prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

STANWOOD, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36692271aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
27. 10. 200620 rokov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
89 719 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
STANWOOD, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36692271
daňové identifikačné číslo
2022263727
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2022263727
Sídlo
Fučíkova 628/20, 98701 Poltár, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
27. 10. 2006
V registri
20 rokov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 12221/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
429954
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Čistiace a upratovacie služby03. 10. 2013—
porez guľatiny27. 10. 2006—
pilčícke práce27. 10. 2006—
približovanie dreva27. 10. 2006—
spracovanie kalamitného dreva v rozsahu voľných živností27. 10. 2006—
spracovanie guľatiny - piliarska výroba27. 10. 2006—
piliarska výroba a impregnácia dreva27. 10. 2006—
výroba drevených obalov27. 10. 2006—
výroba jednoduchých výrobkov z dreva v rozsahu voľných živností (úchytky, garníže, stojany, police)27. 10. 2006—
výroba štiepaného dreva27. 10. 2006—
lisovanie drevených pilín27. 10. 2006—
výroba drevených brikiet27. 10. 2006—
veľkoobchodná činnosť v rozsahu voľných živností27. 10. 2006—
maloobchodná činnosť v rozsahu voľných živností27. 10. 2006—
sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností27. 10. 2006—
prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľných živností27. 10. 2006—
prenájom nehnuteľností27. 10. 2006—
poľnohospodárstvo a lesníctvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja27. 10. 2006—
pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne05. 10. 2011—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
už nie je partnerom · bol zapísaný od 01. 02. 2017 do 25. 09. 2017 · z úradnej moci

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022263727: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022263727: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022263727IČ DPH SK2022263727Obdobia daňových registráciíDIČ 2022263727: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022263727: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022263727IČ DPH SK2022263727Obdobia daňových registráciíDIČ 2022263727: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022263727: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022263727IČ DPH SK2022263727
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202226372711. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 08. 11. 2006
daňové identifikačné číslo202226372710. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 28. 09. 2026 do 12. 10. 2026, naposledy v zozname 08. 10. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 28. 09. 2026 do 12. 10. 2026, naposledy v zozname 08. 10. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 28. 09. 2026 do 12. 10. 2026, naposledy v zozname 08. 10. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňa28. 09. 2026 – 12. 10. 2026 ukončené08. 10. 2026
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený03. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲243 % na 10 849 € a znížila tržby o ▼27 % na 89,7 tisíc eur.

Tržby

89 719 €

▼ 27,3 %

Výsledok hospodárenia

10 849 €

▲ 242,6 %

Aktíva

173 997 €

▼ 4,2 %

Vlastné imanie

162 793 €

▲ 7,1 %

Zadlženosť

6,4 %

Hrubá marža

13,5 %

Čistá marža

12,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 114 305 €. 2022: tržby 130 000 €. 2023: tržby 156 385 €. 2024: tržby 123 419 €. 2025: tržby 89 719 €.200 tis.100 tis.0114,3 tis.130 tis.156,4 tis.123,4 tis.89,7 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 114 305 €. 2022: tržby 130 000 €. 2023: tržby 156 385 €. 2024: tržby 123 419 €. 2025: tržby 89 719 €.200 tis.100 tis.0114,3 tis.130 tis.156,4 tis.123,4 tis.89,7 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 114 305 €. 2022: tržby 130 000 €. 2023: tržby 156 385 €. 2024: tržby 123 419 €. 2025: tržby 89 719 €.200 tis.100 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −30 189 €. 2022: výsledok hospodárenia −36 864 €. 2023: výsledok hospodárenia 4 389 €. 2024: výsledok hospodárenia 3 167 €. 2025: výsledok hospodárenia 10 849 €.20 tis.0−50 tis.−30,2 tis.−36,9 tis.+4,4 tis.+3,2 tis.+10,8 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −30 189 €. 2022: výsledok hospodárenia −36 864 €. 2023: výsledok hospodárenia 4 389 €. 2024: výsledok hospodárenia 3 167 €. 2025: výsledok hospodárenia 10 849 €.20 tis.0−50 tis.−30,2 tis.−36,9 tis.+4,4 tis.+3,2 tis.+10,8 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −30 189 €. 2022: výsledok hospodárenia −36 864 €. 2023: výsledok hospodárenia 4 389 €. 2024: výsledok hospodárenia 3 167 €. 2025: výsledok hospodárenia 10 849 €.20 tis.0−50 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 302 093 €, vlastné imanie 181 253 €. 2022: aktíva 232 258 €, vlastné imanie 144 389 €. 2023: aktíva 221 385 €, vlastné imanie 148 777 €. 2024: aktíva 181 609 €, vlastné imanie 151 944 €. 2025: aktíva 173 997 €, vlastné imanie 162 793 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 302 093 €, vlastné imanie 181 253 €. 2022: aktíva 232 258 €, vlastné imanie 144 389 €. 2023: aktíva 221 385 €, vlastné imanie 148 777 €. 2024: aktíva 181 609 €, vlastné imanie 151 944 €. 2025: aktíva 173 997 €, vlastné imanie 162 793 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 302 093 €, vlastné imanie 181 253 €. 2022: aktíva 232 258 €, vlastné imanie 144 389 €. 2023: aktíva 221 385 €, vlastné imanie 148 777 €. 2024: aktíva 181 609 €, vlastné imanie 151 944 €. 2025: aktíva 173 997 €, vlastné imanie 162 793 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 163 910 €, zásoby 40 405 €, pohľadávky 24 364 €, finančné účty 73 414 €. 2022: dlhodobý majetok 149 071 €, zásoby 5 908 €, pohľadávky 33 810 €, finančné účty 43 469 €. 2023: dlhodobý majetok 137 141 €, zásoby 3 006 €, pohľadávky 46 919 €, finančné účty 34 319 €. 2024: dlhodobý majetok 122 648 €, zásoby 7 452 €, pohľadávky 19 091 €, finančné účty 32 418 €. 2025: dlhodobý majetok 118 900 €, zásoby 8 404 €, pohľadávky 11 588 €, finančné účty 35 105 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 163 910 €, zásoby 40 405 €, pohľadávky 24 364 €, finančné účty 73 414 €. 2022: dlhodobý majetok 149 071 €, zásoby 5 908 €, pohľadávky 33 810 €, finančné účty 43 469 €. 2023: dlhodobý majetok 137 141 €, zásoby 3 006 €, pohľadávky 46 919 €, finančné účty 34 319 €. 2024: dlhodobý majetok 122 648 €, zásoby 7 452 €, pohľadávky 19 091 €, finančné účty 32 418 €. 2025: dlhodobý majetok 118 900 €, zásoby 8 404 €, pohľadávky 11 588 €, finančné účty 35 105 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 163 910 €, zásoby 40 405 €, pohľadávky 24 364 €, finančné účty 73 414 €. 2022: dlhodobý majetok 149 071 €, zásoby 5 908 €, pohľadávky 33 810 €, finančné účty 43 469 €. 2023: dlhodobý majetok 137 141 €, zásoby 3 006 €, pohľadávky 46 919 €, finančné účty 34 319 €. 2024: dlhodobý majetok 122 648 €, zásoby 7 452 €, pohľadávky 19 091 €, finančné účty 32 418 €. 2025: dlhodobý majetok 118 900 €, zásoby 8 404 €, pohľadávky 11 588 €, finančné účty 35 105 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 181 253 €, dlhodobé záväzky 27 817 €, krátkodobé záväzky 93 023 €. 2022: vlastné imanie 144 389 €, dlhodobé záväzky 11 983 €, krátkodobé záväzky 75 886 €. 2023: vlastné imanie 148 777 €, dlhodobé záväzky 1 025 €, krátkodobé záväzky 71 583 €. 2024: vlastné imanie 151 944 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 29 665 €. 2025: vlastné imanie 162 793 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 11 204 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 181 253 €, dlhodobé záväzky 27 817 €, krátkodobé záväzky 93 023 €. 2022: vlastné imanie 144 389 €, dlhodobé záväzky 11 983 €, krátkodobé záväzky 75 886 €. 2023: vlastné imanie 148 777 €, dlhodobé záväzky 1 025 €, krátkodobé záväzky 71 583 €. 2024: vlastné imanie 151 944 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 29 665 €. 2025: vlastné imanie 162 793 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 11 204 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 181 253 €, dlhodobé záväzky 27 817 €, krátkodobé záväzky 93 023 €. 2022: vlastné imanie 144 389 €, dlhodobé záväzky 11 983 €, krátkodobé záväzky 75 886 €. 2023: vlastné imanie 148 777 €, dlhodobé záväzky 1 025 €, krátkodobé záväzky 71 583 €. 2024: vlastné imanie 151 944 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 29 665 €. 2025: vlastné imanie 162 793 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 11 204 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 1 393 €. 2024: daň z príjmu 1 002 €. 2025: daň z príjmu 1 266 €.2 tis.1 tis.0001,4 tis.1 tis.1,3 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 1 393 €. 2024: daň z príjmu 1 002 €. 2025: daň z príjmu 1 266 €.2 tis.1 tis.0001,4 tis.1 tis.1,3 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 1 393 €. 2024: daň z príjmu 1 002 €. 2025: daň z príjmu 1 266 €.2 tis.1 tis.00202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby114,3 tis.130 tis.156,4 tis.123,4 tis.89,7 tis.
Výsledok hospodárenia−30,2 tis.−36,9 tis.4,4 tis.3,2 tis.10,8 tis.
Aktíva302,1 tis.232,3 tis.221,4 tis.181,6 tis.174 tis.
Vlastné imanie181,3 tis.144,4 tis.148,8 tis.151,9 tis.162,8 tis.
Daň z príjmu001,4 tis.1 tis.1,3 tis.
Zadlženosť40,0 %37,8 %32,8 %16,3 %6,4 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
89,7 tis.
Výsledok hospodárenia
10,8 tis.
Aktíva
174 tis.
Vlastné imanie
162,8 tis.
Daň z príjmu
1,3 tis.
Zadlženosť
6,4 %

2024

Tržby
123,4 tis.
Výsledok hospodárenia
3,2 tis.
Aktíva
181,6 tis.
Vlastné imanie
151,9 tis.
Daň z príjmu
1 tis.
Zadlženosť
16,3 %

2023

Tržby
156,4 tis.
Výsledok hospodárenia
4,4 tis.
Aktíva
221,4 tis.
Vlastné imanie
148,8 tis.
Daň z príjmu
1,4 tis.
Zadlženosť
32,8 %

2022

Tržby
130 tis.
Výsledok hospodárenia
−36,9 tis.
Aktíva
232,3 tis.
Vlastné imanie
144,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
37,8 %

2021

Tržby
114,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−30,2 tis.
Aktíva
302,1 tis.
Vlastné imanie
181,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
40,0 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API