prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

KEPO spol. s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36680508aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
29. 09. 200620 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
222 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
KEPO spol. s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36680508
daňové identifikačné číslo
2022250472
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Kukučínova 22, 974 01 Banská Bystrica, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
29. 09. 2006
V registri
20 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 44216/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
961685
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
výroba, nákup a predaj drevených výrobkov29. 09. 2006—
veľkoobchod v rozsahu voľných živností29. 09. 2006—
maloobchod v rozsahu voľných živností29. 09. 2006—
maloobchod mimo riadnej predajne v rozsahu voľných živností29. 09. 2006—
sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľných živností29. 09. 2006—
prípravné práce pre stavbu29. 09. 2006—
demolácia a zemné práce29. 09. 2006—
maliarsko-natieračské a sklenárske práce29. 09. 2006—
výroba drevoobrábacích strojov a zariadení29. 09. 2006—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla11. 10. 2019—
Prenájom hnuteľných veci11. 10. 2019—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022250472: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022250472Obdobia daňových registráciíDIČ 2022250472: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022250472Obdobia daňových registráciíDIČ 2022250472: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022250472
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202225047210. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 11. 2022 (rok porušenia 2017).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 prehĺbila stratu na −781 € a zvýšila tržby z nuly na 222 €.

Tržby

222 €

Výsledok hospodárenia

−781 €

▼ 63,4 %

Aktíva

36 810 €

▼ 9,6 %

Vlastné imanie

31 418 €

▼ 2,4 %

Zadlženosť

14,6 %

Hrubá marža

−351,8 %

Čistá marža

−351,8 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 33 617 €. 2018: tržby 4 550 €. 2019: tržby 4 463 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 222 €.50 tis.25 tis.033,6 tis.4,5 tis.4,5 tis.022220172018201920202021Tržby2017: tržby 33 617 €. 2018: tržby 4 550 €. 2019: tržby 4 463 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 222 €.50 tis.25 tis.033,6 tis.4,5 tis.4,5 tis.022220172018201920202021Tržby2017: tržby 33 617 €. 2018: tržby 4 550 €. 2019: tržby 4 463 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 222 €.50 tis.25 tis.0222201720192021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −3 455 €. 2018: výsledok hospodárenia 1 681 €. 2019: výsledok hospodárenia −668 €. 2020: výsledok hospodárenia −478 €. 2021: výsledok hospodárenia −781 €.2 tis.0−5 tis.−3,5 tis.+1,7 tis.−668−478−78120172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −3 455 €. 2018: výsledok hospodárenia 1 681 €. 2019: výsledok hospodárenia −668 €. 2020: výsledok hospodárenia −478 €. 2021: výsledok hospodárenia −781 €.2 tis.0−5 tis.−3,5 tis.+1,7 tis.−668−478−78120172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −3 455 €. 2018: výsledok hospodárenia 1 681 €. 2019: výsledok hospodárenia −668 €. 2020: výsledok hospodárenia −478 €. 2021: výsledok hospodárenia −781 €.2 tis.0−5 tis.−668−781201720192021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 41 628 €, vlastné imanie 31 663 €. 2018: aktíva 43 326 €, vlastné imanie 33 345 €. 2019: aktíva 42 070 €, vlastné imanie 32 676 €. 2020: aktíva 40 722 €, vlastné imanie 32 198 €. 2021: aktíva 36 810 €, vlastné imanie 31 418 €.50 tis.25 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 41 628 €, vlastné imanie 31 663 €. 2018: aktíva 43 326 €, vlastné imanie 33 345 €. 2019: aktíva 42 070 €, vlastné imanie 32 676 €. 2020: aktíva 40 722 €, vlastné imanie 32 198 €. 2021: aktíva 36 810 €, vlastné imanie 31 418 €.50 tis.25 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 41 628 €, vlastné imanie 31 663 €. 2018: aktíva 43 326 €, vlastné imanie 33 345 €. 2019: aktíva 42 070 €, vlastné imanie 32 676 €. 2020: aktíva 40 722 €, vlastné imanie 32 198 €. 2021: aktíva 36 810 €, vlastné imanie 31 418 €.50 tis.25 tis.020172018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 200 €, zásoby −1 724 €, pohľadávky 608 €, finančné účty 42 544 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 45 €, finančné účty 43 281 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 196 €, finančné účty 41 874 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 414 €, finančné účty 40 308 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 695 €, finančné účty 36 115 €.50 tis.0−2 tis.20172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 200 €, zásoby −1 724 €, pohľadávky 608 €, finančné účty 42 544 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 45 €, finančné účty 43 281 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 196 €, finančné účty 41 874 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 414 €, finančné účty 40 308 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 695 €, finančné účty 36 115 €.50 tis.0−2 tis.20172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 200 €, zásoby −1 724 €, pohľadávky 608 €, finančné účty 42 544 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 45 €, finančné účty 43 281 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 196 €, finančné účty 41 874 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 414 €, finančné účty 40 308 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 695 €, finančné účty 36 115 €.50 tis.0−2 tis.20172018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 31 663 €, dlhodobé záväzky 1 231 €, krátkodobé záväzky 8 734 €. 2018: vlastné imanie 33 345 €, dlhodobé záväzky 1 231 €, krátkodobé záväzky 8 750 €. 2019: vlastné imanie 32 676 €, dlhodobé záväzky 1 231 €, krátkodobé záväzky 8 163 €. 2020: vlastné imanie 32 198 €, dlhodobé záväzky 1 231 €, krátkodobé záväzky 7 293 €. 2021: vlastné imanie 31 418 €, dlhodobé záväzky 1 231 €, krátkodobé záväzky 4 161 €.50 tis.25 tis.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 31 663 €, dlhodobé záväzky 1 231 €, krátkodobé záväzky 8 734 €. 2018: vlastné imanie 33 345 €, dlhodobé záväzky 1 231 €, krátkodobé záväzky 8 750 €. 2019: vlastné imanie 32 676 €, dlhodobé záväzky 1 231 €, krátkodobé záväzky 8 163 €. 2020: vlastné imanie 32 198 €, dlhodobé záväzky 1 231 €, krátkodobé záväzky 7 293 €. 2021: vlastné imanie 31 418 €, dlhodobé záväzky 1 231 €, krátkodobé záväzky 4 161 €.50 tis.25 tis.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 31 663 €, dlhodobé záväzky 1 231 €, krátkodobé záväzky 8 734 €. 2018: vlastné imanie 33 345 €, dlhodobé záväzky 1 231 €, krátkodobé záväzky 8 750 €. 2019: vlastné imanie 32 676 €, dlhodobé záväzky 1 231 €, krátkodobé záväzky 8 163 €. 2020: vlastné imanie 32 198 €, dlhodobé záväzky 1 231 €, krátkodobé záväzky 7 293 €. 2021: vlastné imanie 31 418 €, dlhodobé záväzky 1 231 €, krátkodobé záväzky 4 161 €.50 tis.25 tis.020172018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 217 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.1 tis.500096021700020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 217 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.1 tis.500096021700020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 217 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.1 tis.500096021700020172018201920202021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby33,6 tis.4,5 tis.4,5 tis.0222
Výsledok hospodárenia−3,5 tis.1,7 tis.−668−478−781
Aktíva41,6 tis.43,3 tis.42,1 tis.40,7 tis.36,8 tis.
Vlastné imanie31,7 tis.33,3 tis.32,7 tis.32,2 tis.31,4 tis.
Daň z príjmu960217000
Zadlženosť23,9 %23,0 %22,3 %20,9 %14,6 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

2021

Tržby
222
Výsledok hospodárenia
−781
Aktíva
36,8 tis.
Vlastné imanie
31,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
14,6 %

2020

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−478
Aktíva
40,7 tis.
Vlastné imanie
32,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
20,9 %

2019

Tržby
4,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−668
Aktíva
42,1 tis.
Vlastné imanie
32,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
22,3 %

2018

Tržby
4,5 tis.
Výsledok hospodárenia
1,7 tis.
Aktíva
43,3 tis.
Vlastné imanie
33,3 tis.
Daň z príjmu
217
Zadlženosť
23,0 %

2017

Tržby
33,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−3,5 tis.
Aktíva
41,6 tis.
Vlastné imanie
31,7 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
23,9 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API