Súhrn
- Vznik
- 15. 08. 200620 rokov 2 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 2 283 €2018
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- MNK-SK, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36664421
- daňové identifikačné číslo
- 2022238955
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Trieda KVP 1, 04023 Košice - mestská časť Sídlisko KVP, Slovenská republika
- Územie
- Košice - mestská časť Sídlisko KVPokres Košice IIKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 15. 08. 2006
- V registri
- 20 rokov 2 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 51555/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 805494
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti | 15. 08. 2006 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti | 15. 08. 2006 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti | 15. 08. 2006 | — |
| vydavateľská a distribučná činnosť | 15. 08. 2006 | — |
| vydávanie nahraných nosičov záznamu zvuku | 15. 08. 2006 | — |
| viazanie a konečná úprava kníh | 15. 08. 2006 | — |
| reprodukcia nahraných nosičov záznamu pre počítače so súhlasom autora | 15. 08. 2006 | — |
| poradenská služba k technickému vybaveniu počítača (hardware) | 15. 08. 2006 | — |
| poradenská služba a dodávanie programového vybavenia počítača (software) | 15. 08. 2006 | — |
| spracovanie údajov a dát | 15. 08. 2006 | — |
| poskytovanie dátových služieb - internetová kaviareň | 15. 08. 2006 | — |
| služby súvisiace s databázami | 15. 08. 2006 | — |
| činnosti súvisiace s prevádzkou počítačov v rozsahu voľnej živnosti | 15. 08. 2006 | — |
| vedenie účtovníctva | 15. 08. 2006 | — |
| reklamná a propagačná činnosť | 15. 08. 2006 | — |
| prevádzkovanie športových zariadení | 15. 08. 2006 | — |
| činnosť kultúrnych a umeleckých zariadení | 15. 08. 2006 | — |
| prieskum trhu a verejnej mienky | 15. 08. 2006 | — |
| kancelárske a sekretárske služby (vrátane kopírovacích a rozmnožovacích služieb) | 15. 08. 2006 | — |
| faktoring a forfaiting | 15. 08. 2006 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 15. 08. 2006 | — |
| sprostredkovanie v oblasti dopravy - služby dopravných agentúr | 15. 08. 2006 | — |
| prekladateľské a tlmočnícke služby s výnimkou činnosti pre súdne účely | 15. 08. 2006 | — |
| organizovanie kurzov a školení | 15. 08. 2006 | — |
| nákup, predaj motorových vozidiel, priemyselného tovaru, kancelárskej a výpočtovej techniky | 15. 08. 2006 | — |
| prenájom a leasing motorových vozidiel | 15. 08. 2006 | — |
| prenájom a leasing priemyselného tovaru, kancelárskej a výpočtovej techniky | 15. 08. 2006 | — |
| kompletizácia počítačových sietí | 15. 08. 2006 | — |
| opravy a údržba kancelárskej, výpočtovej a reprodukčnej techniky v rozsahu voľnej živnosti | 15. 08. 2006 | — |
| podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti | 15. 08. 2006 | — |
| usporadúvanie výstav, seminárov, konferencií a kongresov | 15. 08. 2006 | — |
| výroba a distribúcia audio a videozáznamov | 15. 08. 2006 | — |
| prenájom reklamných plôch v rozsahu voľnej živnosti | 15. 08. 2006 | — |
| fotografické služby | 15. 08. 2006 | — |
| grafický dizajn v rozsahu voľnej živnosti | 15. 08. 2006 | — |
| tvorba webových stránok | 15. 08. 2006 | — |
| konzultačná a poradenská činnosť v oblasti telekomunikácií v rozsahu voľnej živnosti | 15. 08. 2006 | — |
| montáž, údržba a oprava telekomunikačných zariadení | 15. 08. 2006 | — |
| čistiace a upratovacie práce | 15. 08. 2006 | — |
| prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 15. 08. 2006 | — |
| prevádzkovanie solária | 15. 08. 2006 | — |
| prevádzkovanie nevýherných hracích automatov | 15. 08. 2006 | — |
| organizovanie športových podujatí | 15. 08. 2006 | — |
| prevádzkovanie počítačovej herne v rozsahu voľnej živnosti | 15. 08. 2006 | — |
| obstarávanie služieb spojených so správou a údržbou nehnuteľností | 15. 08. 2006 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 15. 08. 2006 | — |
| predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov | 15. 08. 2006 | — |
| finančný leasing | 15. 08. 2006 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022238955 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2018 znížila stratu na −7 610 € a znížila tržby o ▼95 % na 2,3 tisíc eur.
Tržby
2 283 €
▼ 95,1 %Výsledok hospodárenia
−7 610 €
▲ 48,8 %Aktíva
0 €
▼ 100,0 %Vlastné imanie
0 €
▲ 100,0 %Zadlženosť
—
Hrubá marža
−333,3 %
Čistá marža
−333,3 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|
| Tržby | 14,7 tis. | 38,7 tis. | 46,9 tis. | 2,3 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −12,8 tis. | −5,6 tis. | −14,9 tis. | −7,6 tis. |
| Aktíva | 67,9 tis. | 72,8 tis. | 60 tis. | 0 |
| Vlastné imanie | −6,2 tis. | 1,1 tis. | −8,2 tis. | 0 |
| Daň z príjmu | 960 | 960 | 960 | 0 |
| Zadlženosť | 109,1 % | 98,5 % | 113,7 % | — |
2018
- Tržby
- 2,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −7,6 tis.
- Aktíva
- 0
- Vlastné imanie
- 0
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- —
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 46,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −14,9 tis.
- Aktíva
- 60 tis.
- Vlastné imanie
- −8,2 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 113,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 38,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −5,6 tis.
- Aktíva
- 72,8 tis.
- Vlastné imanie
- 1,1 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 98,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 14,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −12,8 tis.
- Aktíva
- 67,9 tis.
- Vlastné imanie
- −6,2 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 109,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.