prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

Schweiger Company, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36714691aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
20. 12. 200619 rokov 10 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
66 668 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Schweiger Company, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36714691
daňové identifikačné číslo
2022305131
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2022305131
Sídlo
1217, 925 42 Trstice, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
20. 12. 2006
V registri
19 rokov 10 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 19383/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
918354
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti20. 12. 2006—
sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti20. 12. 2006—
poradenská činnosť v predmete podnikania20. 12. 2006—
sprostredkovanie v oblasti dopravy v rozsahu voľnej živnosti20. 12. 2006—
uskladňovanie tovaru okrem prevádzkovania verejných skladov20. 12. 2006—
služby súvisiace s poľnohospodárskou činnosťou20. 12. 2006—
nákladná cestná doprava vykonávaná cestnými nákladnými vozidlami, ktorých celková hmotnosť vrátane prípojného vozidla nepresahuje 3,5 t20. 12. 2006—
kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti04. 01. 2007—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022305131: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022305131: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022305131IČ DPH SK2022305131Obdobia daňových registráciíDIČ 2022305131: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022305131: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022305131IČ DPH SK2022305131Obdobia daňových registráciíDIČ 2022305131: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022305131: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022305131IČ DPH SK2022305131
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202230513111. 09. 2026—05. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 15. 02. 2007
daňové identifikačné číslo202230513110. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 02. 01. 2020 (rok porušenia 2017).

Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 08. 07. 2021, rok porušenia 2021).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený05. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 05. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲274 % na 5 642 € a znížila tržby o ▼54 % na 66,7 tisíc eur.

Tržby

66 668 €

▼ 53,9 %

Výsledok hospodárenia

5 642 €

▲ 273,9 %

Aktíva

229 629 €

▲ 8,2 %

Vlastné imanie

7 970 €

▲ 242,4 %

Zadlženosť

96,5 %

Hrubá marža

9,9 %

Čistá marža

8,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 271 986 €. 2022: tržby 282 658 €. 2023: tržby 215 227 €. 2024: tržby 144 710 €. 2025: tržby 66 668 €.500 tis.250 tis.0272 tis.282,7 tis.215,2 tis.144,7 tis.66,7 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 271 986 €. 2022: tržby 282 658 €. 2023: tržby 215 227 €. 2024: tržby 144 710 €. 2025: tržby 66 668 €.500 tis.250 tis.0272 tis.282,7 tis.215,2 tis.144,7 tis.66,7 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 271 986 €. 2022: tržby 282 658 €. 2023: tržby 215 227 €. 2024: tržby 144 710 €. 2025: tržby 66 668 €.500 tis.250 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 2 895 €. 2022: výsledok hospodárenia −23 119 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 821 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 509 €. 2025: výsledok hospodárenia 5 642 €.10 tis.0−25 tis.+2,9 tis.−23,1 tis.+1,8 tis.+1,5 tis.+5,6 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 2 895 €. 2022: výsledok hospodárenia −23 119 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 821 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 509 €. 2025: výsledok hospodárenia 5 642 €.10 tis.0−25 tis.+2,9 tis.−23,1 tis.+1,8 tis.+1,5 tis.+5,6 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 2 895 €. 2022: výsledok hospodárenia −23 119 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 821 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 509 €. 2025: výsledok hospodárenia 5 642 €.10 tis.0−25 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 153 744 €, vlastné imanie 16 117 €. 2022: aktíva 160 814 €, vlastné imanie −7 002 €. 2023: aktíva 199 554 €, vlastné imanie 819 €. 2024: aktíva 212 314 €, vlastné imanie 2 328 €. 2025: aktíva 229 629 €, vlastné imanie 7 970 €.250 tis.0−10 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 153 744 €, vlastné imanie 16 117 €. 2022: aktíva 160 814 €, vlastné imanie −7 002 €. 2023: aktíva 199 554 €, vlastné imanie 819 €. 2024: aktíva 212 314 €, vlastné imanie 2 328 €. 2025: aktíva 229 629 €, vlastné imanie 7 970 €.250 tis.0−10 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 153 744 €, vlastné imanie 16 117 €. 2022: aktíva 160 814 €, vlastné imanie −7 002 €. 2023: aktíva 199 554 €, vlastné imanie 819 €. 2024: aktíva 212 314 €, vlastné imanie 2 328 €. 2025: aktíva 229 629 €, vlastné imanie 7 970 €.250 tis.0−10 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 39 876 €, zásoby 11 122 €, pohľadávky 89 979 €, finančné účty 12 767 €. 2022: dlhodobý majetok 65 114 €, zásoby 4 680 €, pohľadávky 90 648 €, finančné účty 372 €. 2023: dlhodobý majetok 44 393 €, zásoby 8 620 €, pohľadávky 146 428 €, finančné účty 113 €. 2024: dlhodobý majetok 33 143 €, zásoby 0 €, pohľadávky 179 171 €, finančné účty 0 €. 2025: dlhodobý majetok 21 893 €, zásoby 0 €, pohľadávky 207 575 €, finančné účty 161 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 39 876 €, zásoby 11 122 €, pohľadávky 89 979 €, finančné účty 12 767 €. 2022: dlhodobý majetok 65 114 €, zásoby 4 680 €, pohľadávky 90 648 €, finančné účty 372 €. 2023: dlhodobý majetok 44 393 €, zásoby 8 620 €, pohľadávky 146 428 €, finančné účty 113 €. 2024: dlhodobý majetok 33 143 €, zásoby 0 €, pohľadávky 179 171 €, finančné účty 0 €. 2025: dlhodobý majetok 21 893 €, zásoby 0 €, pohľadávky 207 575 €, finančné účty 161 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 39 876 €, zásoby 11 122 €, pohľadávky 89 979 €, finančné účty 12 767 €. 2022: dlhodobý majetok 65 114 €, zásoby 4 680 €, pohľadávky 90 648 €, finančné účty 372 €. 2023: dlhodobý majetok 44 393 €, zásoby 8 620 €, pohľadávky 146 428 €, finančné účty 113 €. 2024: dlhodobý majetok 33 143 €, zásoby 0 €, pohľadávky 179 171 €, finančné účty 0 €. 2025: dlhodobý majetok 21 893 €, zásoby 0 €, pohľadávky 207 575 €, finančné účty 161 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 16 117 €, dlhodobé záväzky 45 526 €, krátkodobé záväzky 92 101 €. 2022: vlastné imanie −7 002 €, dlhodobé záväzky 55 446 €, krátkodobé záväzky 112 370 €. 2023: vlastné imanie 819 €, dlhodobé záväzky 45 362 €, krátkodobé záväzky 153 373 €. 2024: vlastné imanie 2 328 €, dlhodobé záväzky 40 688 €, krátkodobé záväzky 169 298 €. 2025: vlastné imanie 7 970 €, dlhodobé záväzky 39 121 €, krátkodobé záväzky 182 538 €.250 tis.0−10 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 16 117 €, dlhodobé záväzky 45 526 €, krátkodobé záväzky 92 101 €. 2022: vlastné imanie −7 002 €, dlhodobé záväzky 55 446 €, krátkodobé záväzky 112 370 €. 2023: vlastné imanie 819 €, dlhodobé záväzky 45 362 €, krátkodobé záväzky 153 373 €. 2024: vlastné imanie 2 328 €, dlhodobé záväzky 40 688 €, krátkodobé záväzky 169 298 €. 2025: vlastné imanie 7 970 €, dlhodobé záväzky 39 121 €, krátkodobé záväzky 182 538 €.250 tis.0−10 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 16 117 €, dlhodobé záväzky 45 526 €, krátkodobé záväzky 92 101 €. 2022: vlastné imanie −7 002 €, dlhodobé záväzky 55 446 €, krátkodobé záväzky 112 370 €. 2023: vlastné imanie 819 €, dlhodobé záväzky 45 362 €, krátkodobé záväzky 153 373 €. 2024: vlastné imanie 2 328 €, dlhodobé záväzky 40 688 €, krátkodobé záväzky 169 298 €. 2025: vlastné imanie 7 970 €, dlhodobé záväzky 39 121 €, krátkodobé záväzky 182 538 €.250 tis.0−10 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 505 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 971 €.1 tis.50005050096097120212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 505 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 971 €.1 tis.50005050096097120212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 505 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 971 €.1 tis.50005050096097120212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby272 tis.282,7 tis.215,2 tis.144,7 tis.66,7 tis.
Výsledok hospodárenia2,9 tis.−23,1 tis.1,8 tis.1,5 tis.5,6 tis.
Aktíva153,7 tis.160,8 tis.199,6 tis.212,3 tis.229,6 tis.
Vlastné imanie16,1 tis.−7 tis.8192,3 tis.8 tis.
Daň z príjmu50500960971
Zadlženosť89,5 %104,4 %99,6 %98,9 %96,5 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
66,7 tis.
Výsledok hospodárenia
5,6 tis.
Aktíva
229,6 tis.
Vlastné imanie
8 tis.
Daň z príjmu
971
Zadlženosť
96,5 %

2024

Tržby
144,7 tis.
Výsledok hospodárenia
1,5 tis.
Aktíva
212,3 tis.
Vlastné imanie
2,3 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
98,9 %

2023

Tržby
215,2 tis.
Výsledok hospodárenia
1,8 tis.
Aktíva
199,6 tis.
Vlastné imanie
819
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
99,6 %

2022

Tržby
282,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−23,1 tis.
Aktíva
160,8 tis.
Vlastné imanie
−7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
104,4 %

2021

Tržby
272 tis.
Výsledok hospodárenia
2,9 tis.
Aktíva
153,7 tis.
Vlastné imanie
16,1 tis.
Daň z príjmu
505
Zadlženosť
89,5 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 05. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API