Súhrn
- Vznik
- 30. 09. 200620 rokov 1 mesiac v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 28 604 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- G-O-MMM, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36681261
- daňové identifikačné číslo
- 2022266532
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- akad. Pavlova 312, 09101 Stropkov, Slovenská republika
- Územie
- Stropkovokres StropkovPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 30. 09. 2006
- V registri
- 20 rokov 1 mesiac
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 17825/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 756020
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností | 30. 09. 2006 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností | 30. 09. 2006 | — |
| sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľných živností | 30. 09. 2006 | — |
| reklamná, propagačná, inzertná, poradenská, konzultačná, školiaca a lektorská činnosť v oblasti predmetu podnikania | 30. 09. 2006 | — |
| podnikateľské poradenstvo | 30. 09. 2006 | — |
| reklamné činnosti | 30. 09. 2006 | — |
| prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 30. 09. 2006 | — |
| služby súvisiace s rastlinnou výrobou | 30. 09. 2006 | — |
| služby súvisiace so živočíšnou výrobou okrem veterinárnych služieb | 30. 09. 2006 | — |
| výroba hotového krmiva pre hospodárske zvieratá | 30. 09. 2006 | — |
| výroba hotového krmiva pre domáce zvieratá | 30. 09. 2006 | — |
| služby v rámci lesníctva a ťažby dreva | 30. 09. 2006 | — |
| prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia- špecializovanej ambulancie v špecializačnom odbore gynekológia a pôrodníctvo, klinická onkológia | 04. 01. 2007 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022266532 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Union zdravotná poisťovňa Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Union zdravotná poisťovňa | od 25. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 26. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 31. 10. 2026.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲407 % na 10 365 € a zvýšila tržby o ▲8 % na 28,6 tisíc eur.
Tržby
28 604 €
▲ 7,8 %Výsledok hospodárenia
10 365 €
▲ 406,8 %Aktíva
91 430 €
▲ 12,0 %Vlastné imanie
53 696 €
▲ 23,9 %Zadlženosť
41,3 %
Hrubá marža
40,1 %
Čistá marža
36,2 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 24,4 tis. | 22,8 tis. | 25,7 tis. | 26,5 tis. | 28,6 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 2,9 tis. | 5,6 tis. | 2,6 tis. | 2 tis. | 10,4 tis. |
| Aktíva | 62,1 tis. | 82,2 tis. | 79,7 tis. | 81,6 tis. | 91,4 tis. |
| Vlastné imanie | 33,1 tis. | 38,7 tis. | 41,3 tis. | 43,3 tis. | 53,7 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 463 | 420 | 1,1 tis. |
| Zadlženosť | 46,7 % | 53,0 % | 48,2 % | 46,9 % | 41,3 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 28,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 10,4 tis.
- Aktíva
- 91,4 tis.
- Vlastné imanie
- 53,7 tis.
- Daň z príjmu
- 1,1 tis.
- Zadlženosť
- 41,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 26,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2 tis.
- Aktíva
- 81,6 tis.
- Vlastné imanie
- 43,3 tis.
- Daň z príjmu
- 420
- Zadlženosť
- 46,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 25,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,6 tis.
- Aktíva
- 79,7 tis.
- Vlastné imanie
- 41,3 tis.
- Daň z príjmu
- 463
- Zadlženosť
- 48,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 22,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 5,6 tis.
- Aktíva
- 82,2 tis.
- Vlastné imanie
- 38,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 53,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 24,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,9 tis.
- Aktíva
- 62,1 tis.
- Vlastné imanie
- 33,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 46,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Union zdravotná poisťovňa | Dlhy | § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúcia | union.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 31. 10. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).