prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

MAGNUS gallery s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 36665398aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
17. 08. 200620 rokov 2 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
MAGNUS gallery s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
36665398
daňové identifikačné číslo
2022230221
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Považská 1706/35, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
17. 08. 2006
V registri
20 rokov 2 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 47792/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
247304
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľných živností (maloobchod),17. 08. 2006—
kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod),17. 08. 2006—
sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,17. 08. 2006—
podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľných živností,17. 08. 2006—
reklamná a propagačná činnosť,17. 08. 2006—
prieskum trhu a verejnej mienky,17. 08. 2006—
prenájom strojov, prístrojov a zariadení, dopravných prostriedkov a výpočtovej techniky,17. 08. 2006—
prenájom spotrebného a priemyselného tovaru,17. 08. 2006—
inžinierska činnosť - obstarávateľské služby v stavebníctve,17. 08. 2006—
zabezpečovanie, usporadúvanie a organizovanie kultúrnych, športových, spoločenských, umeleckých podujatí, seminárov, kurzov a školení v rozsahu voľných živností,17. 08. 2006—
organizovanie výstav,17. 08. 2006—
administratívne práce,17. 08. 2006—
sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť),17. 08. 2006—
prenájom nehnuteľností spojený s doplnkovými službami - obstarávanie služieb spojených so správou nehnuteľností,17. 08. 2006—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien,17. 08. 2006—
zariaďovanie interiérov nábytkom z vopred vyhotovených dielov,17. 08. 2006—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 11. 03. 2023
Oprávnená osoba
Zuzana Karasová, notár · od 11. 03. 2023

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022230221: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022230221Obdobia daňových registráciíDIČ 2022230221: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022230221Obdobia daňových registráciíDIČ 2022230221: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022230221
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202223022110. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený03. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila stratu na −340 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.

Tržby

0 €

▼ 100,0 %

Výsledok hospodárenia

−340 €

▲ 97,9 %

Aktíva

333 541 €

▼ 49,7 %

Vlastné imanie

−340 €

▲ 99,2 %

Zadlženosť

100,1 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 575 645 €. 2020: tržby 451 982 €. 2021: tržby 521 097 €. 2022: tržby 13 206 €. 2025: tržby 0 €.1 mil.500 tis.0575,6 tis.452 tis.521,1 tis.13,2 tis.020192020202120222025Tržby2019: tržby 575 645 €. 2020: tržby 451 982 €. 2021: tržby 521 097 €. 2022: tržby 13 206 €. 2025: tržby 0 €.1 mil.500 tis.0575,6 tis.452 tis.521,1 tis.13,2 tis.020192020202120222025Tržby2019: tržby 575 645 €. 2020: tržby 451 982 €. 2021: tržby 521 097 €. 2022: tržby 13 206 €. 2025: tržby 0 €.1 mil.500 tis.00201920212025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −26 383 €. 2020: výsledok hospodárenia −16 827 €. 2021: výsledok hospodárenia −23 835 €. 2022: výsledok hospodárenia −15 968 €. 2025: výsledok hospodárenia −340 €.0−50 tis.−26,4 tis.−16,8 tis.−23,8 tis.−16 tis.−34020192020202120222025Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −26 383 €. 2020: výsledok hospodárenia −16 827 €. 2021: výsledok hospodárenia −23 835 €. 2022: výsledok hospodárenia −15 968 €. 2025: výsledok hospodárenia −340 €.0−50 tis.−26,4 tis.−16,8 tis.−23,8 tis.−16 tis.−34020192020202120222025Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −26 383 €. 2020: výsledok hospodárenia −16 827 €. 2021: výsledok hospodárenia −23 835 €. 2022: výsledok hospodárenia −15 968 €. 2025: výsledok hospodárenia −340 €.0−50 tis.−340201920212025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 2 663 486 €, vlastné imanie 26 883 €. 2020: aktíva 3 000 370 €, vlastné imanie 10 056 €. 2021: aktíva 3 055 514 €, vlastné imanie −28 320 €. 2022: aktíva 662 932 €, vlastné imanie −44 288 €. 2025: aktíva 333 541 €, vlastné imanie −340 €.5 mil.0−50 tis.20192020202120222025Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 2 663 486 €, vlastné imanie 26 883 €. 2020: aktíva 3 000 370 €, vlastné imanie 10 056 €. 2021: aktíva 3 055 514 €, vlastné imanie −28 320 €. 2022: aktíva 662 932 €, vlastné imanie −44 288 €. 2025: aktíva 333 541 €, vlastné imanie −340 €.5 mil.0−50 tis.20192020202120222025Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 2 663 486 €, vlastné imanie 26 883 €. 2020: aktíva 3 000 370 €, vlastné imanie 10 056 €. 2021: aktíva 3 055 514 €, vlastné imanie −28 320 €. 2022: aktíva 662 932 €, vlastné imanie −44 288 €. 2025: aktíva 333 541 €, vlastné imanie −340 €.5 mil.0−50 tis.20192020202120222025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 2 479 769 €, zásoby 0 €, pohľadávky 168 817 €, finančné účty 14 694 €. 2020: dlhodobý majetok 2 437 008 €, zásoby 0 €, pohľadávky 543 086 €, finančné účty 19 923 €. 2021: dlhodobý majetok 2 343 988 €, zásoby 0 €, pohľadávky 668 855 €, finančné účty 42 318 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 646 136 €, finančné účty 16 796 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 193 550 €, finančné účty 139 991 €.5 mil.2,5 mil.020192020202120222025Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 2 479 769 €, zásoby 0 €, pohľadávky 168 817 €, finančné účty 14 694 €. 2020: dlhodobý majetok 2 437 008 €, zásoby 0 €, pohľadávky 543 086 €, finančné účty 19 923 €. 2021: dlhodobý majetok 2 343 988 €, zásoby 0 €, pohľadávky 668 855 €, finančné účty 42 318 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 646 136 €, finančné účty 16 796 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 193 550 €, finančné účty 139 991 €.5 mil.2,5 mil.020192020202120222025Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 2 479 769 €, zásoby 0 €, pohľadávky 168 817 €, finančné účty 14 694 €. 2020: dlhodobý majetok 2 437 008 €, zásoby 0 €, pohľadávky 543 086 €, finančné účty 19 923 €. 2021: dlhodobý majetok 2 343 988 €, zásoby 0 €, pohľadávky 668 855 €, finančné účty 42 318 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 646 136 €, finančné účty 16 796 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 193 550 €, finančné účty 139 991 €.5 mil.2,5 mil.020192020202120222025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 26 883 €, dlhodobé záväzky 2 214 405 €, krátkodobé záväzky 398 412 €. 2020: vlastné imanie 10 056 €, dlhodobé záväzky 61 024 €, krátkodobé záväzky 2 901 723 €. 2021: vlastné imanie −28 320 €, dlhodobé záväzky 29 841 €, krátkodobé záväzky 3 028 730 €. 2022: vlastné imanie −44 288 €, dlhodobé záväzky 802 €, krátkodobé záväzky 636 695 €. 2025: vlastné imanie −340 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 333 881 €.5 mil.0−50 tis.20192020202120222025Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 26 883 €, dlhodobé záväzky 2 214 405 €, krátkodobé záväzky 398 412 €. 2020: vlastné imanie 10 056 €, dlhodobé záväzky 61 024 €, krátkodobé záväzky 2 901 723 €. 2021: vlastné imanie −28 320 €, dlhodobé záväzky 29 841 €, krátkodobé záväzky 3 028 730 €. 2022: vlastné imanie −44 288 €, dlhodobé záväzky 802 €, krátkodobé záväzky 636 695 €. 2025: vlastné imanie −340 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 333 881 €.5 mil.0−50 tis.20192020202120222025Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 26 883 €, dlhodobé záväzky 2 214 405 €, krátkodobé záväzky 398 412 €. 2020: vlastné imanie 10 056 €, dlhodobé záväzky 61 024 €, krátkodobé záväzky 2 901 723 €. 2021: vlastné imanie −28 320 €, dlhodobé záväzky 29 841 €, krátkodobé záväzky 3 028 730 €. 2022: vlastné imanie −44 288 €, dlhodobé záväzky 802 €, krátkodobé záväzky 636 695 €. 2025: vlastné imanie −340 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 333 881 €.5 mil.0−50 tis.20192020202120222025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 2 047 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 521 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 340 €.2,5 tis.1,3 tis.02 tis.0521034020192020202120222025Daň z príjmu2019: daň z príjmu 2 047 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 521 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 340 €.2,5 tis.1,3 tis.02 tis.0521034020192020202120222025Daň z príjmu2019: daň z príjmu 2 047 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 521 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 340 €.2,5 tis.1,3 tis.0521340201920212025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby575,6 tis.452 tis.521,1 tis.13,2 tis.0
Výsledok hospodárenia−26,4 tis.−16,8 tis.−23,8 tis.−16 tis.−340
Aktíva2,66 mil.3 mil.3,06 mil.662,9 tis.333,5 tis.
Vlastné imanie26,9 tis.10,1 tis.−28,3 tis.−44,3 tis.−340
Daň z príjmu2 tis.05210340
Zadlženosť98,1 %98,7 %100,1 %96,2 %100,1 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

2025

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−340
Aktíva
333,5 tis.
Vlastné imanie
−340
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
100,1 %

2022

Tržby
13,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−16 tis.
Aktíva
662,9 tis.
Vlastné imanie
−44,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
96,2 %

2021

Tržby
521,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−23,8 tis.
Aktíva
3,06 mil.
Vlastné imanie
−28,3 tis.
Daň z príjmu
521
Zadlženosť
100,1 %

2020

Tržby
452 tis.
Výsledok hospodárenia
−16,8 tis.
Aktíva
3 mil.
Vlastné imanie
10,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
98,7 %

2019

Tržby
575,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−26,4 tis.
Aktíva
2,66 mil.
Vlastné imanie
26,9 tis.
Daň z príjmu
2 tis.
Zadlženosť
98,1 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API