prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

MEDIZA, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36691402aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
26. 10. 200620 rokov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
46 477 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
MEDIZA, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36691402
daňové identifikačné číslo
2022268842
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Selyeho ul. 2958/15, 94501 Komárno, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
26. 10. 2006
V registri
20 rokov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 18842/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
297047
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
organizovanie a usporadúvanie kurzov, školení a prednášok v rozsahu voľnej živnosti26. 10. 2006—
podnikateľské poradenstvo26. 10. 2006—
sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti26. 10. 2006—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022268842: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022268842Obdobia daňových registráciíDIČ 2022268842: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022268842Obdobia daňových registráciíDIČ 2022268842: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022268842
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202226884210. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 zvýšila zisk o ▲16 % na 21 112 € a zvýšila tržby o ▲3 % na 46,5 tisíc eur.

Tržby

46 477 €

▲ 2,9 %

Výsledok hospodárenia

21 112 €

▲ 16,2 %

Aktíva

70 623 €

▲ 27,7 %

Vlastné imanie

65 199 €

▲ 47,9 %

Zadlženosť

7,7 %

Hrubá marža

53,4 %

Čistá marža

45,4 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 38 164 €. 2018: tržby 39 401 €. 2019: tržby 46 939 €. 2020: tržby 45 170 €. 2021: tržby 46 477 €.50 tis.25 tis.038,2 tis.39,4 tis.46,9 tis.45,2 tis.46,5 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 38 164 €. 2018: tržby 39 401 €. 2019: tržby 46 939 €. 2020: tržby 45 170 €. 2021: tržby 46 477 €.50 tis.25 tis.038,2 tis.39,4 tis.46,9 tis.45,2 tis.46,5 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 38 164 €. 2018: tržby 39 401 €. 2019: tržby 46 939 €. 2020: tržby 45 170 €. 2021: tržby 46 477 €.50 tis.25 tis.0201720192021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 4 101 €. 2018: výsledok hospodárenia 6 259 €. 2019: výsledok hospodárenia 8 556 €. 2020: výsledok hospodárenia 18 163 €. 2021: výsledok hospodárenia 21 112 €.25 tis.12,5 tis.0+4,1 tis.+6,3 tis.+8,6 tis.+18,2 tis.+21,1 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 4 101 €. 2018: výsledok hospodárenia 6 259 €. 2019: výsledok hospodárenia 8 556 €. 2020: výsledok hospodárenia 18 163 €. 2021: výsledok hospodárenia 21 112 €.25 tis.12,5 tis.0+4,1 tis.+6,3 tis.+8,6 tis.+18,2 tis.+21,1 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 4 101 €. 2018: výsledok hospodárenia 6 259 €. 2019: výsledok hospodárenia 8 556 €. 2020: výsledok hospodárenia 18 163 €. 2021: výsledok hospodárenia 21 112 €.25 tis.12,5 tis.0201720192021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 15 785 €, vlastné imanie 11 109 €. 2018: aktíva 21 498 €, vlastné imanie 17 368 €. 2019: aktíva 36 530 €, vlastné imanie 25 924 €. 2020: aktíva 55 290 €, vlastné imanie 44 087 €. 2021: aktíva 70 623 €, vlastné imanie 65 199 €.100 tis.50 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 15 785 €, vlastné imanie 11 109 €. 2018: aktíva 21 498 €, vlastné imanie 17 368 €. 2019: aktíva 36 530 €, vlastné imanie 25 924 €. 2020: aktíva 55 290 €, vlastné imanie 44 087 €. 2021: aktíva 70 623 €, vlastné imanie 65 199 €.100 tis.50 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 15 785 €, vlastné imanie 11 109 €. 2018: aktíva 21 498 €, vlastné imanie 17 368 €. 2019: aktíva 36 530 €, vlastné imanie 25 924 €. 2020: aktíva 55 290 €, vlastné imanie 44 087 €. 2021: aktíva 70 623 €, vlastné imanie 65 199 €.100 tis.50 tis.020172018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 427 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 289 €, finančné účty 69 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 21 007 €, finančné účty 491 €. 2019: dlhodobý majetok 2 362 €, zásoby 0 €, pohľadávky 32 813 €, finančné účty 1 355 €. 2020: dlhodobý majetok 1 912 €, zásoby 0 €, pohľadávky 49 498 €, finančné účty 3 880 €. 2021: dlhodobý majetok 1 462 €, zásoby 0 €, pohľadávky 58 102 €, finančné účty 11 059 €.100 tis.50 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 427 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 289 €, finančné účty 69 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 21 007 €, finančné účty 491 €. 2019: dlhodobý majetok 2 362 €, zásoby 0 €, pohľadávky 32 813 €, finančné účty 1 355 €. 2020: dlhodobý majetok 1 912 €, zásoby 0 €, pohľadávky 49 498 €, finančné účty 3 880 €. 2021: dlhodobý majetok 1 462 €, zásoby 0 €, pohľadávky 58 102 €, finančné účty 11 059 €.100 tis.50 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 427 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 289 €, finančné účty 69 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 21 007 €, finančné účty 491 €. 2019: dlhodobý majetok 2 362 €, zásoby 0 €, pohľadávky 32 813 €, finančné účty 1 355 €. 2020: dlhodobý majetok 1 912 €, zásoby 0 €, pohľadávky 49 498 €, finančné účty 3 880 €. 2021: dlhodobý majetok 1 462 €, zásoby 0 €, pohľadávky 58 102 €, finančné účty 11 059 €.100 tis.50 tis.020172018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 11 109 €, dlhodobé záväzky 166 €, krátkodobé záväzky 4 510 €. 2018: vlastné imanie 17 368 €, dlhodobé záväzky 235 €, krátkodobé záväzky 3 895 €. 2019: vlastné imanie 25 924 €, dlhodobé záväzky 310 €, krátkodobé záväzky 10 296 €. 2020: vlastné imanie 44 087 €, dlhodobé záväzky 399 €, krátkodobé záväzky 10 804 €. 2021: vlastné imanie 65 199 €, dlhodobé záväzky 490 €, krátkodobé záväzky 4 934 €.100 tis.50 tis.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 11 109 €, dlhodobé záväzky 166 €, krátkodobé záväzky 4 510 €. 2018: vlastné imanie 17 368 €, dlhodobé záväzky 235 €, krátkodobé záväzky 3 895 €. 2019: vlastné imanie 25 924 €, dlhodobé záväzky 310 €, krátkodobé záväzky 10 296 €. 2020: vlastné imanie 44 087 €, dlhodobé záväzky 399 €, krátkodobé záväzky 10 804 €. 2021: vlastné imanie 65 199 €, dlhodobé záväzky 490 €, krátkodobé záväzky 4 934 €.100 tis.50 tis.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 11 109 €, dlhodobé záväzky 166 €, krátkodobé záväzky 4 510 €. 2018: vlastné imanie 17 368 €, dlhodobé záväzky 235 €, krátkodobé záväzky 3 895 €. 2019: vlastné imanie 25 924 €, dlhodobé záväzky 310 €, krátkodobé záväzky 10 296 €. 2020: vlastné imanie 44 087 €, dlhodobé záväzky 399 €, krátkodobé záväzky 10 804 €. 2021: vlastné imanie 65 199 €, dlhodobé záväzky 490 €, krátkodobé záväzky 4 934 €.100 tis.50 tis.020172018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 1 137 €. 2018: daň z príjmu 1 664 €. 2019: daň z príjmu 2 342 €. 2020: daň z príjmu 3 205 €. 2021: daň z príjmu 3 729 €.5 tis.2,5 tis.01,1 tis.1,7 tis.2,3 tis.3,2 tis.3,7 tis.20172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 1 137 €. 2018: daň z príjmu 1 664 €. 2019: daň z príjmu 2 342 €. 2020: daň z príjmu 3 205 €. 2021: daň z príjmu 3 729 €.5 tis.2,5 tis.01,1 tis.1,7 tis.2,3 tis.3,2 tis.3,7 tis.20172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 1 137 €. 2018: daň z príjmu 1 664 €. 2019: daň z príjmu 2 342 €. 2020: daň z príjmu 3 205 €. 2021: daň z príjmu 3 729 €.5 tis.2,5 tis.0201720192021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby38,2 tis.39,4 tis.46,9 tis.45,2 tis.46,5 tis.
Výsledok hospodárenia4,1 tis.6,3 tis.8,6 tis.18,2 tis.21,1 tis.
Aktíva15,8 tis.21,5 tis.36,5 tis.55,3 tis.70,6 tis.
Vlastné imanie11,1 tis.17,4 tis.25,9 tis.44,1 tis.65,2 tis.
Daň z príjmu1,1 tis.1,7 tis.2,3 tis.3,2 tis.3,7 tis.
Zadlženosť29,6 %19,2 %29,0 %20,3 %7,7 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

2021

Tržby
46,5 tis.
Výsledok hospodárenia
21,1 tis.
Aktíva
70,6 tis.
Vlastné imanie
65,2 tis.
Daň z príjmu
3,7 tis.
Zadlženosť
7,7 %

2020

Tržby
45,2 tis.
Výsledok hospodárenia
18,2 tis.
Aktíva
55,3 tis.
Vlastné imanie
44,1 tis.
Daň z príjmu
3,2 tis.
Zadlženosť
20,3 %

2019

Tržby
46,9 tis.
Výsledok hospodárenia
8,6 tis.
Aktíva
36,5 tis.
Vlastné imanie
25,9 tis.
Daň z príjmu
2,3 tis.
Zadlženosť
29,0 %

2018

Tržby
39,4 tis.
Výsledok hospodárenia
6,3 tis.
Aktíva
21,5 tis.
Vlastné imanie
17,4 tis.
Daň z príjmu
1,7 tis.
Zadlženosť
19,2 %

2017

Tržby
38,2 tis.
Výsledok hospodárenia
4,1 tis.
Aktíva
15,8 tis.
Vlastné imanie
11,1 tis.
Daň z príjmu
1,1 tis.
Zadlženosť
29,6 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API