Súhrn
- Vznik
- 12. 09. 200620 rokov 1 mesiac v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 08. 2026
- Tržby
- 127 851 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- I.T.- GYNEKOLÓGIA s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36674010
- daňové identifikačné číslo
- 2022243421
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Kalinčiakova 6, 03852 Sučany, Slovenská republika
- Územie
- Sučanyokres MartinŽilinský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 12. 09. 2006
- V registri
- 20 rokov 1 mesiac
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 18005/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 515458
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| maloobchod v rozsahu voľných živností | 12. 09. 2006 | — |
| veľkoobchod v rozsahu voľných živností | 12. 09. 2006 | — |
| prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov s poskytovaním aj iných ako základných služieb spojených s prenájmom | 12. 09. 2006 | — |
| prenájom strojov, prístrojov a zariadení | 12. 09. 2006 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností | 12. 09. 2006 | — |
| reklamná a propagačná činnosť | 12. 09. 2006 | — |
| prieskum trhu a verejnej mienky | 12. 09. 2006 | — |
| organizovanie kurzov, školení a seminárov | 12. 09. 2006 | — |
| podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľných živností | 12. 09. 2006 | — |
| poskytovanie zdravotnej starostlivosti v zdravotníckom zariadení - ambulancii špecializovanej ambulantnej zdravotnej starostlivosti v zdravotníckom povolaní lekár, študijnom odbore všeobecné lekárstvo a v špecializačnom odbore gynekológia a pôrodníctvo, ultrazvuk v gynekológii a pôrodníctve | 24. 10. 2006 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022243421 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | 12. 10. 2026 – 19. 10. 2026 ukončené | 13. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | 11. 09. 2026 – 05. 10. 2026 ukončené | 29. 09. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 08. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 13. 10. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲249 % na 3 758 € a zvýšila tržby o ▲4 % na 127,9 tisíc eur.
Tržby
127 851 €
▲ 3,6 %Výsledok hospodárenia
3 758 €
▲ 248,6 %Aktíva
302 725 €
▲ 271,7 %Vlastné imanie
103 246 €
▲ 68,8 %Zadlženosť
65,9 %
Hrubá marža
2,9 %
Čistá marža
2,9 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 63 tis. | 170 tis. | 145,4 tis. | 123,4 tis. | 127,9 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −21,1 tis. | 4 tis. | 18,3 tis. | 1,1 tis. | 3,8 tis. |
| Aktíva | −21,2 tis. | 26,9 tis. | 397,1 tis. | 81,4 tis. | 302,7 tis. |
| Vlastné imanie | −10,5 tis. | 4 tis. | 282,3 tis. | 61,2 tis. | 103,2 tis. |
| Daň z príjmu | 1,8 tis. | 21 | 1,1 tis. | 960 | 0 |
| Zadlženosť | — | 85,2 % | 28,9 % | 24,9 % | 65,9 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 127,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,8 tis.
- Aktíva
- 302,7 tis.
- Vlastné imanie
- 103,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 65,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 123,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,1 tis.
- Aktíva
- 81,4 tis.
- Vlastné imanie
- 61,2 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 24,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 145,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 18,3 tis.
- Aktíva
- 397,1 tis.
- Vlastné imanie
- 282,3 tis.
- Daň z príjmu
- 1,1 tis.
- Zadlženosť
- 28,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 170 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4 tis.
- Aktíva
- 26,9 tis.
- Vlastné imanie
- 4 tis.
- Daň z príjmu
- 21
- Zadlženosť
- 85,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 63 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −21,1 tis.
- Aktíva
- −21,2 tis.
- Vlastné imanie
- −10,5 tis.
- Daň z príjmu
- 1,8 tis.
- Zadlženosť
- —
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 13. 10. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.