prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

EROPOL s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36680818aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
29. 09. 200620 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
75 188 255 €2020

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
EROPOL s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36680818
daňové identifikačné číslo
2022250186
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Agátová 3406/7A, 841 02 Bratislava - mestská časť Dúbravka, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
29. 09. 2006
V registri
20 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 140882/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
926406
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností29. 09. 2006—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností29. 09. 2006—
sprostredkovateľská činnosť - obchodu, dopravy a výroby v rozsahu voľných živností29. 09. 2006—
poradenská činnosť v rozsahu voľných živností29. 09. 2006—
predaj nábytku29. 09. 2006—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022250186: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022250186Obdobia daňových registráciíDIČ 2022250186: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022250186Obdobia daňových registráciíDIČ 2022250186: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022250186
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202225018610. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2020 sa zo straty dostalo na zisk 63 737 € a zvýšila tržby o ▲599 % na 75,19 mil. €.

Tržby

75 188 255 €

▲ 598,6 %

Výsledok hospodárenia

63 737 €

▲ 1 269,5 %

Aktíva

3 420 564 €

▲ 315,0 %

Vlastné imanie

70 393 €

▲ 957,6 %

Zadlženosť

97,9 %

Hrubá marža

0,1 %

Čistá marža

0,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2016: tržby 0 €. 2017: tržby 33 662 €. 2018: tržby 46 309 €. 2019: tržby 10 762 052 €. 2020: tržby 75 188 255 €.100 mil.50 mil.0033,7 tis.46,3 tis.10,76 mil.75,19 mil.20162017201820192020Tržby2016: tržby 0 €. 2017: tržby 33 662 €. 2018: tržby 46 309 €. 2019: tržby 10 762 052 €. 2020: tržby 75 188 255 €.100 mil.50 mil.0033,7 tis.46,3 tis.10,76 mil.75,19 mil.20162017201820192020Tržby2016: tržby 0 €. 2017: tržby 33 662 €. 2018: tržby 46 309 €. 2019: tržby 10 762 052 €. 2020: tržby 75 188 255 €.100 mil.50 mil.00201620182020

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia −2 096 €. 2017: výsledok hospodárenia −9 383 €. 2018: výsledok hospodárenia −15 755 €. 2019: výsledok hospodárenia −5 450 €. 2020: výsledok hospodárenia 63 737 €.100 tis.0−20 tis.−2,1 tis.−9,4 tis.−15,8 tis.−5,5 tis.+63,7 tis.20162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia −2 096 €. 2017: výsledok hospodárenia −9 383 €. 2018: výsledok hospodárenia −15 755 €. 2019: výsledok hospodárenia −5 450 €. 2020: výsledok hospodárenia 63 737 €.100 tis.0−20 tis.−2,1 tis.−9,4 tis.−15,8 tis.−5,5 tis.+63,7 tis.20162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia −2 096 €. 2017: výsledok hospodárenia −9 383 €. 2018: výsledok hospodárenia −15 755 €. 2019: výsledok hospodárenia −5 450 €. 2020: výsledok hospodárenia 63 737 €.100 tis.0−20 tis.201620182020

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 19 230 €, vlastné imanie −110 164 €. 2017: aktíva 26 216 €, vlastné imanie 3 477 €. 2018: aktíva 35 012 €, vlastné imanie 12 105 €. 2019: aktíva 824 278 €, vlastné imanie 6 656 €. 2020: aktíva 3 420 564 €, vlastné imanie 70 393 €.5 mil.0−200 tis.20162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 19 230 €, vlastné imanie −110 164 €. 2017: aktíva 26 216 €, vlastné imanie 3 477 €. 2018: aktíva 35 012 €, vlastné imanie 12 105 €. 2019: aktíva 824 278 €, vlastné imanie 6 656 €. 2020: aktíva 3 420 564 €, vlastné imanie 70 393 €.5 mil.0−200 tis.20162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 19 230 €, vlastné imanie −110 164 €. 2017: aktíva 26 216 €, vlastné imanie 3 477 €. 2018: aktíva 35 012 €, vlastné imanie 12 105 €. 2019: aktíva 824 278 €, vlastné imanie 6 656 €. 2020: aktíva 3 420 564 €, vlastné imanie 70 393 €.5 mil.0−200 tis.20162017201820192020

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 11 650 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 7 580 €. 2017: dlhodobý majetok 16 001 €, zásoby 2 696 €, pohľadávky 1 989 €, finančné účty 5 530 €. 2018: dlhodobý majetok 14 033 €, zásoby 12 728 €, pohľadávky 1 571 €, finančné účty 6 680 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 59 057 €, pohľadávky 762 561 €, finančné účty 2 660 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 59 057 €, pohľadávky 3 359 349 €, finančné účty 2 158 €.5 mil.2,5 mil.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 11 650 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 7 580 €. 2017: dlhodobý majetok 16 001 €, zásoby 2 696 €, pohľadávky 1 989 €, finančné účty 5 530 €. 2018: dlhodobý majetok 14 033 €, zásoby 12 728 €, pohľadávky 1 571 €, finančné účty 6 680 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 59 057 €, pohľadávky 762 561 €, finančné účty 2 660 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 59 057 €, pohľadávky 3 359 349 €, finančné účty 2 158 €.5 mil.2,5 mil.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 11 650 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 7 580 €. 2017: dlhodobý majetok 16 001 €, zásoby 2 696 €, pohľadávky 1 989 €, finančné účty 5 530 €. 2018: dlhodobý majetok 14 033 €, zásoby 12 728 €, pohľadávky 1 571 €, finančné účty 6 680 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 59 057 €, pohľadávky 762 561 €, finančné účty 2 660 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 59 057 €, pohľadávky 3 359 349 €, finančné účty 2 158 €.5 mil.2,5 mil.020162017201820192020
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2016: vlastné imanie −110 164 €, dlhodobé záväzky 101 €, krátkodobé záväzky 129 293 €. 2017: vlastné imanie 3 477 €, dlhodobé záväzky 156 €, krátkodobé záväzky 22 583 €. 2018: vlastné imanie 12 105 €, dlhodobé záväzky 209 €, krátkodobé záväzky 22 698 €. 2019: vlastné imanie 6 656 €, dlhodobé záväzky 219 €, krátkodobé záväzky 817 403 €. 2020: vlastné imanie 70 393 €, dlhodobé záväzky 219 €, krátkodobé záväzky 3 349 952 €.5 mil.0−200 tis.20162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie −110 164 €, dlhodobé záväzky 101 €, krátkodobé záväzky 129 293 €. 2017: vlastné imanie 3 477 €, dlhodobé záväzky 156 €, krátkodobé záväzky 22 583 €. 2018: vlastné imanie 12 105 €, dlhodobé záväzky 209 €, krátkodobé záväzky 22 698 €. 2019: vlastné imanie 6 656 €, dlhodobé záväzky 219 €, krátkodobé záväzky 817 403 €. 2020: vlastné imanie 70 393 €, dlhodobé záväzky 219 €, krátkodobé záväzky 3 349 952 €.5 mil.0−200 tis.20162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie −110 164 €, dlhodobé záväzky 101 €, krátkodobé záväzky 129 293 €. 2017: vlastné imanie 3 477 €, dlhodobé záväzky 156 €, krátkodobé záväzky 22 583 €. 2018: vlastné imanie 12 105 €, dlhodobé záväzky 209 €, krátkodobé záväzky 22 698 €. 2019: vlastné imanie 6 656 €, dlhodobé záväzky 219 €, krátkodobé záväzky 817 403 €. 2020: vlastné imanie 70 393 €, dlhodobé záväzky 219 €, krátkodobé záväzky 3 349 952 €.5 mil.0−200 tis.20162017201820192020
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 20 203 €.25 tis.12,5 tis.09604800020,2 tis.20162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 20 203 €.25 tis.12,5 tis.09604800020,2 tis.20162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 20 203 €.25 tis.12,5 tis.09600201620182020
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok
Tržby033,7 tis.46,3 tis.10,76 mil.75,19 mil.
Výsledok hospodárenia−2,1 tis.−9,4 tis.−15,8 tis.−5,5 tis.63,7 tis.
Aktíva19,2 tis.26,2 tis.35 tis.824,3 tis.3,42 mil.
Vlastné imanie−110,2 tis.3,5 tis.12,1 tis.6,7 tis.70,4 tis.
Daň z príjmu9604800020,2 tis.
Zadlženosť672,9 %86,7 %65,4 %99,2 %97,9 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

2020

Tržby
75,19 mil.
Výsledok hospodárenia
63,7 tis.
Aktíva
3,42 mil.
Vlastné imanie
70,4 tis.
Daň z príjmu
20,2 tis.
Zadlženosť
97,9 %

2019

Tržby
10,76 mil.
Výsledok hospodárenia
−5,5 tis.
Aktíva
824,3 tis.
Vlastné imanie
6,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
99,2 %

2018

Tržby
46,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−15,8 tis.
Aktíva
35 tis.
Vlastné imanie
12,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
65,4 %

2017

Tržby
33,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−9,4 tis.
Aktíva
26,2 tis.
Vlastné imanie
3,5 tis.
Daň z príjmu
480
Zadlženosť
86,7 %

2016

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−2,1 tis.
Aktíva
19,2 tis.
Vlastné imanie
−110,2 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
672,9 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API