Súhrn
- Vznik
- 14. 10. 200620 rokov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
- Tržby
- 3 727 €04/2025 — 03/2026
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Radio ON s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36687031
- daňové identifikačné číslo
- 2022264684
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022264684
- Sídlo
- M. R. Štefánika 141/13, 017 01 Považská Bystrica, Slovenská republika
- Územie
- Považská Bystricaokres Považská BystricaTrenčiansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 14. 10. 2006
- V registri
- 20 rokov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 46800/R - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 230744
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti, | 14. 10. 2006 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti, | 14. 10. 2006 | — |
| výroba zvukových záznamov (okrem činností v zmysle autorského zákona) v rozsahu voľnej živnosti, | 14. 10. 2006 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti, | 14. 10. 2006 | — |
| reklamná činnosť v rozsahu voľnej živnosti, | 14. 10. 2006 | — |
| automatizované spracovanie dát, | 14. 10. 2006 | — |
| organizovanie kultúrnych a spoločenských podujatí, | 14. 10. 2006 | — |
| poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom, | 14. 10. 2006 | — |
| vysielanie R a TV programov, | 14. 10. 2006 | — |
| lokálne rozhlasové terestriálne vysielanie podľa § 48 ods. 7 zákona č. 308/2000 Z.z. o vysielaní a retransmisii a o zmene zákona č. 195/2000 Z.z. o telekomunikáciách, na základe licencie č. R/99/2007, | 22. 12. 2007 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 14. 09. 2022
- Oprávnená osoba
- MG LEGAL s.r.o. · od 17. 11. 2022
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022264684 | 11. 09. 2026 | — | 08. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 04. 2008 |
| daňové identifikačné číslo | 2022264684 | 10. 09. 2026 | — | 07. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 07. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 04/2025 — 03/2026 prepadlo do straty −2 524 € a znížila tržby o ▼82 % na 3,7 tisíc eur.
Tržby
3 727 €
▼ 82,2 %Výsledok hospodárenia
−2 524 €
▼ 270,5 %Aktíva
348 €
▼ 95,7 %Vlastné imanie
−28 896 €
▼ 9,6 %Zadlženosť
8 403,4 %
Hrubá marža
−58,6 %
Čistá marža
−67,7 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 04/2021 — 03/2022Závierka v registri účtovných závierok | 04/2022 — 03/2023Závierka v registri účtovných závierok | 04/2023 — 03/2024Závierka v registri účtovných závierok | 04/2024 — 03/2025Závierka v registri účtovných závierok | 04/2025 — 03/2026Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 21,7 tis. | 50,6 tis. | 42,2 tis. | 20,9 tis. | 3,7 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −4,3 tis. | 6 tis. | −3,3 tis. | 1,5 tis. | −2,5 tis. |
| Aktíva | 18,4 tis. | 25,4 tis. | 5,9 tis. | 8,1 tis. | 348 |
| Vlastné imanie | −30,5 tis. | −24,6 tis. | −27,9 tis. | −26,4 tis. | −28,9 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 954 | 0 | 340 | 340 |
| Zadlženosť | 265,9 % | 196,9 % | 575,8 % | 425,1 % | 8 403,4 % |
aj 04/2014 — 03/2015–04/2020 — 03/2021 — v pláne Štandard
04/2025 — 03/2026
- Tržby
- 3,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −2,5 tis.
- Aktíva
- 348
- Vlastné imanie
- −28,9 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 8 403,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
04/2024 — 03/2025
- Tržby
- 20,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,5 tis.
- Aktíva
- 8,1 tis.
- Vlastné imanie
- −26,4 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 425,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
04/2023 — 03/2024
- Tržby
- 42,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −3,3 tis.
- Aktíva
- 5,9 tis.
- Vlastné imanie
- −27,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 575,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
04/2022 — 03/2023
- Tržby
- 50,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 6 tis.
- Aktíva
- 25,4 tis.
- Vlastné imanie
- −24,6 tis.
- Daň z príjmu
- 954
- Zadlženosť
- 196,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
04/2021 — 03/2022
- Tržby
- 21,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −4,3 tis.
- Aktíva
- 18,4 tis.
- Vlastné imanie
- −30,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 265,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 04/2014 — 03/2015–04/2020 — 03/2021 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 08. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.