prezri.sk

platné k 02. 11. 2026

Condor realities, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36692123aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
27. 10. 200620 rokov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
1 205 178 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Condor realities, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36692123
daňové identifikačné číslo
2022262473
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2022262473
Sídlo
Komárňanská 58, 93201 Veľký Meder, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
27. 10. 2006
V registri
20 rokov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 19143/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
826089
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) v rozsahu voľnej živnosti27. 10. 2006—
kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ) v rozsahu voľnej živnosti27. 10. 2006—
sprostredkovanie nákupu, predaja a prenájmu nehnuteľností27. 10. 2006—
reklamné a propagačné činnosti27. 10. 2006—
sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti27. 10. 2006—
prekladateľské a tlmočnícke služby27. 10. 2006—
administratívne práce27. 10. 2006—
ekonomické poradenstvo27. 10. 2006—
pohostinská činnosť27. 10. 2006—
pomocné stavebné práce, maliarske práce, montáž sadrokartónu, obkladačské práce, pozemné a búracie práce v rozsahu voľnej živnosti27. 10. 2006—
prenájom motorových vozidiel21. 03. 2008—
vykonávanie stavieb a ich zmien21. 03. 2008—
skladovanie21. 03. 2008—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom21. 03. 2008—
zámočníctvo13. 05. 2009—
výroba jednoduchých výrobkov z kovu13. 05. 2009—
výroba strojov pre hospodárske odvetvia13. 05. 2009—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
už nie je partnerom · bol zapísaný od 03. 07. 2018 do 28. 01. 2025 · na vlastnú žiadosť
Oprávnená osoba
IBL LEGAL s.r.o. · od 03. 07. 2018

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022262473: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022262473: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022262473IČ DPH SK2022262473Obdobia daňových registráciíDIČ 2022262473: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022262473: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022262473IČ DPH SK2022262473Obdobia daňových registráciíDIČ 2022262473: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022262473: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022262473IČ DPH SK2022262473
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202226247311. 09. 2026—02. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 02. 11. 2006
daňové identifikačné číslo202226247310. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osVšeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 26. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Všeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osVšeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 26. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Všeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osVšeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 26. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Všeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený26. 10. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 31. 10. 2026.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 znížila zisk o ▼35 % na 37 919 € a znížila tržby o ▼60 % na 1,21 mil. €.

Tržby

1 205 178 €

▼ 59,6 %

Výsledok hospodárenia

37 919 €

▼ 35,5 %

Aktíva

2 669 885 €

▼ 17,9 %

Vlastné imanie

548 150 €

▲ 7,2 %

Zadlženosť

79,5 %

Hrubá marža

4,1 %

Čistá marža

3,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 4 893 661 €. 2021: tržby 3 482 834 €. 2022: tržby 4 827 730 €. 2023: tržby 2 981 196 €. 2024: tržby 1 205 178 €.5 mil.2,5 mil.04,89 mil.3,48 mil.4,83 mil.2,98 mil.1,21 mil.20202021202220232024Tržby2020: tržby 4 893 661 €. 2021: tržby 3 482 834 €. 2022: tržby 4 827 730 €. 2023: tržby 2 981 196 €. 2024: tržby 1 205 178 €.5 mil.2,5 mil.04,89 mil.3,48 mil.4,83 mil.2,98 mil.1,21 mil.20202021202220232024Tržby2020: tržby 4 893 661 €. 2021: tržby 3 482 834 €. 2022: tržby 4 827 730 €. 2023: tržby 2 981 196 €. 2024: tržby 1 205 178 €.5 mil.2,5 mil.0202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 69 401 €. 2021: výsledok hospodárenia 26 039 €. 2022: výsledok hospodárenia 65 378 €. 2023: výsledok hospodárenia 58 766 €. 2024: výsledok hospodárenia 37 919 €.100 tis.50 tis.0+69,4 tis.+26 tis.+65,4 tis.+58,8 tis.+37,9 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 69 401 €. 2021: výsledok hospodárenia 26 039 €. 2022: výsledok hospodárenia 65 378 €. 2023: výsledok hospodárenia 58 766 €. 2024: výsledok hospodárenia 37 919 €.100 tis.50 tis.0+69,4 tis.+26 tis.+65,4 tis.+58,8 tis.+37,9 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 69 401 €. 2021: výsledok hospodárenia 26 039 €. 2022: výsledok hospodárenia 65 378 €. 2023: výsledok hospodárenia 58 766 €. 2024: výsledok hospodárenia 37 919 €.100 tis.50 tis.0202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 1 691 823 €, vlastné imanie 363 704 €. 2021: aktíva 2 761 776 €, vlastné imanie 389 342 €. 2022: aktíva 2 560 888 €, vlastné imanie 453 609 €. 2023: aktíva 3 250 573 €, vlastné imanie 511 497 €. 2024: aktíva 2 669 885 €, vlastné imanie 548 150 €.5 mil.2,5 mil.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 1 691 823 €, vlastné imanie 363 704 €. 2021: aktíva 2 761 776 €, vlastné imanie 389 342 €. 2022: aktíva 2 560 888 €, vlastné imanie 453 609 €. 2023: aktíva 3 250 573 €, vlastné imanie 511 497 €. 2024: aktíva 2 669 885 €, vlastné imanie 548 150 €.5 mil.2,5 mil.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 1 691 823 €, vlastné imanie 363 704 €. 2021: aktíva 2 761 776 €, vlastné imanie 389 342 €. 2022: aktíva 2 560 888 €, vlastné imanie 453 609 €. 2023: aktíva 3 250 573 €, vlastné imanie 511 497 €. 2024: aktíva 2 669 885 €, vlastné imanie 548 150 €.5 mil.2,5 mil.020202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 196 406 €, zásoby 125 754 €, pohľadávky 1 291 624 €, finančné účty 73 890 €. 2021: dlhodobý majetok 146 190 €, zásoby 507 081 €, pohľadávky 1 778 055 €, finančné účty 327 823 €. 2022: dlhodobý majetok 93 271 €, zásoby 617 640 €, pohľadávky 1 229 299 €, finančné účty 619 203 €. 2023: dlhodobý majetok 368 801 €, zásoby 603 397 €, pohľadávky 1 832 576 €, finančné účty 443 893 €. 2024: dlhodobý majetok 290 039 €, zásoby 618 386 €, pohľadávky 1 722 204 €, finančné účty 37 311 €.5 mil.2,5 mil.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 196 406 €, zásoby 125 754 €, pohľadávky 1 291 624 €, finančné účty 73 890 €. 2021: dlhodobý majetok 146 190 €, zásoby 507 081 €, pohľadávky 1 778 055 €, finančné účty 327 823 €. 2022: dlhodobý majetok 93 271 €, zásoby 617 640 €, pohľadávky 1 229 299 €, finančné účty 619 203 €. 2023: dlhodobý majetok 368 801 €, zásoby 603 397 €, pohľadávky 1 832 576 €, finančné účty 443 893 €. 2024: dlhodobý majetok 290 039 €, zásoby 618 386 €, pohľadávky 1 722 204 €, finančné účty 37 311 €.5 mil.2,5 mil.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 196 406 €, zásoby 125 754 €, pohľadávky 1 291 624 €, finančné účty 73 890 €. 2021: dlhodobý majetok 146 190 €, zásoby 507 081 €, pohľadávky 1 778 055 €, finančné účty 327 823 €. 2022: dlhodobý majetok 93 271 €, zásoby 617 640 €, pohľadávky 1 229 299 €, finančné účty 619 203 €. 2023: dlhodobý majetok 368 801 €, zásoby 603 397 €, pohľadávky 1 832 576 €, finančné účty 443 893 €. 2024: dlhodobý majetok 290 039 €, zásoby 618 386 €, pohľadávky 1 722 204 €, finančné účty 37 311 €.5 mil.2,5 mil.020202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 363 704 €, dlhodobé záväzky 31 018 €, krátkodobé záväzky 1 297 101 €. 2021: vlastné imanie 389 342 €, dlhodobé záväzky 254 845 €, krátkodobé záväzky 2 117 589 €. 2022: vlastné imanie 453 609 €, dlhodobé záväzky 187 835 €, krátkodobé záväzky 1 919 444 €. 2023: vlastné imanie 511 497 €, dlhodobé záväzky 345 456 €, krátkodobé záväzky 2 393 620 €. 2024: vlastné imanie 548 150 €, dlhodobé záväzky 1 659 173 €, krátkodobé záväzky 462 562 €.5 mil.2,5 mil.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 363 704 €, dlhodobé záväzky 31 018 €, krátkodobé záväzky 1 297 101 €. 2021: vlastné imanie 389 342 €, dlhodobé záväzky 254 845 €, krátkodobé záväzky 2 117 589 €. 2022: vlastné imanie 453 609 €, dlhodobé záväzky 187 835 €, krátkodobé záväzky 1 919 444 €. 2023: vlastné imanie 511 497 €, dlhodobé záväzky 345 456 €, krátkodobé záväzky 2 393 620 €. 2024: vlastné imanie 548 150 €, dlhodobé záväzky 1 659 173 €, krátkodobé záväzky 462 562 €.5 mil.2,5 mil.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 363 704 €, dlhodobé záväzky 31 018 €, krátkodobé záväzky 1 297 101 €. 2021: vlastné imanie 389 342 €, dlhodobé záväzky 254 845 €, krátkodobé záväzky 2 117 589 €. 2022: vlastné imanie 453 609 €, dlhodobé záväzky 187 835 €, krátkodobé záväzky 1 919 444 €. 2023: vlastné imanie 511 497 €, dlhodobé záväzky 345 456 €, krátkodobé záväzky 2 393 620 €. 2024: vlastné imanie 548 150 €, dlhodobé záväzky 1 659 173 €, krátkodobé záväzky 462 562 €.5 mil.2,5 mil.020202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 19 932 €. 2021: daň z príjmu 8 331 €. 2022: daň z príjmu 22 854 €. 2023: daň z príjmu 16 655 €. 2024: daň z príjmu 11 077 €.25 tis.12,5 tis.019,9 tis.8,3 tis.22,9 tis.16,7 tis.11,1 tis.20202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 19 932 €. 2021: daň z príjmu 8 331 €. 2022: daň z príjmu 22 854 €. 2023: daň z príjmu 16 655 €. 2024: daň z príjmu 11 077 €.25 tis.12,5 tis.019,9 tis.8,3 tis.22,9 tis.16,7 tis.11,1 tis.20202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 19 932 €. 2021: daň z príjmu 8 331 €. 2022: daň z príjmu 22 854 €. 2023: daň z príjmu 16 655 €. 2024: daň z príjmu 11 077 €.25 tis.12,5 tis.0202020222024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby4,89 mil.3,48 mil.4,83 mil.2,98 mil.1,21 mil.
Výsledok hospodárenia69,4 tis.26 tis.65,4 tis.58,8 tis.37,9 tis.
Aktíva1,69 mil.2,76 mil.2,56 mil.3,25 mil.2,67 mil.
Vlastné imanie363,7 tis.389,3 tis.453,6 tis.511,5 tis.548,1 tis.
Daň z príjmu19,9 tis.8,3 tis.22,9 tis.16,7 tis.11,1 tis.
Zadlženosť78,5 %85,9 %82,3 %84,3 %79,5 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
1,21 mil.
Výsledok hospodárenia
37,9 tis.
Aktíva
2,67 mil.
Vlastné imanie
548,1 tis.
Daň z príjmu
11,1 tis.
Zadlženosť
79,5 %

2023

Tržby
2,98 mil.
Výsledok hospodárenia
58,8 tis.
Aktíva
3,25 mil.
Vlastné imanie
511,5 tis.
Daň z príjmu
16,7 tis.
Zadlženosť
84,3 %

2022

Tržby
4,83 mil.
Výsledok hospodárenia
65,4 tis.
Aktíva
2,56 mil.
Vlastné imanie
453,6 tis.
Daň z príjmu
22,9 tis.
Zadlženosť
82,3 %

2021

Tržby
3,48 mil.
Výsledok hospodárenia
26 tis.
Aktíva
2,76 mil.
Vlastné imanie
389,3 tis.
Daň z príjmu
8,3 tis.
Zadlženosť
85,9 %

2020

Tržby
4,89 mil.
Výsledok hospodárenia
69,4 tis.
Aktíva
1,69 mil.
Vlastné imanie
363,7 tis.
Daň z príjmu
19,9 tis.
Zadlženosť
78,5 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 02. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 31. 10. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

Tento profil cez API