prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

BENY - STAV Prievidza, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36683744aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
06. 10. 200620 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
668 708 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
BENY - STAV Prievidza, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36683744
daňové identifikačné číslo
2022262143
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2022262143
Sídlo
Panenská 673/21, 81103 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
06. 10. 2006
V registri
20 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 65675/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
499613
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
uskutočňovanie stavieb a ich zmien06. 10. 2006—
vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb06. 10. 2006—
maliarske a natieračské práce06. 10. 2006—
výkon činnosti stavbyvedúceho06. 10. 2006—
výkon činnosti stavebného dozoru06. 10. 2006—
poradenská činnosť v oblasti stavebníctva06. 10. 2006—
sprostredkovanie služieb v oblasti stavebníctva06. 10. 2006—
administratívne práce06. 10. 2006—
prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľných živností06. 10. 2006—
prenájom nehnuteľností, pokiaľ sa popri prenájme poskytujú aj iné než základné služby s ním spojené06. 10. 2006—
sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľných živností06. 10. 2006—
maloobchod v rozsahu voľných živností06. 10. 2006—
veľkoobchod v rozsahu voľných živností06. 10. 2006—
údržba komunikácií nepodliehajúca stavebnému konaniu31. 05. 2007—
sklenárske práce31. 05. 2007—
terénne úpravy nepodliehajúce stavebnému konaniu31. 05. 2007—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 15. 08. 2017
Oprávnená osoba
Advokátska kancelária JUDr. Peter Erdös s.r.o. · od 21. 03. 2024

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022262143: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022262143: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022262143IČ DPH SK2022262143Obdobia daňových registráciíDIČ 2022262143: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022262143: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022262143IČ DPH SK2022262143Obdobia daňových registráciíDIČ 2022262143: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022262143: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022262143IČ DPH SK2022262143
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202226214311. 09. 2026—06. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 03. 11. 2006
daňové identifikačné číslo202226214310. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 16. 05. 2026 (rok porušenia 2019).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼63 % na 10 712 € a znížila tržby o ▼37 % na 668,7 tisíc eur.

Tržby

668 708 €

▼ 37,1 %

Výsledok hospodárenia

10 712 €

▼ 63,2 %

Aktíva

973 412 €

▼ 11,0 %

Vlastné imanie

381 971 €

▼ 0,4 %

Zadlženosť

60,8 %

Hrubá marža

2,2 %

Čistá marža

1,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 871 229 €. 2022: tržby 836 667 €. 2023: tržby 433 441 €. 2024: tržby 1 063 523 €. 2025: tržby 668 708 €.2 mil.1 mil.0871,2 tis.836,7 tis.433,4 tis.1,06 mil.668,7 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 871 229 €. 2022: tržby 836 667 €. 2023: tržby 433 441 €. 2024: tržby 1 063 523 €. 2025: tržby 668 708 €.2 mil.1 mil.0871,2 tis.836,7 tis.433,4 tis.1,06 mil.668,7 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 871 229 €. 2022: tržby 836 667 €. 2023: tržby 433 441 €. 2024: tržby 1 063 523 €. 2025: tržby 668 708 €.2 mil.1 mil.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 3 080 €. 2022: výsledok hospodárenia −162 239 €. 2023: výsledok hospodárenia −64 524 €. 2024: výsledok hospodárenia 29 136 €. 2025: výsledok hospodárenia 10 712 €.50 tis.0−200 tis.+3,1 tis.−162,2 tis.−64,5 tis.+29,1 tis.+10,7 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 3 080 €. 2022: výsledok hospodárenia −162 239 €. 2023: výsledok hospodárenia −64 524 €. 2024: výsledok hospodárenia 29 136 €. 2025: výsledok hospodárenia 10 712 €.50 tis.0−200 tis.+3,1 tis.−64,5 tis.+10,7 tis.202120232025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 3 080 €. 2022: výsledok hospodárenia −162 239 €. 2023: výsledok hospodárenia −64 524 €. 2024: výsledok hospodárenia 29 136 €. 2025: výsledok hospodárenia 10 712 €.50 tis.0−200 tis.20222025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 117 315 €, vlastné imanie 581 180 €. 2022: aktíva 959 625 €, vlastné imanie 418 941 €. 2023: aktíva 847 100 €, vlastné imanie 354 417 €. 2024: aktíva 1 093 615 €, vlastné imanie 383 553 €. 2025: aktíva 973 412 €, vlastné imanie 381 971 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 117 315 €, vlastné imanie 581 180 €. 2022: aktíva 959 625 €, vlastné imanie 418 941 €. 2023: aktíva 847 100 €, vlastné imanie 354 417 €. 2024: aktíva 1 093 615 €, vlastné imanie 383 553 €. 2025: aktíva 973 412 €, vlastné imanie 381 971 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 117 315 €, vlastné imanie 581 180 €. 2022: aktíva 959 625 €, vlastné imanie 418 941 €. 2023: aktíva 847 100 €, vlastné imanie 354 417 €. 2024: aktíva 1 093 615 €, vlastné imanie 383 553 €. 2025: aktíva 973 412 €, vlastné imanie 381 971 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 670 097 €, zásoby 128 €, pohľadávky 424 035 €, finančné účty 22 547 €. 2022: dlhodobý majetok 733 756 €, zásoby 169 €, pohľadávky 206 399 €, finančné účty 12 815 €. 2023: dlhodobý majetok 677 016 €, zásoby 76 €, pohľadávky 165 094 €, finančné účty 4 626 €. 2024: dlhodobý majetok 660 675 €, zásoby 161 €, pohľadávky 357 557 €, finančné účty 37 230 €. 2025: dlhodobý majetok 636 734 €, zásoby 142 €, pohľadávky 283 156 €, finančné účty 33 139 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 670 097 €, zásoby 128 €, pohľadávky 424 035 €, finančné účty 22 547 €. 2022: dlhodobý majetok 733 756 €, zásoby 169 €, pohľadávky 206 399 €, finančné účty 12 815 €. 2023: dlhodobý majetok 677 016 €, zásoby 76 €, pohľadávky 165 094 €, finančné účty 4 626 €. 2024: dlhodobý majetok 660 675 €, zásoby 161 €, pohľadávky 357 557 €, finančné účty 37 230 €. 2025: dlhodobý majetok 636 734 €, zásoby 142 €, pohľadávky 283 156 €, finančné účty 33 139 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 670 097 €, zásoby 128 €, pohľadávky 424 035 €, finančné účty 22 547 €. 2022: dlhodobý majetok 733 756 €, zásoby 169 €, pohľadávky 206 399 €, finančné účty 12 815 €. 2023: dlhodobý majetok 677 016 €, zásoby 76 €, pohľadávky 165 094 €, finančné účty 4 626 €. 2024: dlhodobý majetok 660 675 €, zásoby 161 €, pohľadávky 357 557 €, finančné účty 37 230 €. 2025: dlhodobý majetok 636 734 €, zásoby 142 €, pohľadávky 283 156 €, finančné účty 33 139 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 581 180 €, dlhodobé záväzky 165 885 €, krátkodobé záväzky 370 250 €. 2022: vlastné imanie 418 941 €, dlhodobé záväzky 221 156 €, krátkodobé záväzky 319 528 €. 2023: vlastné imanie 354 417 €, dlhodobé záväzky 205 058 €, krátkodobé záväzky 287 625 €. 2024: vlastné imanie 383 553 €, dlhodobé záväzky 189 034 €, krátkodobé záväzky 521 028 €. 2025: vlastné imanie 381 971 €, dlhodobé záväzky 174 227 €, krátkodobé záväzky 417 214 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 581 180 €, dlhodobé záväzky 165 885 €, krátkodobé záväzky 370 250 €. 2022: vlastné imanie 418 941 €, dlhodobé záväzky 221 156 €, krátkodobé záväzky 319 528 €. 2023: vlastné imanie 354 417 €, dlhodobé záväzky 205 058 €, krátkodobé záväzky 287 625 €. 2024: vlastné imanie 383 553 €, dlhodobé záväzky 189 034 €, krátkodobé záväzky 521 028 €. 2025: vlastné imanie 381 971 €, dlhodobé záväzky 174 227 €, krátkodobé záväzky 417 214 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 581 180 €, dlhodobé záväzky 165 885 €, krátkodobé záväzky 370 250 €. 2022: vlastné imanie 418 941 €, dlhodobé záväzky 221 156 €, krátkodobé záväzky 319 528 €. 2023: vlastné imanie 354 417 €, dlhodobé záväzky 205 058 €, krátkodobé záväzky 287 625 €. 2024: vlastné imanie 383 553 €, dlhodobé záväzky 189 034 €, krátkodobé záväzky 521 028 €. 2025: vlastné imanie 381 971 €, dlhodobé záväzky 174 227 €, krátkodobé záväzky 417 214 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 154 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 4 034 €. 2025: daň z príjmu 3 863 €.5 tis.2,5 tis.01,2 tis.004 tis.3,9 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 154 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 4 034 €. 2025: daň z príjmu 3 863 €.5 tis.2,5 tis.01,2 tis.004 tis.3,9 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 154 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 4 034 €. 2025: daň z príjmu 3 863 €.5 tis.2,5 tis.00202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby871,2 tis.836,7 tis.433,4 tis.1,06 mil.668,7 tis.
Výsledok hospodárenia3,1 tis.−162,2 tis.−64,5 tis.29,1 tis.10,7 tis.
Aktíva1,12 mil.959,6 tis.847,1 tis.1,09 mil.973,4 tis.
Vlastné imanie581,2 tis.418,9 tis.354,4 tis.383,6 tis.382 tis.
Daň z príjmu1,2 tis.004 tis.3,9 tis.
Zadlženosť48,0 %56,3 %58,2 %64,9 %60,8 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
668,7 tis.
Výsledok hospodárenia
10,7 tis.
Aktíva
973,4 tis.
Vlastné imanie
382 tis.
Daň z príjmu
3,9 tis.
Zadlženosť
60,8 %

2024

Tržby
1,06 mil.
Výsledok hospodárenia
29,1 tis.
Aktíva
1,09 mil.
Vlastné imanie
383,6 tis.
Daň z príjmu
4 tis.
Zadlženosť
64,9 %

2023

Tržby
433,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−64,5 tis.
Aktíva
847,1 tis.
Vlastné imanie
354,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
58,2 %

2022

Tržby
836,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−162,2 tis.
Aktíva
959,6 tis.
Vlastné imanie
418,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
56,3 %

2021

Tržby
871,2 tis.
Výsledok hospodárenia
3,1 tis.
Aktíva
1,12 mil.
Vlastné imanie
581,2 tis.
Daň z príjmu
1,2 tis.
Zadlženosť
48,0 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API