Súhrn
- Vznik
- 24. 08. 200620 rokov 2 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2016
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- RIMANNA, s.r.o. v likvidácii
- identifikačné číslo organizácie
- 36667757
- daňové identifikačné číslo
- 2022233620
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Závod 56, 90872 Závod, Slovenská republika
- Územie
- Závodokres MalackyBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 24. 08. 2006
- V registri
- 20 rokov 2 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 42037/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 217275
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti, | 24. 08. 2006 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti, | 24. 08. 2006 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti, | 24. 08. 2006 | — |
| reklamné činnosti, | 24. 08. 2006 | — |
| poradenská činnosť v rozsahu voľnej živnosti, | 24. 08. 2006 | — |
| predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov, | 19. 05. 2007 | — |
| predaj na priamu konzumáciu zmrzliny, ak sa na jej prípravu použijú priemyselne vyrábané koncentráty a mrazené krémy, | 19. 05. 2007 | — |
| predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál, | 19. 05. 2007 | — |
| predaj na priamu konzumáciu po domácky vyrobeného vína a s ním spojený predaj sezónnych jedál na priamu konzumáciu, ak sa nevykonáva viac ako štyri mesiace v roku, | 19. 05. 2007 | — |
| prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom, | 19. 05. 2007 | — |
| poriadanie spoločenských, kultúrnych a športových podujatí, | 19. 05. 2007 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022233620 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2016 prehĺbila stratu na −480 € a bez tržieb.
Tržby
0 €
Výsledok hospodárenia
−480 €
▼ 9,1 %Aktíva
101 €
bez zmenyVlastné imanie
−24 068 €
▼ 0,2 %Zadlženosť
23 929,7 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 01/2016 — 11/2016Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|
| Tržby | 613 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia | 1,6 tis. | −480 | −440 | −480 |
| Aktíva | 150 | 150 | 101 | 101 |
| Vlastné imanie | −23,1 tis. | −23,6 tis. | −24 tis. | −24,1 tis. |
| Daň z príjmu | 480 | 480 | 440 | 480 |
| Zadlženosť | 15 505,3 % | 15 825,3 % | 23 890,1 % | 23 929,7 % |
2016
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −480
- Aktíva
- 101
- Vlastné imanie
- −24,1 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 23 929,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
01/2016 — 11/2016
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −440
- Aktíva
- 101
- Vlastné imanie
- −24 tis.
- Daň z príjmu
- 440
- Zadlženosť
- 23 890,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −480
- Aktíva
- 150
- Vlastné imanie
- −23,6 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 15 825,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 613
- Výsledok hospodárenia
- 1,6 tis.
- Aktíva
- 150
- Vlastné imanie
- −23,1 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 15 505,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.