prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

Polnoadria s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36695441aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
08. 11. 200619 rokov 11 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
211 536 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Polnoadria s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36695441
daňové identifikačné číslo
2022266543
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2022266543
Sídlo
A. Lišku 254/49, 91105 Zamarovce, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
08. 11. 2006
V registri
19 rokov 11 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 17205/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
241658
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností08. 11. 2006—
kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností08. 11. 2006—
sprostredkovanie obchodu, služieb, výroby a dopravy v rozsahu voľných živností08. 11. 2006—
kancelárske a sekretárske služby08. 11. 2006—
upratovacie a čistiace práce08. 11. 2006—
búracie a zemné práce08. 11. 2006—
reklamné a propagačné činnosti08. 11. 2006—
prenájom stavebných strojov a zariadení08. 11. 2006—
vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb: stavebná časť31. 10. 2017—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla08. 11. 2006—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien31. 10. 2017—
inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení31. 10. 2017—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022266543: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022266543: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022266543IČ DPH SK2022266543Obdobia daňových registráciíDIČ 2022266543: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022266543: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022266543IČ DPH SK2022266543Obdobia daňových registráciíDIČ 2022266543: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022266543: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022266543IČ DPH SK2022266543
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202226654311. 09. 2026—05. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 05. 10. 2018
daňové identifikačné číslo202226654310. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Sociálna poisťovňa Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 21. 09. 2026, naposledy v zozname 18. 09. 2026; od 12. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 27. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaPohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 21. 09. 2026, naposledy v zozname 18. 09. 2026; od 12. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 27. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaPohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 21. 09. 2026, naposledy v zozname 18. 09. 2026; od 12. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 27. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaPohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňaod 12. 10. 2026 otvorený02. 11. 2026
Pohľadávky štátuod 27. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026
Sociálna poisťovňa11. 09. 2026 – 21. 09. 2026 ukončené18. 09. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 27. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲507 % na 22 220 € a zvýšila tržby o ▲20 % na 211,5 tisíc eur.

Tržby

211 536 €

▲ 20,1 %

Výsledok hospodárenia

22 220 €

▲ 506,6 %

Aktíva

136 654 €

▲ 66,5 %

Vlastné imanie

58 241 €

▲ 61,7 %

Zadlženosť

57,4 %

Hrubá marža

10,5 %

Čistá marža

10,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 235 709 €. 2022: tržby 226 179 €. 2023: tržby 191 052 €. 2024: tržby 176 199 €. 2025: tržby 211 536 €.250 tis.125 tis.0235,7 tis.226,2 tis.191,1 tis.176,2 tis.211,5 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 235 709 €. 2022: tržby 226 179 €. 2023: tržby 191 052 €. 2024: tržby 176 199 €. 2025: tržby 211 536 €.250 tis.125 tis.0235,7 tis.226,2 tis.191,1 tis.176,2 tis.211,5 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 235 709 €. 2022: tržby 226 179 €. 2023: tržby 191 052 €. 2024: tržby 176 199 €. 2025: tržby 211 536 €.250 tis.125 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 5 492 €. 2022: výsledok hospodárenia 988 €. 2023: výsledok hospodárenia 674 €. 2024: výsledok hospodárenia 3 663 €. 2025: výsledok hospodárenia 22 220 €.25 tis.12,5 tis.0+5,5 tis.+988+674+3,7 tis.+22,2 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 5 492 €. 2022: výsledok hospodárenia 988 €. 2023: výsledok hospodárenia 674 €. 2024: výsledok hospodárenia 3 663 €. 2025: výsledok hospodárenia 22 220 €.25 tis.12,5 tis.0+5,5 tis.+988+674+3,7 tis.+22,2 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 5 492 €. 2022: výsledok hospodárenia 988 €. 2023: výsledok hospodárenia 674 €. 2024: výsledok hospodárenia 3 663 €. 2025: výsledok hospodárenia 22 220 €.25 tis.12,5 tis.0+674202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 77 852 €, vlastné imanie 30 696 €. 2022: aktíva 111 861 €, vlastné imanie 31 684 €. 2023: aktíva 89 742 €, vlastné imanie 32 358 €. 2024: aktíva 82 063 €, vlastné imanie 36 021 €. 2025: aktíva 136 654 €, vlastné imanie 58 241 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 77 852 €, vlastné imanie 30 696 €. 2022: aktíva 111 861 €, vlastné imanie 31 684 €. 2023: aktíva 89 742 €, vlastné imanie 32 358 €. 2024: aktíva 82 063 €, vlastné imanie 36 021 €. 2025: aktíva 136 654 €, vlastné imanie 58 241 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 77 852 €, vlastné imanie 30 696 €. 2022: aktíva 111 861 €, vlastné imanie 31 684 €. 2023: aktíva 89 742 €, vlastné imanie 32 358 €. 2024: aktíva 82 063 €, vlastné imanie 36 021 €. 2025: aktíva 136 654 €, vlastné imanie 58 241 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 10 206 €, zásoby 0 €, pohľadávky 30 727 €, finančné účty 36 919 €. 2022: dlhodobý majetok 61 815 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 980 €, finančné účty 24 113 €. 2023: dlhodobý majetok 39 801 €, zásoby 0 €, pohľadávky 22 500 €, finančné účty 27 441 €. 2024: dlhodobý majetok 28 672 €, zásoby 0 €, pohľadávky 42 926 €, finančné účty 10 465 €. 2025: dlhodobý majetok 63 662 €, zásoby 0 €, pohľadávky 55 250 €, finančné účty 17 742 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 10 206 €, zásoby 0 €, pohľadávky 30 727 €, finančné účty 36 919 €. 2022: dlhodobý majetok 61 815 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 980 €, finančné účty 24 113 €. 2023: dlhodobý majetok 39 801 €, zásoby 0 €, pohľadávky 22 500 €, finančné účty 27 441 €. 2024: dlhodobý majetok 28 672 €, zásoby 0 €, pohľadávky 42 926 €, finančné účty 10 465 €. 2025: dlhodobý majetok 63 662 €, zásoby 0 €, pohľadávky 55 250 €, finančné účty 17 742 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 10 206 €, zásoby 0 €, pohľadávky 30 727 €, finančné účty 36 919 €. 2022: dlhodobý majetok 61 815 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 980 €, finančné účty 24 113 €. 2023: dlhodobý majetok 39 801 €, zásoby 0 €, pohľadávky 22 500 €, finančné účty 27 441 €. 2024: dlhodobý majetok 28 672 €, zásoby 0 €, pohľadávky 42 926 €, finančné účty 10 465 €. 2025: dlhodobý majetok 63 662 €, zásoby 0 €, pohľadávky 55 250 €, finančné účty 17 742 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 30 696 €, dlhodobé záväzky 27 472 €, krátkodobé záväzky 19 684 €. 2022: vlastné imanie 31 684 €, dlhodobé záväzky 64 559 €, krátkodobé záväzky 15 618 €. 2023: vlastné imanie 32 358 €, dlhodobé záväzky 45 757 €, krátkodobé záväzky 11 627 €. 2024: vlastné imanie 36 021 €, dlhodobé záväzky 28 385 €, krátkodobé záväzky 17 657 €. 2025: vlastné imanie 58 241 €, dlhodobé záväzky 54 370 €, krátkodobé záväzky 24 043 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 30 696 €, dlhodobé záväzky 27 472 €, krátkodobé záväzky 19 684 €. 2022: vlastné imanie 31 684 €, dlhodobé záväzky 64 559 €, krátkodobé záväzky 15 618 €. 2023: vlastné imanie 32 358 €, dlhodobé záväzky 45 757 €, krátkodobé záväzky 11 627 €. 2024: vlastné imanie 36 021 €, dlhodobé záväzky 28 385 €, krátkodobé záväzky 17 657 €. 2025: vlastné imanie 58 241 €, dlhodobé záväzky 54 370 €, krátkodobé záväzky 24 043 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 30 696 €, dlhodobé záväzky 27 472 €, krátkodobé záväzky 19 684 €. 2022: vlastné imanie 31 684 €, dlhodobé záväzky 64 559 €, krátkodobé záväzky 15 618 €. 2023: vlastné imanie 32 358 €, dlhodobé záväzky 45 757 €, krátkodobé záväzky 11 627 €. 2024: vlastné imanie 36 021 €, dlhodobé záväzky 28 385 €, krátkodobé záväzky 17 657 €. 2025: vlastné imanie 58 241 €, dlhodobé záväzky 54 370 €, krátkodobé záväzky 24 043 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 758 €. 2022: daň z príjmu 262 €. 2023: daň z príjmu 316 €. 2024: daň z príjmu 990 €. 2025: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000758262316990020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 758 €. 2022: daň z príjmu 262 €. 2023: daň z príjmu 316 €. 2024: daň z príjmu 990 €. 2025: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000758262316990020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 758 €. 2022: daň z príjmu 262 €. 2023: daň z príjmu 316 €. 2024: daň z príjmu 990 €. 2025: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000758262316990020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby235,7 tis.226,2 tis.191,1 tis.176,2 tis.211,5 tis.
Výsledok hospodárenia5,5 tis.9886743,7 tis.22,2 tis.
Aktíva77,9 tis.111,9 tis.89,7 tis.82,1 tis.136,7 tis.
Vlastné imanie30,7 tis.31,7 tis.32,4 tis.36 tis.58,2 tis.
Daň z príjmu7582623169900
Zadlženosť60,6 %71,7 %63,9 %56,1 %57,4 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
211,5 tis.
Výsledok hospodárenia
22,2 tis.
Aktíva
136,7 tis.
Vlastné imanie
58,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
57,4 %

2024

Tržby
176,2 tis.
Výsledok hospodárenia
3,7 tis.
Aktíva
82,1 tis.
Vlastné imanie
36 tis.
Daň z príjmu
990
Zadlženosť
56,1 %

2023

Tržby
191,1 tis.
Výsledok hospodárenia
674
Aktíva
89,7 tis.
Vlastné imanie
32,4 tis.
Daň z príjmu
316
Zadlženosť
63,9 %

2022

Tržby
226,2 tis.
Výsledok hospodárenia
988
Aktíva
111,9 tis.
Vlastné imanie
31,7 tis.
Daň z príjmu
262
Zadlženosť
71,7 %

2021

Tržby
235,7 tis.
Výsledok hospodárenia
5,5 tis.
Aktíva
77,9 tis.
Vlastné imanie
30,7 tis.
Daň z príjmu
758
Zadlženosť
60,6 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API