prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

EBC group s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 36716235aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
21. 12. 200619 rokov 10 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
2 149 621 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
EBC group s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
36716235
daňové identifikačné číslo
2022297002
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2022297002
Sídlo
Radničné námestie 29, 08501 Bardejov, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
21. 12. 2006
V registri
19 rokov 10 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 18119/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
689598
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
zámočníctvo21. 12. 2006—
stolárstvo21. 12. 2006—
maloobchod v rozsahu voľných živností21. 12. 2006—
veľkoobchod v rozsahu voľných živností21. 12. 2006—
skladovanie a uskladňovanie21. 12. 2006—
poradenská činnosť v rozsahu podnikania21. 12. 2006—
reklamná a propagačná činnosť21. 12. 2006—
prenájom strojov a prístrojov21. 12. 2006—
vydavateľská a inzertná činnosť21. 12. 2006—
usporadúvanie školení a seminárov21. 12. 2006—
prenájom automobilov21. 12. 2006—
kancelárske a sekretárske služby (vrátane kopírovacích služieb)21. 12. 2006—
prekladateľské služby (mimo činností podľa zákona č. 382/2004 Z.z. v platnom znení)21. 12. 2006—
sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľnej živnosti21. 12. 2006—
demolácie, búracie práce a prípravné práce pre stavbu21. 12. 2006—
zemné práce mechanizmami21. 12. 2006—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien19. 02. 2014—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov19. 02. 2014—
Výkon činnosti autorizovaného architekta podľa §4 zákona č. 138/1992 Zb. o autorizovaných architektoch a autorizovaných stavebných inžinieroch v znení neskorších predpisov v rozsahu: a) vykonávanie prípravnej predprojektovej činnosti, najmä na vypracúvanie stavebných zámerov verejných prác, investičných zámerov, architektonických a urbanistických štúdií, územnoplánovacích prieskumov a rozborov, b) vykonávanie komplexnej projektovej činnosti, najmä na vypracúvanie architektonických návrhov a dokumentácie umiestňovania stavieb a ich zmien, projektovej dokumentácie stavieb a ich zmien vrátane ich interiérov a exteriérov, ako aj rekonštrukcií a modernizácií budov a obnovy stavebných pamiatok, c) spracovanie územnoplánovacích podkladov a územnoplánovacej dokumentácie, d) vykonávanie projektového manažmentu, najmä na riadenie projektu a koordináciu čiastkových projektov vypracovaných inžiniermi, krajinármi a inými špecialistami, na výkon odborného autorského dohľadu nad uskutočňovaním stavieb podľa schválenej projektovej dokumentácie a na vykonávanie stavebného dozoru e) grafické spracovanie a modelovanie architektonického diela vrátane vypracovania špecifikácií a technickej dokumentácie, f) poskytovanie súvisiacich technických služieb, najmä na poskytovanie architektonického poradenstva investorom a vlastníkom nehnuteľností, na zastupovanie investora pri príprave a uskutočňovaní stavieb, g) vyhotovovanie odborných posudkov, odhadov a dobrozdaní.17. 08. 2018—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 08. 07. 2026
Oprávnená osoba
Marják, Ferenci & Partners s.r.o. · od 08. 07. 2026

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022297002: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022297002: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022297002IČ DPH SK2022297002Obdobia daňových registráciíDIČ 2022297002: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022297002: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022297002IČ DPH SK2022297002Obdobia daňových registráciíDIČ 2022297002: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022297002: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022297002IČ DPH SK2022297002
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202229700211. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 10. 01. 2007
daňové identifikačné číslo202229700210. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Union zdravotná poisťovňa Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Union zdravotná poisťovňaod 25. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prepadlo do straty −213 844 € a zvýšila tržby o ▲42 % na 2,15 mil. €.

Tržby

2 149 621 €

▲ 41,8 %

Výsledok hospodárenia

−213 844 €

▼ 4 296,3 %

Aktíva

904 341 €

▼ 51,5 %

Vlastné imanie

−55 507 €

▼ 135,1 %

Zadlženosť

106,1 %

Hrubá marža

−9,8 %

Čistá marža

−9,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 2 633 196 €. 2022: tržby 1 958 693 €. 2023: tržby 3 465 499 €. 2024: tržby 1 516 164 €. 2025: tržby 2 149 621 €.5 mil.2,5 mil.02,63 mil.1,96 mil.3,47 mil.1,52 mil.2,15 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 2 633 196 €. 2022: tržby 1 958 693 €. 2023: tržby 3 465 499 €. 2024: tržby 1 516 164 €. 2025: tržby 2 149 621 €.5 mil.2,5 mil.02,63 mil.1,96 mil.3,47 mil.1,52 mil.2,15 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 2 633 196 €. 2022: tržby 1 958 693 €. 2023: tržby 3 465 499 €. 2024: tržby 1 516 164 €. 2025: tržby 2 149 621 €.5 mil.2,5 mil.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 12 165 €. 2022: výsledok hospodárenia 79 064 €. 2023: výsledok hospodárenia 63 623 €. 2024: výsledok hospodárenia 5 096 €. 2025: výsledok hospodárenia −213 844 €.100 tis.0−250 tis.+12,2 tis.+79,1 tis.+63,6 tis.+5,1 tis.−213,8 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 12 165 €. 2022: výsledok hospodárenia 79 064 €. 2023: výsledok hospodárenia 63 623 €. 2024: výsledok hospodárenia 5 096 €. 2025: výsledok hospodárenia −213 844 €.100 tis.0−250 tis.+12,2 tis.+63,6 tis.202120232025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 12 165 €. 2022: výsledok hospodárenia 79 064 €. 2023: výsledok hospodárenia 63 623 €. 2024: výsledok hospodárenia 5 096 €. 2025: výsledok hospodárenia −213 844 €.100 tis.0−250 tis.20222025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 496 216 €, vlastné imanie 18 804 €. 2022: aktíva 2 412 578 €, vlastné imanie 97 869 €. 2023: aktíva 1 684 649 €, vlastné imanie 161 494 €. 2024: aktíva 1 866 324 €, vlastné imanie 158 336 €. 2025: aktíva 904 341 €, vlastné imanie −55 507 €.2,5 mil.0−100 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 496 216 €, vlastné imanie 18 804 €. 2022: aktíva 2 412 578 €, vlastné imanie 97 869 €. 2023: aktíva 1 684 649 €, vlastné imanie 161 494 €. 2024: aktíva 1 866 324 €, vlastné imanie 158 336 €. 2025: aktíva 904 341 €, vlastné imanie −55 507 €.2,5 mil.0−100 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 496 216 €, vlastné imanie 18 804 €. 2022: aktíva 2 412 578 €, vlastné imanie 97 869 €. 2023: aktíva 1 684 649 €, vlastné imanie 161 494 €. 2024: aktíva 1 866 324 €, vlastné imanie 158 336 €. 2025: aktíva 904 341 €, vlastné imanie −55 507 €.2,5 mil.0−100 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 42 142 €, zásoby 250 000 €, pohľadávky 1 177 314 €, finančné účty 24 274 €. 2022: dlhodobý majetok 27 926 €, zásoby 700 026 €, pohľadávky 1 642 727 €, finančné účty 40 725 €. 2023: dlhodobý majetok 6 042 €, zásoby 158 140 €, pohľadávky 1 488 904 €, finančné účty 30 224 €. 2024: dlhodobý majetok 2 837 €, zásoby 834 500 €, pohľadávky 1 004 822 €, finančné účty 24 165 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 328 295 €, pohľadávky 567 996 €, finančné účty 8 050 €.2,5 mil.1,25 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 42 142 €, zásoby 250 000 €, pohľadávky 1 177 314 €, finančné účty 24 274 €. 2022: dlhodobý majetok 27 926 €, zásoby 700 026 €, pohľadávky 1 642 727 €, finančné účty 40 725 €. 2023: dlhodobý majetok 6 042 €, zásoby 158 140 €, pohľadávky 1 488 904 €, finančné účty 30 224 €. 2024: dlhodobý majetok 2 837 €, zásoby 834 500 €, pohľadávky 1 004 822 €, finančné účty 24 165 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 328 295 €, pohľadávky 567 996 €, finančné účty 8 050 €.2,5 mil.1,25 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 42 142 €, zásoby 250 000 €, pohľadávky 1 177 314 €, finančné účty 24 274 €. 2022: dlhodobý majetok 27 926 €, zásoby 700 026 €, pohľadávky 1 642 727 €, finančné účty 40 725 €. 2023: dlhodobý majetok 6 042 €, zásoby 158 140 €, pohľadávky 1 488 904 €, finančné účty 30 224 €. 2024: dlhodobý majetok 2 837 €, zásoby 834 500 €, pohľadávky 1 004 822 €, finančné účty 24 165 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 328 295 €, pohľadávky 567 996 €, finančné účty 8 050 €.2,5 mil.1,25 mil.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 18 804 €, dlhodobé záväzky 471 054 €, krátkodobé záväzky 1 006 358 €. 2022: vlastné imanie 97 869 €, dlhodobé záväzky 517 951 €, krátkodobé záväzky 1 796 758 €. 2023: vlastné imanie 161 494 €, dlhodobé záväzky 204 259 €, krátkodobé záväzky 1 318 896 €. 2024: vlastné imanie 158 336 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 707 988 €. 2025: vlastné imanie −55 507 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 959 848 €.2,5 mil.0−100 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 18 804 €, dlhodobé záväzky 471 054 €, krátkodobé záväzky 1 006 358 €. 2022: vlastné imanie 97 869 €, dlhodobé záväzky 517 951 €, krátkodobé záväzky 1 796 758 €. 2023: vlastné imanie 161 494 €, dlhodobé záväzky 204 259 €, krátkodobé záväzky 1 318 896 €. 2024: vlastné imanie 158 336 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 707 988 €. 2025: vlastné imanie −55 507 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 959 848 €.2,5 mil.0−100 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 18 804 €, dlhodobé záväzky 471 054 €, krátkodobé záväzky 1 006 358 €. 2022: vlastné imanie 97 869 €, dlhodobé záväzky 517 951 €, krátkodobé záväzky 1 796 758 €. 2023: vlastné imanie 161 494 €, dlhodobé záväzky 204 259 €, krátkodobé záväzky 1 318 896 €. 2024: vlastné imanie 158 336 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 707 988 €. 2025: vlastné imanie −55 507 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 959 848 €.2,5 mil.0−100 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 8 775 €. 2022: daň z príjmu 17 950 €. 2023: daň z príjmu 17 631 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.20 tis.10 tis.08,8 tis.17,9 tis.17,6 tis.3,8 tis.3,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 8 775 €. 2022: daň z príjmu 17 950 €. 2023: daň z príjmu 17 631 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.20 tis.10 tis.08,8 tis.17,9 tis.17,6 tis.3,8 tis.3,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 8 775 €. 2022: daň z príjmu 17 950 €. 2023: daň z príjmu 17 631 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.20 tis.10 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby2,63 mil.1,96 mil.3,47 mil.1,52 mil.2,15 mil.
Výsledok hospodárenia12,2 tis.79,1 tis.63,6 tis.5,1 tis.−213,8 tis.
Aktíva1,5 mil.2,41 mil.1,68 mil.1,87 mil.904,3 tis.
Vlastné imanie18,8 tis.97,9 tis.161,5 tis.158,3 tis.−55,5 tis.
Daň z príjmu8,8 tis.17,9 tis.17,6 tis.3,8 tis.3,8 tis.
Zadlženosť98,7 %95,9 %90,4 %91,5 %106,1 %

aj 2015–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
2,15 mil.
Výsledok hospodárenia
−213,8 tis.
Aktíva
904,3 tis.
Vlastné imanie
−55,5 tis.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
106,1 %

2024

Tržby
1,52 mil.
Výsledok hospodárenia
5,1 tis.
Aktíva
1,87 mil.
Vlastné imanie
158,3 tis.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
91,5 %

2023

Tržby
3,47 mil.
Výsledok hospodárenia
63,6 tis.
Aktíva
1,68 mil.
Vlastné imanie
161,5 tis.
Daň z príjmu
17,6 tis.
Zadlženosť
90,4 %

2022

Tržby
1,96 mil.
Výsledok hospodárenia
79,1 tis.
Aktíva
2,41 mil.
Vlastné imanie
97,9 tis.
Daň z príjmu
17,9 tis.
Zadlženosť
95,9 %

2021

Tržby
2,63 mil.
Výsledok hospodárenia
12,2 tis.
Aktíva
1,5 mil.
Vlastné imanie
18,8 tis.
Daň z príjmu
8,8 tis.
Zadlženosť
98,7 %

aj 2015–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Union zdravotná poisťovňaDlhy§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúciaunion.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API