prezri.sk

platné k 02. 11. 2026

PURDA, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36660159aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
02. 08. 200620 rokov 3 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 11. 09. 2026
Tržby
21 544 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
PURDA, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36660159
daňové identifikačné číslo
2022227130
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2022227130
Sídlo
Sládkovičova 14, 05311 Smižany, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
02. 08. 2006
V registri
20 rokov 3 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 18511/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
729745
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
sprostredkovanie obchodu a výroby v rozsahu voľných živností02. 08. 2006—
kúpa tovaru za účelom jeho predaja v rozsahu voľných živností02. 08. 2006—
prenájom motorových vozidiel02. 08. 2006—
požičovňa bicyklov a lyží02. 08. 2006—
ubytovacie služby v rozsahu voľných živností02. 08. 2006—
predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov02. 08. 2006—
predaj na priamu konzumáciu zmrzliny, ak sa na jej prípravu použijú priemyselne vyrábané koncentráty a mrazené krémy02. 08. 2006—
predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál02. 08. 2006—
predaj na priamu konzumáciu jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok02. 08. 2006—
omietkárske práce02. 08. 2006—
montáž sadrokartónových priečok02. 08. 2006—
lešenárske práce02. 08. 2006—
demolácie, búracie práce a prípravné práce pre stavbu02. 08. 2006—
maliarske a natieračské práce02. 08. 2006—
prenájom hnuteľného majetku02. 08. 2006—
montáž okien a dverí02. 08. 2006—
montáž markíz, žalúzií a roliet02. 08. 2006—
montáž garážových brán02. 08. 2006—
sklenárske práce02. 08. 2006—
výroba stavebných prvkov z plastov02. 08. 2006—
montáž kovových konštrukcií a ich častí02. 08. 2006—
zváračské práce02. 08. 2006—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla02. 08. 2006—
organizovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí02. 08. 2006—
vedenie účtovníctva02. 08. 2006—
konzultačno - poradenská činnosť v rozsahu voľných živností02. 08. 2006—
administratívne práce02. 08. 2006—
organizovanie školení a seminárov v rozsahu voľnej živnosti02. 08. 2006—
podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom02. 08. 2006—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022227130: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022227130: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022227130IČ DPH SK2022227130Obdobia daňových registráciíDIČ 2022227130: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022227130: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022227130IČ DPH SK2022227130Obdobia daňových registráciíDIČ 2022227130: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022227130: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022227130IČ DPH SK2022227130
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202222713011. 09. 2026—02. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 16. 08. 2006
daňové identifikačné číslo202222713010. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 26. 10. 2026.Sociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 26. 10. 2026.Sociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 26. 10. 2026.Sociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený26. 10. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 26. 10. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 1 054 € a zvýšila tržby o ▲279 % na 21,5 tisíc eur.

Tržby

21 544 €

▲ 279,1 %

Výsledok hospodárenia

1 054 €

▲ 108,3 %

Aktíva

22 298 €

▲ 2,2 %

Vlastné imanie

7 997 €

▲ 63,8 %

Zadlženosť

64,1 %

Hrubá marža

4,9 %

Čistá marža

4,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 24 808 €. 2022: tržby 43 556 €. 2023: tržby 46 143 €. 2024: tržby 5 683 €. 2025: tržby 21 544 €.50 tis.25 tis.024,8 tis.43,6 tis.46,1 tis.5,7 tis.21,5 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 24 808 €. 2022: tržby 43 556 €. 2023: tržby 46 143 €. 2024: tržby 5 683 €. 2025: tržby 21 544 €.50 tis.25 tis.024,8 tis.43,6 tis.46,1 tis.5,7 tis.21,5 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 24 808 €. 2022: tržby 43 556 €. 2023: tržby 46 143 €. 2024: tržby 5 683 €. 2025: tržby 21 544 €.50 tis.25 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 1 318 €. 2022: výsledok hospodárenia −4 566 €. 2023: výsledok hospodárenia 4 289 €. 2024: výsledok hospodárenia −12 664 €. 2025: výsledok hospodárenia 1 054 €.5 tis.0−20 tis.+1,3 tis.−4,6 tis.+4,3 tis.−12,7 tis.+1,1 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 1 318 €. 2022: výsledok hospodárenia −4 566 €. 2023: výsledok hospodárenia 4 289 €. 2024: výsledok hospodárenia −12 664 €. 2025: výsledok hospodárenia 1 054 €.5 tis.0−20 tis.+1,3 tis.−4,6 tis.+4,3 tis.−12,7 tis.+1,1 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 1 318 €. 2022: výsledok hospodárenia −4 566 €. 2023: výsledok hospodárenia 4 289 €. 2024: výsledok hospodárenia −12 664 €. 2025: výsledok hospodárenia 1 054 €.5 tis.0−20 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 11 134 €, vlastné imanie 18 450 €. 2022: aktíva 18 834 €, vlastné imanie 13 832 €. 2023: aktíva 24 337 €, vlastné imanie 17 544 €. 2024: aktíva 21 827 €, vlastné imanie 4 881 €. 2025: aktíva 22 298 €, vlastné imanie 7 997 €.25 tis.12,5 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 11 134 €, vlastné imanie 18 450 €. 2022: aktíva 18 834 €, vlastné imanie 13 832 €. 2023: aktíva 24 337 €, vlastné imanie 17 544 €. 2024: aktíva 21 827 €, vlastné imanie 4 881 €. 2025: aktíva 22 298 €, vlastné imanie 7 997 €.25 tis.12,5 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 11 134 €, vlastné imanie 18 450 €. 2022: aktíva 18 834 €, vlastné imanie 13 832 €. 2023: aktíva 24 337 €, vlastné imanie 17 544 €. 2024: aktíva 21 827 €, vlastné imanie 4 881 €. 2025: aktíva 22 298 €, vlastné imanie 7 997 €.25 tis.12,5 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok −2 506 €, zásoby 1 246 €, pohľadávky 13 464 €, finančné účty −17 €. 2022: dlhodobý majetok −2 506 €, zásoby 1 246 €, pohľadávky 19 337 €, finančné účty 757 €. 2023: dlhodobý majetok −2 506 €, zásoby 1 246 €, pohľadávky 25 604 €, finančné účty −7 €. 2024: dlhodobý majetok −4 266 €, zásoby 1 246 €, pohľadávky 24 783 €, finančné účty 64 €. 2025: dlhodobý majetok −4 266 €, zásoby 1 246 €, pohľadávky 22 627 €, finančné účty 2 691 €.50 tis.0−5 tis.20212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok −2 506 €, zásoby 1 246 €, pohľadávky 13 464 €, finančné účty −17 €. 2022: dlhodobý majetok −2 506 €, zásoby 1 246 €, pohľadávky 19 337 €, finančné účty 757 €. 2023: dlhodobý majetok −2 506 €, zásoby 1 246 €, pohľadávky 25 604 €, finančné účty −7 €. 2024: dlhodobý majetok −4 266 €, zásoby 1 246 €, pohľadávky 24 783 €, finančné účty 64 €. 2025: dlhodobý majetok −4 266 €, zásoby 1 246 €, pohľadávky 22 627 €, finančné účty 2 691 €.50 tis.0−5 tis.20212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok −2 506 €, zásoby 1 246 €, pohľadávky 13 464 €, finančné účty −17 €. 2022: dlhodobý majetok −2 506 €, zásoby 1 246 €, pohľadávky 19 337 €, finančné účty 757 €. 2023: dlhodobý majetok −2 506 €, zásoby 1 246 €, pohľadávky 25 604 €, finančné účty −7 €. 2024: dlhodobý majetok −4 266 €, zásoby 1 246 €, pohľadávky 24 783 €, finančné účty 64 €. 2025: dlhodobý majetok −4 266 €, zásoby 1 246 €, pohľadávky 22 627 €, finančné účty 2 691 €.50 tis.0−5 tis.20212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 18 450 €, dlhodobé záväzky −830 €, krátkodobé záväzky −6 487 €. 2022: vlastné imanie 13 832 €, dlhodobé záväzky −830 €, krátkodobé záväzky 4 897 €. 2023: vlastné imanie 17 544 €, dlhodobé záväzky −830 €, krátkodobé záväzky 7 872 €. 2024: vlastné imanie 4 881 €, dlhodobé záväzky −829 €, krátkodobé záväzky 18 312 €. 2025: vlastné imanie 7 997 €, dlhodobé záväzky −829 €, krátkodobé záväzky 15 130 €.50 tis.0−10 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 18 450 €, dlhodobé záväzky −830 €, krátkodobé záväzky −6 487 €. 2022: vlastné imanie 13 832 €, dlhodobé záväzky −830 €, krátkodobé záväzky 4 897 €. 2023: vlastné imanie 17 544 €, dlhodobé záväzky −830 €, krátkodobé záväzky 7 872 €. 2024: vlastné imanie 4 881 €, dlhodobé záväzky −829 €, krátkodobé záväzky 18 312 €. 2025: vlastné imanie 7 997 €, dlhodobé záväzky −829 €, krátkodobé záväzky 15 130 €.50 tis.0−10 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 18 450 €, dlhodobé záväzky −830 €, krátkodobé záväzky −6 487 €. 2022: vlastné imanie 13 832 €, dlhodobé záväzky −830 €, krátkodobé záväzky 4 897 €. 2023: vlastné imanie 17 544 €, dlhodobé záväzky −830 €, krátkodobé záväzky 7 872 €. 2024: vlastné imanie 4 881 €, dlhodobé záväzky −829 €, krátkodobé záväzky 18 312 €. 2025: vlastné imanie 7 997 €, dlhodobé záväzky −829 €, krátkodobé záväzky 15 130 €.50 tis.0−10 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 0 €.1100000020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 0 €.1100000020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 0 €.1100000020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby24,8 tis.43,6 tis.46,1 tis.5,7 tis.21,5 tis.
Výsledok hospodárenia1,3 tis.−4,6 tis.4,3 tis.−12,7 tis.1,1 tis.
Aktíva11,1 tis.18,8 tis.24,3 tis.21,8 tis.22,3 tis.
Vlastné imanie18,4 tis.13,8 tis.17,5 tis.4,9 tis.8 tis.
Daň z príjmu00000
Zadlženosť−65,7 %21,6 %28,9 %84,1 %64,1 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
21,5 tis.
Výsledok hospodárenia
1,1 tis.
Aktíva
22,3 tis.
Vlastné imanie
8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
64,1 %

2024

Tržby
5,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−12,7 tis.
Aktíva
21,8 tis.
Vlastné imanie
4,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
84,1 %

2023

Tržby
46,1 tis.
Výsledok hospodárenia
4,3 tis.
Aktíva
24,3 tis.
Vlastné imanie
17,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
28,9 %

2022

Tržby
43,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−4,6 tis.
Aktíva
18,8 tis.
Vlastné imanie
13,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
21,6 %

2021

Tržby
24,8 tis.
Výsledok hospodárenia
1,3 tis.
Aktíva
11,1 tis.
Vlastné imanie
18,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
−65,7 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 02. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 26. 10. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API