Súhrn
- Vznik
- 15. 12. 200619 rokov 10 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 486 282 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- MISTRO, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36712621
- daňové identifikačné číslo
- 2022295979
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022295979
- Sídlo
- Májová 15, 96801 Nová Baňa, Slovenská republika
- Územie
- Nová Baňaokres ŽarnovicaBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 15. 12. 2006
- V registri
- 19 rokov 10 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 12420/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 478212
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| reklamná a propagačná činnosť v rozsahu voľnej živnosti | 15. 12. 2006 | — |
| prieskum trhu a verejnej mienky | 15. 12. 2006 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností | 15. 12. 2006 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností | 15. 12. 2006 | — |
| sprostredkovanie obchodu a výroby v rozsahu voľnej živnosti | 15. 12. 2006 | — |
| vedenie účtovnej evidencie | 15. 12. 2006 | — |
| podnikateľské poradenstvo v oblasti otázok ekonomického charakteru a výpočtovej techniky | 15. 12. 2006 | — |
| automatizované spracovanie údajov | 15. 12. 2006 | — |
| nákup a predaj výpočtovej techniky a príslušenstva | 15. 12. 2006 | — |
| poskytovanie software - predaj hotových programov na základe dohody s autorom | 15. 12. 2006 | — |
| usporadúvanie kurzov, školení, seminárov | 15. 12. 2006 | — |
| zváračské práce | 15. 12. 2006 | — |
| konštrukčné práce v strojárenstve | 15. 12. 2006 | — |
| práce so špeciálnymi mechanizmami | 15. 12. 2006 | — |
| maliarske a natieračské práce | 15. 12. 2006 | — |
| montáž tovaru dodaného zákazníkovi vykonávaná jednoduchými operáciami | 15. 12. 2006 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022295979 | 11. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 19. 02. 2007 |
| daňové identifikačné číslo | 2022295979 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲10 % na 9 094 € a zvýšila tržby o ▲30 % na 486,3 tisíc eur.
Tržby
486 282 €
▲ 30,0 %Výsledok hospodárenia
9 094 €
▲ 9,8 %Aktíva
140 976 €
▼ 2,1 %Vlastné imanie
33 943 €
▲ 36,6 %Zadlženosť
75,9 %
Hrubá marža
2,4 %
Čistá marža
1,9 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 322,1 tis. | 304,8 tis. | 298,3 tis. | 374,2 tis. | 486,3 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 43,1 tis. | 8,6 tis. | 7,3 tis. | 8,3 tis. | 9,1 tis. |
| Aktíva | 189,8 tis. | 195,7 tis. | 254,5 tis. | 144,1 tis. | 141 tis. |
| Vlastné imanie | 671 | 9,3 tis. | 16,6 tis. | 24,8 tis. | 33,9 tis. |
| Daň z príjmu | 4,4 tis. | 17 | 1,9 tis. | 2,2 tis. | 2,4 tis. |
| Zadlženosť | 99,6 % | 95,3 % | 93,5 % | 82,7 % | 75,9 % |
aj 2015–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 486,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 9,1 tis.
- Aktíva
- 141 tis.
- Vlastné imanie
- 33,9 tis.
- Daň z príjmu
- 2,4 tis.
- Zadlženosť
- 75,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 374,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 8,3 tis.
- Aktíva
- 144,1 tis.
- Vlastné imanie
- 24,8 tis.
- Daň z príjmu
- 2,2 tis.
- Zadlženosť
- 82,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 298,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 7,3 tis.
- Aktíva
- 254,5 tis.
- Vlastné imanie
- 16,6 tis.
- Daň z príjmu
- 1,9 tis.
- Zadlženosť
- 93,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 304,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 8,6 tis.
- Aktíva
- 195,7 tis.
- Vlastné imanie
- 9,3 tis.
- Daň z príjmu
- 17
- Zadlženosť
- 95,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 322,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 43,1 tis.
- Aktíva
- 189,8 tis.
- Vlastné imanie
- 671
- Daň z príjmu
- 4,4 tis.
- Zadlženosť
- 99,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2015–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.