prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

GM - STEEL, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36706914aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
05. 12. 200619 rokov 10 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
157 475 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
GM - STEEL, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36706914
daňové identifikačné číslo
2022298256
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Nádražná 1700/29, 01841 Dubnica nad Váhom, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
05. 12. 2006
V registri
19 rokov 10 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 17290/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
299551
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kovoobrábanie05. 12. 2006—
zámočníctvo05. 12. 2006—
výroba kovových konštrukcií05. 12. 2006—
prenájom nehnuteľností vrátane poskytovania iných ako základných služieb05. 12. 2006—
maloobchod v rozsahu voľných živností05. 12. 2006—
veľkoobchod v rozsahu voľných živností05. 12. 2006—
sprostredkovanie obchodu, výroby a služieb v rozsahu voľných živností05. 12. 2006—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022298256: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022298256Obdobia daňových registráciíDIČ 2022298256: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022298256Obdobia daňových registráciíDIČ 2022298256: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022298256
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202229825610. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený03. 11. 2026
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 znížila stratu na −1 397 € a znížila tržby o ▼39 % na 157,5 tisíc eur.

Tržby

157 475 €

▼ 39,3 %

Výsledok hospodárenia

−1 397 €

▲ 68,3 %

Aktíva

228 332 €

▲ 1,4 %

Vlastné imanie

33 090 €

▼ 4,1 %

Zadlženosť

85,5 %

Hrubá marža

−0,5 %

Čistá marža

−0,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 214 998 €. 2020: tržby 223 204 €. 2021: tržby 299 624 €. 2022: tržby 259 546 €. 2023: tržby 157 475 €.500 tis.250 tis.0215 tis.223,2 tis.299,6 tis.259,5 tis.157,5 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 214 998 €. 2020: tržby 223 204 €. 2021: tržby 299 624 €. 2022: tržby 259 546 €. 2023: tržby 157 475 €.500 tis.250 tis.0215 tis.223,2 tis.299,6 tis.259,5 tis.157,5 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 214 998 €. 2020: tržby 223 204 €. 2021: tržby 299 624 €. 2022: tržby 259 546 €. 2023: tržby 157 475 €.500 tis.250 tis.0201920212023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 3 259 €. 2020: výsledok hospodárenia 5 703 €. 2021: výsledok hospodárenia 6 847 €. 2022: výsledok hospodárenia −4 406 €. 2023: výsledok hospodárenia −1 397 €.10 tis.0−5 tis.+3,3 tis.+5,7 tis.+6,8 tis.−4,4 tis.−1,4 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 3 259 €. 2020: výsledok hospodárenia 5 703 €. 2021: výsledok hospodárenia 6 847 €. 2022: výsledok hospodárenia −4 406 €. 2023: výsledok hospodárenia −1 397 €.10 tis.0−5 tis.+3,3 tis.+5,7 tis.+6,8 tis.−4,4 tis.−1,4 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 3 259 €. 2020: výsledok hospodárenia 5 703 €. 2021: výsledok hospodárenia 6 847 €. 2022: výsledok hospodárenia −4 406 €. 2023: výsledok hospodárenia −1 397 €.10 tis.0−5 tis.201920212023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 248 987 €, vlastné imanie 26 343 €. 2020: aktíva 260 449 €, vlastné imanie 32 046 €. 2021: aktíva 234 645 €, vlastné imanie 38 893 €. 2022: aktíva 225 238 €, vlastné imanie 34 488 €. 2023: aktíva 228 332 €, vlastné imanie 33 090 €.500 tis.250 tis.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 248 987 €, vlastné imanie 26 343 €. 2020: aktíva 260 449 €, vlastné imanie 32 046 €. 2021: aktíva 234 645 €, vlastné imanie 38 893 €. 2022: aktíva 225 238 €, vlastné imanie 34 488 €. 2023: aktíva 228 332 €, vlastné imanie 33 090 €.500 tis.250 tis.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 248 987 €, vlastné imanie 26 343 €. 2020: aktíva 260 449 €, vlastné imanie 32 046 €. 2021: aktíva 234 645 €, vlastné imanie 38 893 €. 2022: aktíva 225 238 €, vlastné imanie 34 488 €. 2023: aktíva 228 332 €, vlastné imanie 33 090 €.500 tis.250 tis.020192020202120222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 167 906 €, zásoby 305 €, pohľadávky 16 512 €, finančné účty 64 264 €. 2020: dlhodobý majetok 171 946 €, zásoby 5 953 €, pohľadávky 24 654 €, finančné účty 57 896 €. 2021: dlhodobý majetok 157 236 €, zásoby 276 €, pohľadávky 50 212 €, finančné účty 26 921 €. 2022: dlhodobý majetok 148 875 €, zásoby 542 €, pohľadávky 68 200 €, finančné účty 7 621 €. 2023: dlhodobý majetok 150 057 €, zásoby 176 €, pohľadávky 30 378 €, finančné účty 47 721 €.500 tis.250 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 167 906 €, zásoby 305 €, pohľadávky 16 512 €, finančné účty 64 264 €. 2020: dlhodobý majetok 171 946 €, zásoby 5 953 €, pohľadávky 24 654 €, finančné účty 57 896 €. 2021: dlhodobý majetok 157 236 €, zásoby 276 €, pohľadávky 50 212 €, finančné účty 26 921 €. 2022: dlhodobý majetok 148 875 €, zásoby 542 €, pohľadávky 68 200 €, finančné účty 7 621 €. 2023: dlhodobý majetok 150 057 €, zásoby 176 €, pohľadávky 30 378 €, finančné účty 47 721 €.500 tis.250 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 167 906 €, zásoby 305 €, pohľadávky 16 512 €, finančné účty 64 264 €. 2020: dlhodobý majetok 171 946 €, zásoby 5 953 €, pohľadávky 24 654 €, finančné účty 57 896 €. 2021: dlhodobý majetok 157 236 €, zásoby 276 €, pohľadávky 50 212 €, finančné účty 26 921 €. 2022: dlhodobý majetok 148 875 €, zásoby 542 €, pohľadávky 68 200 €, finančné účty 7 621 €. 2023: dlhodobý majetok 150 057 €, zásoby 176 €, pohľadávky 30 378 €, finančné účty 47 721 €.500 tis.250 tis.020192020202120222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 26 343 €, dlhodobé záväzky 79 348 €, krátkodobé záväzky 143 296 €. 2020: vlastné imanie 32 046 €, dlhodobé záväzky 88 876 €, krátkodobé záväzky 139 527 €. 2021: vlastné imanie 38 893 €, dlhodobé záväzky 72 357 €, krátkodobé záväzky 123 395 €. 2022: vlastné imanie 34 488 €, dlhodobé záväzky 46 849 €, krátkodobé záväzky 143 901 €. 2023: vlastné imanie 33 090 €, dlhodobé záväzky 30 531 €, krátkodobé záväzky 164 711 €.500 tis.250 tis.020192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 26 343 €, dlhodobé záväzky 79 348 €, krátkodobé záväzky 143 296 €. 2020: vlastné imanie 32 046 €, dlhodobé záväzky 88 876 €, krátkodobé záväzky 139 527 €. 2021: vlastné imanie 38 893 €, dlhodobé záväzky 72 357 €, krátkodobé záväzky 123 395 €. 2022: vlastné imanie 34 488 €, dlhodobé záväzky 46 849 €, krátkodobé záväzky 143 901 €. 2023: vlastné imanie 33 090 €, dlhodobé záväzky 30 531 €, krátkodobé záväzky 164 711 €.500 tis.250 tis.020192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 26 343 €, dlhodobé záväzky 79 348 €, krátkodobé záväzky 143 296 €. 2020: vlastné imanie 32 046 €, dlhodobé záväzky 88 876 €, krátkodobé záväzky 139 527 €. 2021: vlastné imanie 38 893 €, dlhodobé záväzky 72 357 €, krátkodobé záväzky 123 395 €. 2022: vlastné imanie 34 488 €, dlhodobé záväzky 46 849 €, krátkodobé záväzky 143 901 €. 2023: vlastné imanie 33 090 €, dlhodobé záväzky 30 531 €, krátkodobé záväzky 164 711 €.500 tis.250 tis.020192020202120222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 1 396 €. 2020: daň z príjmu 1 401 €. 2021: daň z príjmu 2 744 €. 2022: daň z príjmu 363 €. 2023: daň z príjmu 674 €.5 tis.2,5 tis.01,4 tis.1,4 tis.2,7 tis.36367420192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 1 396 €. 2020: daň z príjmu 1 401 €. 2021: daň z príjmu 2 744 €. 2022: daň z príjmu 363 €. 2023: daň z príjmu 674 €.5 tis.2,5 tis.01,4 tis.1,4 tis.2,7 tis.36367420192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 1 396 €. 2020: daň z príjmu 1 401 €. 2021: daň z príjmu 2 744 €. 2022: daň z príjmu 363 €. 2023: daň z príjmu 674 €.5 tis.2,5 tis.0674201920212023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby215 tis.223,2 tis.299,6 tis.259,5 tis.157,5 tis.
Výsledok hospodárenia3,3 tis.5,7 tis.6,8 tis.−4,4 tis.−1,4 tis.
Aktíva249 tis.260,4 tis.234,6 tis.225,2 tis.228,3 tis.
Vlastné imanie26,3 tis.32 tis.38,9 tis.34,5 tis.33,1 tis.
Daň z príjmu1,4 tis.1,4 tis.2,7 tis.363674
Zadlženosť89,4 %87,7 %83,4 %84,7 %85,5 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

2023

Tržby
157,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,4 tis.
Aktíva
228,3 tis.
Vlastné imanie
33,1 tis.
Daň z príjmu
674
Zadlženosť
85,5 %

2022

Tržby
259,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−4,4 tis.
Aktíva
225,2 tis.
Vlastné imanie
34,5 tis.
Daň z príjmu
363
Zadlženosť
84,7 %

2021

Tržby
299,6 tis.
Výsledok hospodárenia
6,8 tis.
Aktíva
234,6 tis.
Vlastné imanie
38,9 tis.
Daň z príjmu
2,7 tis.
Zadlženosť
83,4 %

2020

Tržby
223,2 tis.
Výsledok hospodárenia
5,7 tis.
Aktíva
260,4 tis.
Vlastné imanie
32 tis.
Daň z príjmu
1,4 tis.
Zadlženosť
87,7 %

2019

Tržby
215 tis.
Výsledok hospodárenia
3,3 tis.
Aktíva
249 tis.
Vlastné imanie
26,3 tis.
Daň z príjmu
1,4 tis.
Zadlženosť
89,4 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

Tento profil cez API