prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

Š.Š. Slovakia, spol. s r.o.

identifikačné číslo organizácie 36686204aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
19. 10. 200620 rokov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
43 351 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Š.Š. Slovakia, spol. s r.o.
identifikačné číslo organizácie
36686204
daňové identifikačné číslo
2022268809
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2022268809
Sídlo
80, 03473 Liptovská Osada, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
19. 10. 2006
V registri
20 rokov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 18112/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
574694
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností19. 10. 2006—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností19. 10. 2006—
podnikateľské poradenstvo19. 10. 2006—
kancelárske a sekretárske služby (vrátane kopírovacích a rozmnožovacích služieb)19. 10. 2006—
recyklovanie kovového odpadu a šrotu19. 10. 2006—
podnikanie v oblasti nakladania s odpadmi19. 10. 2006—
demolácie, búracie a pomocné práce pre stavbu19. 10. 2006—
montáž sadrokartónu19. 10. 2006—
stierkovacie práce19. 10. 2006—
obkladanie stien a kladenie dlážkových krytín suchým procesom19. 10. 2006—
maliarske, natieračské a sklenárske práce19. 10. 2006—
predaj motorových vozidiel19. 10. 2006—
predaj súčiastok a príslušenstva pre motorové vozidlá19. 10. 2006—
sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľnej živnosti19. 10. 2006—
sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti19. 10. 2006—
ubytovacie služby bez prevádzkovania pohostinských činností19. 10. 2006—
predaj nápojov na priamu konzumáciu (hostince, bary)19. 10. 2006—
neverejná osobná cestná motorová doprava vykonávaná vozidlami do 9 miest vrátane vodiča19. 10. 2006—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla19. 10. 2006—
manipulácia s nákladom19. 10. 2006—
skladovanie a uskladňovanie19. 10. 2006—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom19. 10. 2006—
prenájom automobilov19. 10. 2006—
reklamné činnosti19. 10. 2006—
vedenie motorového vozidla19. 10. 2006—
vnútroštátna nákladná cestná doprava19. 10. 2006—
opravy pneumatík vrátane nastavenia a vyváženia kolies19. 10. 2006—
prenájom stavebných strojov a zariadení19. 10. 2006—
výmena skiel motorových vozidiel19. 10. 2006—
prieskum trhu a verejnej mienky19. 10. 2006—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022268809: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022268809: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022268809IČ DPH SK2022268809Obdobia daňových registráciíDIČ 2022268809: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022268809: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022268809IČ DPH SK2022268809Obdobia daňových registráciíDIČ 2022268809: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022268809: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022268809IČ DPH SK2022268809
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202226880911. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 09. 01. 2007
daňové identifikačné číslo202226880910. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 02. 11. 2026, naposledy v zozname 26. 10. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 02. 11. 2026, naposledy v zozname 26. 10. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 02. 11. 2026, naposledy v zozname 26. 10. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026
Sociálna poisťovňa11. 09. 2026 – 02. 11. 2026 ukončené26. 10. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 2 614 € a zvýšila tržby o ▲126 % na 43,4 tisíc eur.

Tržby

43 351 €

▲ 126,5 %

Výsledok hospodárenia

2 614 €

▲ 166,5 %

Aktíva

239 591 €

▲ 6,7 %

Vlastné imanie

−11 288 €

▲ 18,8 %

Zadlženosť

104,7 %

Hrubá marža

6,8 %

Čistá marža

6,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 39 282 €. 2022: tržby 9 301 €. 2023: tržby 9 779 €. 2024: tržby 19 143 €. 2025: tržby 43 351 €.50 tis.25 tis.039,3 tis.9,3 tis.9,8 tis.19,1 tis.43,4 tis.20202022202320242025Tržby2020: tržby 39 282 €. 2022: tržby 9 301 €. 2023: tržby 9 779 €. 2024: tržby 19 143 €. 2025: tržby 43 351 €.50 tis.25 tis.039,3 tis.9,3 tis.9,8 tis.19,1 tis.43,4 tis.20202022202320242025Tržby2020: tržby 39 282 €. 2022: tržby 9 301 €. 2023: tržby 9 779 €. 2024: tržby 19 143 €. 2025: tržby 43 351 €.50 tis.25 tis.0202020232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −58 250 €. 2022: výsledok hospodárenia −31 365 €. 2023: výsledok hospodárenia −22 628 €. 2024: výsledok hospodárenia −3 928 €. 2025: výsledok hospodárenia 2 614 €.5 tis.0−100 tis.−58,3 tis.−31,4 tis.−22,6 tis.−3,9 tis.+2,6 tis.20202022202320242025Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −58 250 €. 2022: výsledok hospodárenia −31 365 €. 2023: výsledok hospodárenia −22 628 €. 2024: výsledok hospodárenia −3 928 €. 2025: výsledok hospodárenia 2 614 €.5 tis.0−100 tis.−58,3 tis.−31,4 tis.−22,6 tis.−3,9 tis.+2,6 tis.20202022202320242025Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −58 250 €. 2022: výsledok hospodárenia −31 365 €. 2023: výsledok hospodárenia −22 628 €. 2024: výsledok hospodárenia −3 928 €. 2025: výsledok hospodárenia 2 614 €.5 tis.0−100 tis.202020232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 217 987 €, vlastné imanie 11 647 €. 2022: aktíva 221 128 €, vlastné imanie 12 654 €. 2023: aktíva 193 630 €, vlastné imanie −9 973 €. 2024: aktíva 224 591 €, vlastné imanie −13 902 €. 2025: aktíva 239 591 €, vlastné imanie −11 288 €.250 tis.0−20 tis.20202022202320242025Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 217 987 €, vlastné imanie 11 647 €. 2022: aktíva 221 128 €, vlastné imanie 12 654 €. 2023: aktíva 193 630 €, vlastné imanie −9 973 €. 2024: aktíva 224 591 €, vlastné imanie −13 902 €. 2025: aktíva 239 591 €, vlastné imanie −11 288 €.250 tis.0−20 tis.20202022202320242025Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 217 987 €, vlastné imanie 11 647 €. 2022: aktíva 221 128 €, vlastné imanie 12 654 €. 2023: aktíva 193 630 €, vlastné imanie −9 973 €. 2024: aktíva 224 591 €, vlastné imanie −13 902 €. 2025: aktíva 239 591 €, vlastné imanie −11 288 €.250 tis.0−20 tis.20202022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 186 692 €, zásoby 0 €, pohľadávky 26 056 €, finančné účty 4 587 €. 2022: dlhodobý majetok 209 734 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 877 €, finančné účty 956 €. 2023: dlhodobý majetok 92 929 €, zásoby 0 €, pohľadávky 89 206 €, finančné účty 11 495 €. 2024: dlhodobý majetok 107 087 €, zásoby 0 €, pohľadávky 105 158 €, finančné účty 12 346 €. 2025: dlhodobý majetok 106 608 €, zásoby 0 €, pohľadávky 105 468 €, finančné účty 27 515 €.250 tis.125 tis.020202022202320242025Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 186 692 €, zásoby 0 €, pohľadávky 26 056 €, finančné účty 4 587 €. 2022: dlhodobý majetok 209 734 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 877 €, finančné účty 956 €. 2023: dlhodobý majetok 92 929 €, zásoby 0 €, pohľadávky 89 206 €, finančné účty 11 495 €. 2024: dlhodobý majetok 107 087 €, zásoby 0 €, pohľadávky 105 158 €, finančné účty 12 346 €. 2025: dlhodobý majetok 106 608 €, zásoby 0 €, pohľadávky 105 468 €, finančné účty 27 515 €.250 tis.125 tis.020202022202320242025Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 186 692 €, zásoby 0 €, pohľadávky 26 056 €, finančné účty 4 587 €. 2022: dlhodobý majetok 209 734 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 877 €, finančné účty 956 €. 2023: dlhodobý majetok 92 929 €, zásoby 0 €, pohľadávky 89 206 €, finančné účty 11 495 €. 2024: dlhodobý majetok 107 087 €, zásoby 0 €, pohľadávky 105 158 €, finančné účty 12 346 €. 2025: dlhodobý majetok 106 608 €, zásoby 0 €, pohľadávky 105 468 €, finančné účty 27 515 €.250 tis.125 tis.020202022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 11 647 €, dlhodobé záväzky 128 158 €, krátkodobé záväzky 78 182 €. 2022: vlastné imanie 12 654 €, dlhodobé záväzky 128 158 €, krátkodobé záväzky 80 316 €. 2023: vlastné imanie −9 973 €, dlhodobé záväzky 128 158 €, krátkodobé záväzky 75 445 €. 2024: vlastné imanie −13 902 €, dlhodobé záväzky 128 158 €, krátkodobé záväzky 110 335 €. 2025: vlastné imanie −11 288 €, dlhodobé záväzky 128 158 €, krátkodobé záväzky 122 721 €.500 tis.0−20 tis.20202022202320242025Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 11 647 €, dlhodobé záväzky 128 158 €, krátkodobé záväzky 78 182 €. 2022: vlastné imanie 12 654 €, dlhodobé záväzky 128 158 €, krátkodobé záväzky 80 316 €. 2023: vlastné imanie −9 973 €, dlhodobé záväzky 128 158 €, krátkodobé záväzky 75 445 €. 2024: vlastné imanie −13 902 €, dlhodobé záväzky 128 158 €, krátkodobé záväzky 110 335 €. 2025: vlastné imanie −11 288 €, dlhodobé záväzky 128 158 €, krátkodobé záväzky 122 721 €.500 tis.0−20 tis.20202022202320242025Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 11 647 €, dlhodobé záväzky 128 158 €, krátkodobé záväzky 78 182 €. 2022: vlastné imanie 12 654 €, dlhodobé záväzky 128 158 €, krátkodobé záväzky 80 316 €. 2023: vlastné imanie −9 973 €, dlhodobé záväzky 128 158 €, krátkodobé záväzky 75 445 €. 2024: vlastné imanie −13 902 €, dlhodobé záväzky 128 158 €, krátkodobé záväzky 110 335 €. 2025: vlastné imanie −11 288 €, dlhodobé záväzky 128 158 €, krátkodobé záväzky 122 721 €.500 tis.0−20 tis.20202022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020202022202320242025Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020202022202320242025Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020202022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby39,3 tis.9,3 tis.9,8 tis.19,1 tis.43,4 tis.
Výsledok hospodárenia−58,3 tis.−31,4 tis.−22,6 tis.−3,9 tis.2,6 tis.
Aktíva218 tis.221,1 tis.193,6 tis.224,6 tis.239,6 tis.
Vlastné imanie11,6 tis.12,7 tis.−10 tis.−13,9 tis.−11,3 tis.
Daň z príjmu000340340
Zadlženosť94,7 %94,3 %105,2 %106,2 %104,7 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

2025

Tržby
43,4 tis.
Výsledok hospodárenia
2,6 tis.
Aktíva
239,6 tis.
Vlastné imanie
−11,3 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
104,7 %

2024

Tržby
19,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−3,9 tis.
Aktíva
224,6 tis.
Vlastné imanie
−13,9 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
106,2 %

2023

Tržby
9,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−22,6 tis.
Aktíva
193,6 tis.
Vlastné imanie
−10 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
105,2 %

2022

Tržby
9,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−31,4 tis.
Aktíva
221,1 tis.
Vlastné imanie
12,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
94,3 %

2020

Tržby
39,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−58,3 tis.
Aktíva
218 tis.
Vlastné imanie
11,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
94,7 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API