prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

MTECH SERVICE s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36662607zaniknutý 10. 09. 2024otvorený dlh

Súhrn

Vznik
09. 08. 200618 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
1 683 €2022
Oznámenia
88 oznámení vo Vestníku

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
MTECH SERVICE s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36662607
daňové identifikačné číslo
—
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Barčianska 68, 04017 Košice-Barca, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
09. 08. 2006
Zánik
10. 09. 2024
V registri
18 rokov 1 mesiac
Stav
zaniknutý 10. 09. 2024
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 18538/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
1073544

02

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený03. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

03

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 prehĺbila stratu na −37 494 € a znížila tržby o ▼98 % na 1,7 tisíc eur.

Tržby

1 683 €

▼ 98,2 %

Výsledok hospodárenia

−37 494 €

▼ 24,4 %

Aktíva

26 €

▼ 99,9 %

Vlastné imanie

−127 089 €

▼ 41,8 %

Zadlženosť

488 903,8 %

Hrubá marža

−2 227,8 %

Čistá marža

−2 227,8 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 341 592 €. 2019: tržby 365 834 €. 2020: tržby 397 740 €. 2021: tržby 95 248 €. 2022: tržby 1 683 €.500 tis.250 tis.0341,6 tis.365,8 tis.397,7 tis.95,2 tis.1,7 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 341 592 €. 2019: tržby 365 834 €. 2020: tržby 397 740 €. 2021: tržby 95 248 €. 2022: tržby 1 683 €.500 tis.250 tis.0341,6 tis.365,8 tis.397,7 tis.95,2 tis.1,7 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 341 592 €. 2019: tržby 365 834 €. 2020: tržby 397 740 €. 2021: tržby 95 248 €. 2022: tržby 1 683 €.500 tis.250 tis.0201820202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −644 €. 2019: výsledok hospodárenia −2 446 €. 2020: výsledok hospodárenia −45 180 €. 2021: výsledok hospodárenia −30 130 €. 2022: výsledok hospodárenia −37 494 €.0−50 tis.−644−2,4 tis.−45,2 tis.−30,1 tis.−37,5 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −644 €. 2019: výsledok hospodárenia −2 446 €. 2020: výsledok hospodárenia −45 180 €. 2021: výsledok hospodárenia −30 130 €. 2022: výsledok hospodárenia −37 494 €.0−50 tis.−644−2,4 tis.−45,2 tis.−30,1 tis.−37,5 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −644 €. 2019: výsledok hospodárenia −2 446 €. 2020: výsledok hospodárenia −45 180 €. 2021: výsledok hospodárenia −30 130 €. 2022: výsledok hospodárenia −37 494 €.0−50 tis.−644201820202022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 157 774 €, vlastné imanie −11 840 €. 2019: aktíva 136 486 €, vlastné imanie −14 287 €. 2020: aktíva 103 605 €, vlastné imanie −59 467 €. 2021: aktíva 49 288 €, vlastné imanie −89 596 €. 2022: aktíva 26 €, vlastné imanie −127 089 €.200 tis.0−200 tis.20182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 157 774 €, vlastné imanie −11 840 €. 2019: aktíva 136 486 €, vlastné imanie −14 287 €. 2020: aktíva 103 605 €, vlastné imanie −59 467 €. 2021: aktíva 49 288 €, vlastné imanie −89 596 €. 2022: aktíva 26 €, vlastné imanie −127 089 €.200 tis.0−200 tis.20182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 157 774 €, vlastné imanie −11 840 €. 2019: aktíva 136 486 €, vlastné imanie −14 287 €. 2020: aktíva 103 605 €, vlastné imanie −59 467 €. 2021: aktíva 49 288 €, vlastné imanie −89 596 €. 2022: aktíva 26 €, vlastné imanie −127 089 €.200 tis.0−200 tis.20182019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 31 931 €, zásoby 2 167 €, pohľadávky 121 603 €, finančné účty 2 073 €. 2019: dlhodobý majetok 14 117 €, zásoby 1 167 €, pohľadávky 106 553 €, finančné účty 14 649 €. 2020: dlhodobý majetok 7 759 €, zásoby 1 167 €, pohľadávky 83 817 €, finančné účty 10 862 €. 2021: dlhodobý majetok 4 787 €, zásoby 1 167 €, pohľadávky 43 270 €, finančné účty 64 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 26 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 31 931 €, zásoby 2 167 €, pohľadávky 121 603 €, finančné účty 2 073 €. 2019: dlhodobý majetok 14 117 €, zásoby 1 167 €, pohľadávky 106 553 €, finančné účty 14 649 €. 2020: dlhodobý majetok 7 759 €, zásoby 1 167 €, pohľadávky 83 817 €, finančné účty 10 862 €. 2021: dlhodobý majetok 4 787 €, zásoby 1 167 €, pohľadávky 43 270 €, finančné účty 64 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 26 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 31 931 €, zásoby 2 167 €, pohľadávky 121 603 €, finančné účty 2 073 €. 2019: dlhodobý majetok 14 117 €, zásoby 1 167 €, pohľadávky 106 553 €, finančné účty 14 649 €. 2020: dlhodobý majetok 7 759 €, zásoby 1 167 €, pohľadávky 83 817 €, finančné účty 10 862 €. 2021: dlhodobý majetok 4 787 €, zásoby 1 167 €, pohľadávky 43 270 €, finančné účty 64 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 26 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie −11 840 €, dlhodobé záväzky 38 037 €, krátkodobé záväzky 131 577 €. 2019: vlastné imanie −14 287 €, dlhodobé záväzky 25 829 €, krátkodobé záväzky 124 944 €. 2020: vlastné imanie −59 467 €, dlhodobé záväzky 8 856 €, krátkodobé záväzky 154 216 €. 2021: vlastné imanie −89 596 €, dlhodobé záväzky 1 178 €, krátkodobé záväzky 137 706 €. 2022: vlastné imanie −127 089 €, dlhodobé záväzky 1 178 €, krátkodobé záväzky 125 937 €.200 tis.0−200 tis.20182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie −11 840 €, dlhodobé záväzky 38 037 €, krátkodobé záväzky 131 577 €. 2019: vlastné imanie −14 287 €, dlhodobé záväzky 25 829 €, krátkodobé záväzky 124 944 €. 2020: vlastné imanie −59 467 €, dlhodobé záväzky 8 856 €, krátkodobé záväzky 154 216 €. 2021: vlastné imanie −89 596 €, dlhodobé záväzky 1 178 €, krátkodobé záväzky 137 706 €. 2022: vlastné imanie −127 089 €, dlhodobé záväzky 1 178 €, krátkodobé záväzky 125 937 €.200 tis.0−200 tis.20182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie −11 840 €, dlhodobé záväzky 38 037 €, krátkodobé záväzky 131 577 €. 2019: vlastné imanie −14 287 €, dlhodobé záväzky 25 829 €, krátkodobé záväzky 124 944 €. 2020: vlastné imanie −59 467 €, dlhodobé záväzky 8 856 €, krátkodobé záväzky 154 216 €. 2021: vlastné imanie −89 596 €, dlhodobé záväzky 1 178 €, krátkodobé záväzky 137 706 €. 2022: vlastné imanie −127 089 €, dlhodobé záväzky 1 178 €, krátkodobé záväzky 125 937 €.200 tis.0−200 tis.20182019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 846 €. 2019: daň z príjmu 584 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.1 tis.500084658400020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 846 €. 2019: daň z príjmu 584 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.1 tis.500084658400020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 846 €. 2019: daň z príjmu 584 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.1 tis.500084658400020182019202020212022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby341,6 tis.365,8 tis.397,7 tis.95,2 tis.1,7 tis.
Výsledok hospodárenia−644−2,4 tis.−45,2 tis.−30,1 tis.−37,5 tis.
Aktíva157,8 tis.136,5 tis.103,6 tis.49,3 tis.26
Vlastné imanie−11,8 tis.−14,3 tis.−59,5 tis.−89,6 tis.−127,1 tis.
Daň z príjmu846584000
Zadlženosť107,5 %110,5 %157,4 %281,8 %488 903,8 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

2022

Tržby
1,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−37,5 tis.
Aktíva
26
Vlastné imanie
−127,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
488 903,8 %

2021

Tržby
95,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−30,1 tis.
Aktíva
49,3 tis.
Vlastné imanie
−89,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
281,8 %

2020

Tržby
397,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−45,2 tis.
Aktíva
103,6 tis.
Vlastné imanie
−59,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
157,4 %

2019

Tržby
365,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−2,4 tis.
Aktíva
136,5 tis.
Vlastné imanie
−14,3 tis.
Daň z príjmu
584
Zadlženosť
110,5 %

2018

Tržby
341,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−644
Aktíva
157,8 tis.
Vlastné imanie
−11,8 tis.
Daň z príjmu
846
Zadlženosť
107,5 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

04

Obchodný vestník

8 oznámení

  1. 01. 08. 2024

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  2. 18. 07. 2024

    Oznam o zrušení konkurzu pre nedostatok majetku konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  3. 03. 07. 2024

    Súpis všeobecnej podstaty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  4. 15. 05. 2023

    Oznam o tom, kde a kedy možno nahliadať do spisu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  5. 15. 05. 2023

    Oznámenie čísla účtu na popieranie pohľadávok konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  6. 15. 05. 2023

    Výzva zahraničným veriteľom na prihlásenie pohľadávok konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  7. 15. 05. 2023

    Výzva zahraničným veriteľom na prihlásenie pohľadávok konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  8. 24. 04. 2023

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.

povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk
Obchodný vestníkObchodný vestníkPodmienky Obchodného vestníka povinná doložkajustice.gov.sk/ov

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.

Tento profil cez API