty 7 670 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 11 966 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 35 307 €, zásoby 401 €, pohľadávky 14 694 €, finančné účty 14 508 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 253 €, finančné účty 2 759 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 8 583 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 24 196 €, finančné účty 7 670 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 11 966 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 10 237 €, dlhodobé záväzky 901 €, krátkodobé záväzky 43 428 €. 2022: vlastné imanie 2 092 €, dlhodobé záväzky 901 €, krátkodobé záväzky 19 €. 2023: vlastné imanie 7 670 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 913 €. 2024: vlastné imanie 9 166 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 22 700 €. 2025: vlastné imanie 11 626 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 340 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 10 237 €, dlhodobé záväzky 901 €, krátkodobé záväzky 43 428 €. 2022: vlastné imanie 2 092 €, dlhodobé záväzky 901 €, krátkodobé záväzky 19 €. 2023: vlastné imanie 7 670 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 913 €. 2024: vlastné imanie 9 166 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 22 700 €. 2025: vlastné imanie 11 626 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 340 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 10 237 €, dlhodobé záväzky 901 €, krátkodobé záväzky 43 428 €. 2022: vlastné imanie 2 092 €, dlhodobé záväzky 901 €, krátkodobé záväzky 19 €. 2023: vlastné imanie 7 670 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 913 €. 2024: vlastné imanie 9 166 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 22 700 €. 2025: vlastné imanie 11 626 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 340 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 65 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.5002500006534034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 65 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.5002500006534034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 65 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.5002500006534034020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby01448,5 tis.24,2 tis.42,5 tis.
Výsledok hospodárenia119−8,1 tis.3671,5 tis.2,5 tis.
Aktíva64,9 tis.3 tis.8,6 tis.31,9 tis.12 tis.
Vlastné imanie10,2 tis.2,1 tis.7,7 tis.9,2 tis.11,6 tis.
Daň z príjmu0065340340
Zadlženosť68,3 %30,5 %10,6 %71,2 %2,8 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
42,5 tis.
Výsledok hospodárenia
2,5 tis.
Aktíva
12 tis.
Vlastné imanie
11,6 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
2,8 %

2024

Tržby
24,2 tis.
Výsledok hospodárenia
1,5 tis.
Aktíva
31,9 tis.
Vlastné imanie
9,2 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
71,2 %

2023

Tržby
8,5 tis.
Výsledok hospodárenia
367
Aktíva
8,6 tis.
Vlastné imanie
7,7 tis.
Daň z príjmu
65
Zadlženosť
10,6 %

2022

Tržby
144
Výsledok hospodárenia
−8,1 tis.
Aktíva
3 tis.
Vlastné imanie
2,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
30,5 %

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
119
Aktíva
64,9 tis.
Vlastné imanie
10,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
68,3 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API