prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

TYRNAVIA OPTIK, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36703770aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
28. 11. 200619 rokov 11 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
TYRNAVIA OPTIK, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36703770
daňové identifikačné číslo
2022278610
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Dlhé Diely I/6 A, 84101 Bratislava, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
28. 11. 2006
V registri
19 rokov 11 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 43291/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
310238
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti,28. 11. 2006—
kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti,28. 11. 2006—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti,28. 11. 2006—
organizovanie kurzov, školení, seminárov, kultúrnych a spoločenských podujatí v rozsahu voľnej živnosti,28. 11. 2006—
prenájom strojov, prístrojov, zariadení a technológií,28. 11. 2006—
prenájom nehnuteľností s poskytovaním aj iných než základných služieb spojených s prenájmom, v rozsahu voľnej živnosti,28. 11. 2006—
prevádzkovanie telovýchovných zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu v rozsahu voľnej živnosti,28. 11. 2006—
očná optika,21. 02. 2007—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022278610: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022278610Obdobia daňových registráciíDIČ 2022278610: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022278610Obdobia daňových registráciíDIČ 2022278610: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022278610
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202227861010. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 23. 06. 2021 (rok porušenia 2019).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 znížila stratu na −9 272 € a bez tržieb.

Tržby

0 €

Výsledok hospodárenia

−9 272 €

▲ 82,5 %

Aktíva

50 423 €

▲ 275,5 %

Vlastné imanie

−142 524 €

▼ 7,0 %

Zadlženosť

382,7 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 4 078 €. 2021: tržby 1 291 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €.5 tis.2,5 tis.04,1 tis.1,3 tis.00020202021202220232024Tržby2020: tržby 4 078 €. 2021: tržby 1 291 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €.5 tis.2,5 tis.04,1 tis.1,3 tis.00020202021202220232024Tržby2020: tržby 4 078 €. 2021: tržby 1 291 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €.5 tis.2,5 tis.000202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 27 139 €. 2021: výsledok hospodárenia −2 720 €. 2022: výsledok hospodárenia −58 491 €. 2023: výsledok hospodárenia −52 909 €. 2024: výsledok hospodárenia −9 272 €.50 tis.0−100 tis.+27,1 tis.−2,7 tis.−58,5 tis.−52,9 tis.−9,3 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 27 139 €. 2021: výsledok hospodárenia −2 720 €. 2022: výsledok hospodárenia −58 491 €. 2023: výsledok hospodárenia −52 909 €. 2024: výsledok hospodárenia −9 272 €.50 tis.0−100 tis.+27,1 tis.−2,7 tis.−58,5 tis.−52,9 tis.−9,3 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 27 139 €. 2021: výsledok hospodárenia −2 720 €. 2022: výsledok hospodárenia −58 491 €. 2023: výsledok hospodárenia −52 909 €. 2024: výsledok hospodárenia −9 272 €.50 tis.0−100 tis.202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 151 391 €, vlastné imanie −19 130 €. 2021: aktíva 134 028 €, vlastné imanie −21 850 €. 2022: aktíva 68 049 €, vlastné imanie −80 342 €. 2023: aktíva 13 430 €, vlastné imanie −133 252 €. 2024: aktíva 50 423 €, vlastné imanie −142 524 €.200 tis.0−200 tis.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 151 391 €, vlastné imanie −19 130 €. 2021: aktíva 134 028 €, vlastné imanie −21 850 €. 2022: aktíva 68 049 €, vlastné imanie −80 342 €. 2023: aktíva 13 430 €, vlastné imanie −133 252 €. 2024: aktíva 50 423 €, vlastné imanie −142 524 €.200 tis.0−200 tis.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 151 391 €, vlastné imanie −19 130 €. 2021: aktíva 134 028 €, vlastné imanie −21 850 €. 2022: aktíva 68 049 €, vlastné imanie −80 342 €. 2023: aktíva 13 430 €, vlastné imanie −133 252 €. 2024: aktíva 50 423 €, vlastné imanie −142 524 €.200 tis.0−200 tis.20202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 4 579 €, zásoby 31 835 €, pohľadávky 113 714 €, finančné účty 1 263 €. 2021: dlhodobý majetok 2 626 €, zásoby 27 966 €, pohľadávky 102 167 €, finančné účty 1 269 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 27 966 €, pohľadávky 39 734 €, finančné účty 349 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 442 €, finančné účty −12 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 50 423 €, finančné účty 0 €.200 tis.0−2020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 4 579 €, zásoby 31 835 €, pohľadávky 113 714 €, finančné účty 1 263 €. 2021: dlhodobý majetok 2 626 €, zásoby 27 966 €, pohľadávky 102 167 €, finančné účty 1 269 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 27 966 €, pohľadávky 39 734 €, finančné účty 349 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 442 €, finančné účty −12 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 50 423 €, finančné účty 0 €.200 tis.0−2020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 4 579 €, zásoby 31 835 €, pohľadávky 113 714 €, finančné účty 1 263 €. 2021: dlhodobý majetok 2 626 €, zásoby 27 966 €, pohľadávky 102 167 €, finančné účty 1 269 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 27 966 €, pohľadávky 39 734 €, finančné účty 349 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 442 €, finančné účty −12 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 50 423 €, finančné účty 0 €.200 tis.0−2020202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie −19 130 €, dlhodobé záväzky 268 €, krátkodobé záväzky 170 253 €. 2021: vlastné imanie −21 850 €, dlhodobé záväzky 268 €, krátkodobé záväzky 155 610 €. 2022: vlastné imanie −80 342 €, dlhodobé záväzky 268 €, krátkodobé záväzky 148 123 €. 2023: vlastné imanie −133 252 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 146 682 €. 2024: vlastné imanie −142 524 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 192 947 €.200 tis.0−200 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie −19 130 €, dlhodobé záväzky 268 €, krátkodobé záväzky 170 253 €. 2021: vlastné imanie −21 850 €, dlhodobé záväzky 268 €, krátkodobé záväzky 155 610 €. 2022: vlastné imanie −80 342 €, dlhodobé záväzky 268 €, krátkodobé záväzky 148 123 €. 2023: vlastné imanie −133 252 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 146 682 €. 2024: vlastné imanie −142 524 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 192 947 €.200 tis.0−200 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie −19 130 €, dlhodobé záväzky 268 €, krátkodobé záväzky 170 253 €. 2021: vlastné imanie −21 850 €, dlhodobé záväzky 268 €, krátkodobé záväzky 155 610 €. 2022: vlastné imanie −80 342 €, dlhodobé záväzky 268 €, krátkodobé záväzky 148 123 €. 2023: vlastné imanie −133 252 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 146 682 €. 2024: vlastné imanie −142 524 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 192 947 €.200 tis.0−200 tis.20202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 3 796 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €.5 tis.2,5 tis.03,8 tis.00034020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 3 796 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €.5 tis.2,5 tis.03,8 tis.00034020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 3 796 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €.5 tis.2,5 tis.00340202020222024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby4,1 tis.1,3 tis.000
Výsledok hospodárenia27,1 tis.−2,7 tis.−58,5 tis.−52,9 tis.−9,3 tis.
Aktíva151,4 tis.134 tis.68 tis.13,4 tis.50,4 tis.
Vlastné imanie−19,1 tis.−21,9 tis.−80,3 tis.−133,3 tis.−142,5 tis.
Daň z príjmu3,8 tis.000340
Zadlženosť112,6 %116,3 %218,1 %1 092,2 %382,7 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−9,3 tis.
Aktíva
50,4 tis.
Vlastné imanie
−142,5 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
382,7 %

2023

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−52,9 tis.
Aktíva
13,4 tis.
Vlastné imanie
−133,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
1 092,2 %

2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−58,5 tis.
Aktíva
68 tis.
Vlastné imanie
−80,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
218,1 %

2021

Tržby
1,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−2,7 tis.
Aktíva
134 tis.
Vlastné imanie
−21,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
116,3 %

2020

Tržby
4,1 tis.
Výsledok hospodárenia
27,1 tis.
Aktíva
151,4 tis.
Vlastné imanie
−19,1 tis.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
112,6 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API