Súhrn
- Vznik
- 30. 11. 200619 rokov 11 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 647 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- FEDCORP, s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36704920
- daňové identifikačné číslo
- 2022302535
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022302535
- Sídlo
- 26, 09032 Nižná Olšava, Slovenská republika
- Územie
- Nižná Olšavaokres StropkovPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 30. 11. 2006
- V registri
- 19 rokov 11 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 37903/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 338530
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| inžinierska činnosť - obstarávateľská činnosť v stavebníctve v rozsahu voľnej živnosti, | 30. 11. 2006 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti, | 30. 11. 2006 | — |
| poradenská a konzultačná činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti, | 30. 11. 2006 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod), | 30. 11. 2006 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod), | 30. 11. 2006 | — |
| výroba radiátorov a kotlov ústredného kúrenia, pecí a horákov, | 02. 12. 2014 | — |
| výroba čerpadiel, kompresorov, ventilov a armatúr, | 02. 12. 2014 | — |
| výroba chladiacich, ventilačných a filtračných zariadení, | 02. 12. 2014 | — |
| výroba strojov a prístrojov pre hospodárske odvetvia, | 02. 12. 2014 | — |
| výroba strojov a prístrojov pre domácnosť, | 02. 12. 2014 | — |
| výroba elektromotorov, rozvádzačov, káblov a batérii, | 02. 12. 2014 | — |
| výroba elektrických svietidiel, zariadení pre motory a vozidlá a signalizácie, | 02. 12. 2014 | — |
| projekovanie a konštruovanie elektrických zariadení, | 02. 12. 2014 | — |
| kovoobrábanie | 18. 05. 2022 | — |
| zámočníctvo | 18. 05. 2022 | — |
| opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva | 18. 05. 2022 | — |
| výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba | 18. 05. 2022 | — |
| výroba hračiek a hier | 18. 05. 2022 | — |
| výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov | 18. 05. 2022 | — |
| výroba skla, výrobkov zo skla a ich úprava | 18. 05. 2022 | — |
| výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu | 18. 05. 2022 | — |
| keramická výroba | 18. 05. 2022 | — |
| výroba bižutérie a suvenírov | 18. 05. 2022 | — |
| výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov | 18. 05. 2022 | — |
| výroba zdravotníckych pomôcok | 18. 05. 2022 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022302535 | 11. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | registrácia podľa §7 |
| daňové identifikačné číslo | 2022302535 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila zisk o ▼83 % na 307 € a znížila tržby o ▼69 % na 647 €.
Tržby
647 €
▼ 69,4 %Výsledok hospodárenia
307 €
▼ 82,7 %Aktíva
18 607 €
▲ 3,6 %Vlastné imanie
14 820 €
▲ 7,1 %Zadlženosť
20,4 %
Hrubá marža
100,0 %
Čistá marža
47,4 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 100 | 100 | 100 | 2,1 tis. | 647 |
| Výsledok hospodárenia | −7 | −12 | −8 | 1,8 tis. | 307 |
| Aktíva | 15,9 tis. | 16 tis. | 16,1 tis. | 18 tis. | 18,6 tis. |
| Vlastné imanie | 12,1 tis. | 12,1 tis. | 12,1 tis. | 13,8 tis. | 14,8 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 340 | 340 |
| Zadlženosť | 24,0 % | 24,7 % | 25,3 % | 23,0 % | 20,4 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 647
- Výsledok hospodárenia
- 307
- Aktíva
- 18,6 tis.
- Vlastné imanie
- 14,8 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 20,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 2,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,8 tis.
- Aktíva
- 18 tis.
- Vlastné imanie
- 13,8 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 23,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 100
- Výsledok hospodárenia
- −8
- Aktíva
- 16,1 tis.
- Vlastné imanie
- 12,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 25,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 100
- Výsledok hospodárenia
- −12
- Aktíva
- 16 tis.
- Vlastné imanie
- 12,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 24,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 100
- Výsledok hospodárenia
- −7
- Aktíva
- 15,9 tis.
- Vlastné imanie
- 12,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 24,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.