prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

SKI CENTRUM Kordíky spol. s r.o.

identifikačné číslo organizácie 36673994aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
12. 09. 200620 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
SKI CENTRUM Kordíky spol. s r.o.
identifikačné číslo organizácie
36673994
daňové identifikačné číslo
2022242211
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Kordíky 155, 97634 Tajov, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
12. 09. 2006
V registri
20 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 12066/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
519079
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností12. 09. 2006—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností12. 09. 2006—
Sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti12. 09. 2006—
Reklamná a propagačná činnosť12. 09. 2006—
Organizovanie školení, seminárov, kurzov, športových, kultúrnych a spoločenských podujatí v rozsahu voľnej živnosti12. 09. 2006—
Predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov12. 09. 2006—
Predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál12. 09. 2006—
Predaj na priamu konzumáciu jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok12. 09. 2006—
Organizovanie športových podujatí a kurzov v rozsahu voľných živností12. 09. 2006—
Oprava a údržba športových potrieb v rozsahu voľnej živnosti12. 09. 2006—
Požičiavanie športových potrieb12. 09. 2006—
Prevádzkovanie lyžiarskeho vleku12. 09. 2006—
Pomocné stavebné práce12. 09. 2006—
Ozvučenie verejných priestranstiev12. 09. 2006—
ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činností v týchto zariadeniach a v chatovej osade triedy 3, v kempingoch triedy 3 a 410. 10. 2009—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022242211: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022242211Obdobia daňových registráciíDIČ 2022242211: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022242211Obdobia daňových registráciíDIČ 2022242211: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022242211
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202224221110. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲1 809 % na 32 949 € a bez tržieb.

Tržby

0 €

Výsledok hospodárenia

32 949 €

▲ 1 809,0 %

Aktíva

70 370 €

▲ 100,6 %

Vlastné imanie

−99 653 €

▲ 24,8 %

Zadlženosť

241,6 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 0 €.1100000020212022202320242025Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 0 €.1100000020212022202320242025Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 0 €.1100000020212022202320242025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −1 809 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 238 €. 2023: výsledok hospodárenia −34 150 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 726 €. 2025: výsledok hospodárenia 32 949 €.50 tis.0−50 tis.−1,8 tis.−1,2 tis.−34,1 tis.+1,7 tis.+32,9 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −1 809 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 238 €. 2023: výsledok hospodárenia −34 150 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 726 €. 2025: výsledok hospodárenia 32 949 €.50 tis.0−50 tis.−1,8 tis.−1,2 tis.−34,1 tis.+1,7 tis.+32,9 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −1 809 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 238 €. 2023: výsledok hospodárenia −34 150 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 726 €. 2025: výsledok hospodárenia 32 949 €.50 tis.0−50 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 71 310 €, vlastné imanie −98 940 €. 2022: aktíva 71 186 €, vlastné imanie −100 178 €. 2023: aktíva 35 495 €, vlastné imanie −134 328 €. 2024: aktíva 35 080 €, vlastné imanie −132 602 €. 2025: aktíva 70 370 €, vlastné imanie −99 653 €.100 tis.0−200 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 71 310 €, vlastné imanie −98 940 €. 2022: aktíva 71 186 €, vlastné imanie −100 178 €. 2023: aktíva 35 495 €, vlastné imanie −134 328 €. 2024: aktíva 35 080 €, vlastné imanie −132 602 €. 2025: aktíva 70 370 €, vlastné imanie −99 653 €.100 tis.0−200 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 71 310 €, vlastné imanie −98 940 €. 2022: aktíva 71 186 €, vlastné imanie −100 178 €. 2023: aktíva 35 495 €, vlastné imanie −134 328 €. 2024: aktíva 35 080 €, vlastné imanie −132 602 €. 2025: aktíva 70 370 €, vlastné imanie −99 653 €.100 tis.0−200 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 62 410 €, zásoby 17 €, pohľadávky 7 934 €, finančné účty 939 €. 2022: dlhodobý majetok 62 410 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 149 €, finančné účty 617 €. 2023: dlhodobý majetok 26 686 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 192 €, finančné účty 617 €. 2024: dlhodobý majetok 26 686 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 777 €, finančné účty 617 €. 2025: dlhodobý majetok 26 686 €, zásoby 0 €, pohľadávky 43 067 €, finančné účty 617 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 62 410 €, zásoby 17 €, pohľadávky 7 934 €, finančné účty 939 €. 2022: dlhodobý majetok 62 410 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 149 €, finančné účty 617 €. 2023: dlhodobý majetok 26 686 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 192 €, finančné účty 617 €. 2024: dlhodobý majetok 26 686 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 777 €, finančné účty 617 €. 2025: dlhodobý majetok 26 686 €, zásoby 0 €, pohľadávky 43 067 €, finančné účty 617 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 62 410 €, zásoby 17 €, pohľadávky 7 934 €, finančné účty 939 €. 2022: dlhodobý majetok 62 410 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 149 €, finančné účty 617 €. 2023: dlhodobý majetok 26 686 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 192 €, finančné účty 617 €. 2024: dlhodobý majetok 26 686 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 777 €, finančné účty 617 €. 2025: dlhodobý majetok 26 686 €, zásoby 0 €, pohľadávky 43 067 €, finančné účty 617 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −98 940 €, dlhodobé záväzky 71 €, krátkodobé záväzky 170 179 €. 2022: vlastné imanie −100 178 €, dlhodobé záväzky 71 €, krátkodobé záväzky 171 293 €. 2023: vlastné imanie −134 328 €, dlhodobé záväzky 71 €, krátkodobé záväzky 169 752 €. 2024: vlastné imanie −132 602 €, dlhodobé záväzky 71 €, krátkodobé záväzky 167 611 €. 2025: vlastné imanie −99 653 €, dlhodobé záväzky 71 €, krátkodobé záväzky 169 952 €.200 tis.0−200 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −98 940 €, dlhodobé záväzky 71 €, krátkodobé záväzky 170 179 €. 2022: vlastné imanie −100 178 €, dlhodobé záväzky 71 €, krátkodobé záväzky 171 293 €. 2023: vlastné imanie −134 328 €, dlhodobé záväzky 71 €, krátkodobé záväzky 169 752 €. 2024: vlastné imanie −132 602 €, dlhodobé záväzky 71 €, krátkodobé záväzky 167 611 €. 2025: vlastné imanie −99 653 €, dlhodobé záväzky 71 €, krátkodobé záväzky 169 952 €.200 tis.0−200 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −98 940 €, dlhodobé záväzky 71 €, krátkodobé záväzky 170 179 €. 2022: vlastné imanie −100 178 €, dlhodobé záväzky 71 €, krátkodobé záväzky 171 293 €. 2023: vlastné imanie −134 328 €, dlhodobé záväzky 71 €, krátkodobé záväzky 169 752 €. 2024: vlastné imanie −132 602 €, dlhodobé záväzky 71 €, krátkodobé záväzky 167 611 €. 2025: vlastné imanie −99 653 €, dlhodobé záväzky 71 €, krátkodobé záväzky 169 952 €.200 tis.0−200 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 2 351 €.2,5 tis.1,3 tis.00003402,4 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 2 351 €.2,5 tis.1,3 tis.00003402,4 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 2 351 €.2,5 tis.1,3 tis.000202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby00000
Výsledok hospodárenia−1,8 tis.−1,2 tis.−34,1 tis.1,7 tis.32,9 tis.
Aktíva71,3 tis.71,2 tis.35,5 tis.35,1 tis.70,4 tis.
Vlastné imanie−98,9 tis.−100,2 tis.−134,3 tis.−132,6 tis.−99,7 tis.
Daň z príjmu0003402,4 tis.
Zadlženosť238,7 %240,7 %478,4 %478,0 %241,6 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
32,9 tis.
Aktíva
70,4 tis.
Vlastné imanie
−99,7 tis.
Daň z príjmu
2,4 tis.
Zadlženosť
241,6 %

2024

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
1,7 tis.
Aktíva
35,1 tis.
Vlastné imanie
−132,6 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
478,0 %

2023

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−34,1 tis.
Aktíva
35,5 tis.
Vlastné imanie
−134,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
478,4 %

2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−1,2 tis.
Aktíva
71,2 tis.
Vlastné imanie
−100,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
240,7 %

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−1,8 tis.
Aktíva
71,3 tis.
Vlastné imanie
−98,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
238,7 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API