prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

ANDYSCAR s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36689823aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
21. 10. 200620 rokov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
137 670 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
ANDYSCAR s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36689823
daňové identifikačné číslo
2022267929
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2022267929
Sídlo
Hlavná 53/125, 99111 Balog nad Ipľom, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
21. 10. 2006
V registri
20 rokov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 20367/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
495237
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
maloobchod v rozsahu voľných ohlasovacích živností21. 10. 2006—
veľkoobchod v rozsahu voľných ohlasovacích živností21. 10. 2006—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby v rozsahu voľných živností21. 10. 2006—
prenájom nehnuteľností s poskytovaním iných než základných služieb21. 10. 2006—
reklamná a propagačná činnosť v rozsahu voľných živností21. 10. 2006—
podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľných živností21. 10. 2006—
prenájom motorových vozidiel a motocyklov21. 10. 2006—
požičiavanie áut a motocyklov21. 10. 2006—
nákladná cestná doprava vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla21. 10. 2006—
predaj motorových vozidiel21. 10. 2006—
poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve22. 04. 2009—
opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva22. 04. 2009—
výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba22. 04. 2009—
výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z dreva22. 04. 2009—
prípravné práce k realizácii stavby22. 04. 2009—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien22. 04. 2009—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov22. 04. 2009—
výroba jednoduchých výrobkov z kovu22. 04. 2009—
opracovanie kovu jednoduchým spôsobom22. 04. 2009—
výroba a hutnícke spracovanie kovov22. 04. 2009—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022267929: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022267929: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022267929IČ DPH SK2022267929Obdobia daňových registráciíDIČ 2022267929: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022267929: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022267929IČ DPH SK2022267929Obdobia daňových registráciíDIČ 2022267929: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022267929: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022267929IČ DPH SK2022267929
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202226792911. 09. 2026—06. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 13. 12. 2006
daňové identifikačné číslo202226792910. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲13 % na 89 037 € a znížila tržby o ▼72 % na 137,7 tisíc eur.

Tržby

137 670 €

▼ 72,5 %

Výsledok hospodárenia

89 037 €

▲ 13,0 %

Aktíva

1 021 917 €

▼ 2,3 %

Vlastné imanie

−317 092 €

▲ 21,9 %

Zadlženosť

131,0 %

Hrubá marža

72,1 %

Čistá marža

64,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 333 687 €. 2022: tržby 261 921 €. 2023: tržby 468 406 €. 2024: tržby 500 285 €. 2025: tržby 137 670 €.1 mil.500 tis.0333,7 tis.261,9 tis.468,4 tis.500,3 tis.137,7 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 333 687 €. 2022: tržby 261 921 €. 2023: tržby 468 406 €. 2024: tržby 500 285 €. 2025: tržby 137 670 €.1 mil.500 tis.0333,7 tis.261,9 tis.468,4 tis.500,3 tis.137,7 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 333 687 €. 2022: tržby 261 921 €. 2023: tržby 468 406 €. 2024: tržby 500 285 €. 2025: tržby 137 670 €.1 mil.500 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −1 932 €. 2022: výsledok hospodárenia −252 196 €. 2023: výsledok hospodárenia −51 748 €. 2024: výsledok hospodárenia 78 766 €. 2025: výsledok hospodárenia 89 037 €.100 tis.0−500 tis.−1,9 tis.−252,2 tis.−51,7 tis.+78,8 tis.+89 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −1 932 €. 2022: výsledok hospodárenia −252 196 €. 2023: výsledok hospodárenia −51 748 €. 2024: výsledok hospodárenia 78 766 €. 2025: výsledok hospodárenia 89 037 €.100 tis.0−500 tis.−1,9 tis.−51,7 tis.+89 tis.202120232025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −1 932 €. 2022: výsledok hospodárenia −252 196 €. 2023: výsledok hospodárenia −51 748 €. 2024: výsledok hospodárenia 78 766 €. 2025: výsledok hospodárenia 89 037 €.100 tis.0−500 tis.20222025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 045 191 €, vlastné imanie −180 951 €. 2022: aktíva 857 528 €, vlastné imanie −433 146 €. 2023: aktíva 861 358 €, vlastné imanie −484 895 €. 2024: aktíva 1 045 556 €, vlastné imanie −406 128 €. 2025: aktíva 1 021 917 €, vlastné imanie −317 092 €.2 mil.0−500 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 045 191 €, vlastné imanie −180 951 €. 2022: aktíva 857 528 €, vlastné imanie −433 146 €. 2023: aktíva 861 358 €, vlastné imanie −484 895 €. 2024: aktíva 1 045 556 €, vlastné imanie −406 128 €. 2025: aktíva 1 021 917 €, vlastné imanie −317 092 €.2 mil.0−500 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 045 191 €, vlastné imanie −180 951 €. 2022: aktíva 857 528 €, vlastné imanie −433 146 €. 2023: aktíva 861 358 €, vlastné imanie −484 895 €. 2024: aktíva 1 045 556 €, vlastné imanie −406 128 €. 2025: aktíva 1 021 917 €, vlastné imanie −317 092 €.2 mil.0−500 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 614 146 €, zásoby 0 €, pohľadávky 348 018 €, finančné účty 83 027 €. 2022: dlhodobý majetok 456 399 €, zásoby 0 €, pohľadávky 291 876 €, finančné účty 109 253 €. 2023: dlhodobý majetok 347 651 €, zásoby 0 €, pohľadávky 409 664 €, finančné účty 104 043 €. 2024: dlhodobý majetok 325 025 €, zásoby 0 €, pohľadávky 509 208 €, finančné účty 211 323 €. 2025: dlhodobý majetok 138 927 €, zásoby 0 €, pohľadávky 813 534 €, finančné účty 69 456 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 614 146 €, zásoby 0 €, pohľadávky 348 018 €, finančné účty 83 027 €. 2022: dlhodobý majetok 456 399 €, zásoby 0 €, pohľadávky 291 876 €, finančné účty 109 253 €. 2023: dlhodobý majetok 347 651 €, zásoby 0 €, pohľadávky 409 664 €, finančné účty 104 043 €. 2024: dlhodobý majetok 325 025 €, zásoby 0 €, pohľadávky 509 208 €, finančné účty 211 323 €. 2025: dlhodobý majetok 138 927 €, zásoby 0 €, pohľadávky 813 534 €, finančné účty 69 456 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 614 146 €, zásoby 0 €, pohľadávky 348 018 €, finančné účty 83 027 €. 2022: dlhodobý majetok 456 399 €, zásoby 0 €, pohľadávky 291 876 €, finančné účty 109 253 €. 2023: dlhodobý majetok 347 651 €, zásoby 0 €, pohľadávky 409 664 €, finančné účty 104 043 €. 2024: dlhodobý majetok 325 025 €, zásoby 0 €, pohľadávky 509 208 €, finančné účty 211 323 €. 2025: dlhodobý majetok 138 927 €, zásoby 0 €, pohľadávky 813 534 €, finančné účty 69 456 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −180 951 €, dlhodobé záväzky 1 016 €, krátkodobé záväzky 1 225 126 €. 2022: vlastné imanie −433 146 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 290 674 €. 2023: vlastné imanie −484 895 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 346 253 €. 2024: vlastné imanie −406 128 €, dlhodobé záväzky 957 €, krátkodobé záväzky 1 450 727 €. 2025: vlastné imanie −317 092 €, dlhodobé záväzky 957 €, krátkodobé záväzky 1 338 052 €.2 mil.0−500 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −180 951 €, dlhodobé záväzky 1 016 €, krátkodobé záväzky 1 225 126 €. 2022: vlastné imanie −433 146 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 290 674 €. 2023: vlastné imanie −484 895 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 346 253 €. 2024: vlastné imanie −406 128 €, dlhodobé záväzky 957 €, krátkodobé záväzky 1 450 727 €. 2025: vlastné imanie −317 092 €, dlhodobé záväzky 957 €, krátkodobé záväzky 1 338 052 €.2 mil.0−500 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −180 951 €, dlhodobé záväzky 1 016 €, krátkodobé záväzky 1 225 126 €. 2022: vlastné imanie −433 146 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 290 674 €. 2023: vlastné imanie −484 895 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 346 253 €. 2024: vlastné imanie −406 128 €, dlhodobé záväzky 957 €, krátkodobé záväzky 1 450 727 €. 2025: vlastné imanie −317 092 €, dlhodobé záväzky 957 €, krátkodobé záväzky 1 338 052 €.2 mil.0−500 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 10 273 €.20 tis.10 tis.00003,8 tis.10,3 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 10 273 €.20 tis.10 tis.00003,8 tis.10,3 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 10 273 €.20 tis.10 tis.000202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby333,7 tis.261,9 tis.468,4 tis.500,3 tis.137,7 tis.
Výsledok hospodárenia−1,9 tis.−252,2 tis.−51,7 tis.78,8 tis.89 tis.
Aktíva1,05 mil.857,5 tis.861,4 tis.1,05 mil.1,02 mil.
Vlastné imanie−181 tis.−433,1 tis.−484,9 tis.−406,1 tis.−317,1 tis.
Daň z príjmu0003,8 tis.10,3 tis.
Zadlženosť117,3 %150,5 %156,3 %138,8 %131,0 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
137,7 tis.
Výsledok hospodárenia
89 tis.
Aktíva
1,02 mil.
Vlastné imanie
−317,1 tis.
Daň z príjmu
10,3 tis.
Zadlženosť
131,0 %

2024

Tržby
500,3 tis.
Výsledok hospodárenia
78,8 tis.
Aktíva
1,05 mil.
Vlastné imanie
−406,1 tis.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
138,8 %

2023

Tržby
468,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−51,7 tis.
Aktíva
861,4 tis.
Vlastné imanie
−484,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
156,3 %

2022

Tržby
261,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−252,2 tis.
Aktíva
857,5 tis.
Vlastné imanie
−433,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
150,5 %

2021

Tržby
333,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,9 tis.
Aktíva
1,05 mil.
Vlastné imanie
−181 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
117,3 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API