prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

SHEA BEAT, a.s.

identifikačné číslo organizácie 36658022aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
27. 07. 200620 rokov 3 mesiace v registri
Právna forma
Akciová spoločnosťkód 121
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
46 143 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
SHEA BEAT, a.s.
identifikačné číslo organizácie
36658022
daňové identifikačné číslo
2022231486
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Tallerova 4, 81102 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Akciová spoločnosť (121)
Vznik
27. 07. 2006
V registri
20 rokov 3 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sa, vložka č. 4180/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
796368
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) v rozsahu voľnej živnosti,10. 07. 2007—
kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ) v rozsahu voľnej živnosti,10. 07. 2007—
kúpa hardware za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti ( maloobchod ),10. 07. 2007—
kúpa hardware za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti ( veľkoobchod ),10. 07. 2007—
automatizované spracovávanie dát,10. 07. 2007—
prieskum trhu a verejnej mienky,10. 07. 2007—
reklamné činnosti,10. 07. 2007—
sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,10. 07. 2007—
prenájom nehnuteľností s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom, obstarávateľská činnosť,10. 07. 2007—
podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti,10. 07. 2007—
poradenská a konzultačná činnosť v oblasti obchodu,10. 07. 2007—
faktoring a forfaiting v rozsahu voľnej živnosti,10. 07. 2007—
leasingové činnosti v rozsahu voľnej živnosti,10. 07. 2007—
skladovanie tovaru s výnimkou prevádzkovania verejného skladu,10. 07. 2007—
nákladná cestná doprava vykonávaná cestnými motorovými vozidlami s celkovou hmotnosťou 3,5 tony vrátane prípojného vozidla,10. 07. 2007—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien18. 05. 2021—
Prípravné práce k realizácii stavby18. 05. 2021—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov18. 05. 2021—
Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)18. 05. 2021—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022231486: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022231486Obdobia daňových registráciíDIČ 2022231486: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022231486Obdobia daňových registráciíDIČ 2022231486: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022231486
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202223148610. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 znížila stratu na −114 112 € a zvýšila tržby o ▲148 % na 46,1 tisíc eur.

Tržby

46 143 €

▲ 147,6 %

Výsledok hospodárenia

−114 112 €

▲ 45,2 %

Aktíva

97 688 €

▼ 93,8 %

Vlastné imanie

−249 265 €

▼ 121,6 %

Zadlženosť

355,2 %

Hrubá marža

−247,3 %

Čistá marža

−247,3 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 28 187 €. 2019: tržby 43 571 €. 2020: tržby 47 297 €. 2021: tržby 18 635 €. 2022: tržby 46 143 €.50 tis.25 tis.028,2 tis.43,6 tis.47,3 tis.18,6 tis.46,1 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 28 187 €. 2019: tržby 43 571 €. 2020: tržby 47 297 €. 2021: tržby 18 635 €. 2022: tržby 46 143 €.50 tis.25 tis.028,2 tis.43,6 tis.47,3 tis.18,6 tis.46,1 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 28 187 €. 2019: tržby 43 571 €. 2020: tržby 47 297 €. 2021: tržby 18 635 €. 2022: tržby 46 143 €.50 tis.25 tis.0201820202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 186 913 €. 2019: výsledok hospodárenia 8 730 €. 2020: výsledok hospodárenia −7 529 €. 2021: výsledok hospodárenia −208 180 €. 2022: výsledok hospodárenia −114 112 €.200 tis.0−250 tis.+186,9 tis.+8,7 tis.−7,5 tis.−208,2 tis.−114,1 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 186 913 €. 2019: výsledok hospodárenia 8 730 €. 2020: výsledok hospodárenia −7 529 €. 2021: výsledok hospodárenia −208 180 €. 2022: výsledok hospodárenia −114 112 €.200 tis.0−250 tis.−7,5 tis.201820202022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 186 913 €. 2019: výsledok hospodárenia 8 730 €. 2020: výsledok hospodárenia −7 529 €. 2021: výsledok hospodárenia −208 180 €. 2022: výsledok hospodárenia −114 112 €.200 tis.0−250 tis.20192022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 2 877 044 €, vlastné imanie 2 346 803 €. 2019: aktíva 2 963 884 €, vlastné imanie 2 355 533 €. 2020: aktíva 2 846 480 €, vlastné imanie 2 315 005 €. 2021: aktíva 1 586 236 €, vlastné imanie 1 154 847 €. 2022: aktíva 97 688 €, vlastné imanie −249 265 €.5 mil.0−250 tis.20182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 2 877 044 €, vlastné imanie 2 346 803 €. 2019: aktíva 2 963 884 €, vlastné imanie 2 355 533 €. 2020: aktíva 2 846 480 €, vlastné imanie 2 315 005 €. 2021: aktíva 1 586 236 €, vlastné imanie 1 154 847 €. 2022: aktíva 97 688 €, vlastné imanie −249 265 €.5 mil.0−250 tis.20182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 2 877 044 €, vlastné imanie 2 346 803 €. 2019: aktíva 2 963 884 €, vlastné imanie 2 355 533 €. 2020: aktíva 2 846 480 €, vlastné imanie 2 315 005 €. 2021: aktíva 1 586 236 €, vlastné imanie 1 154 847 €. 2022: aktíva 97 688 €, vlastné imanie −249 265 €.5 mil.0−250 tis.20182019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 1 260 147 €, zásoby 22 967 €, pohľadávky 1 496 036 €, finančné účty 97 894 €. 2019: dlhodobý majetok 1 333 375 €, zásoby 61 385 €, pohľadávky 1 454 271 €, finančné účty 114 853 €. 2020: dlhodobý majetok 1 302 216 €, zásoby 47 834 €, pohľadávky 1 419 322 €, finančné účty 77 108 €. 2021: dlhodobý majetok 5 050 €, zásoby 51 914 €, pohľadávky 1 459 797 €, finančné účty 69 475 €. 2022: dlhodobý majetok 5 000 €, zásoby 13 310 €, pohľadávky 78 137 €, finančné účty 1 241 €.5 mil.2,5 mil.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 1 260 147 €, zásoby 22 967 €, pohľadávky 1 496 036 €, finančné účty 97 894 €. 2019: dlhodobý majetok 1 333 375 €, zásoby 61 385 €, pohľadávky 1 454 271 €, finančné účty 114 853 €. 2020: dlhodobý majetok 1 302 216 €, zásoby 47 834 €, pohľadávky 1 419 322 €, finančné účty 77 108 €. 2021: dlhodobý majetok 5 050 €, zásoby 51 914 €, pohľadávky 1 459 797 €, finančné účty 69 475 €. 2022: dlhodobý majetok 5 000 €, zásoby 13 310 €, pohľadávky 78 137 €, finančné účty 1 241 €.5 mil.2,5 mil.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 1 260 147 €, zásoby 22 967 €, pohľadávky 1 496 036 €, finančné účty 97 894 €. 2019: dlhodobý majetok 1 333 375 €, zásoby 61 385 €, pohľadávky 1 454 271 €, finančné účty 114 853 €. 2020: dlhodobý majetok 1 302 216 €, zásoby 47 834 €, pohľadávky 1 419 322 €, finančné účty 77 108 €. 2021: dlhodobý majetok 5 050 €, zásoby 51 914 €, pohľadávky 1 459 797 €, finančné účty 69 475 €. 2022: dlhodobý majetok 5 000 €, zásoby 13 310 €, pohľadávky 78 137 €, finančné účty 1 241 €.5 mil.2,5 mil.020182019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 2 346 803 €, dlhodobé záväzky 95 804 €, krátkodobé záväzky 434 437 €. 2019: vlastné imanie 2 355 533 €, dlhodobé záväzky 95 804 €, krátkodobé záväzky 512 547 €. 2020: vlastné imanie 2 315 005 €, dlhodobé záväzky 95 804 €, krátkodobé záväzky 435 671 €. 2021: vlastné imanie 1 154 847 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 431 389 €. 2022: vlastné imanie −249 265 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 346 953 €.5 mil.0−250 tis.20182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 2 346 803 €, dlhodobé záväzky 95 804 €, krátkodobé záväzky 434 437 €. 2019: vlastné imanie 2 355 533 €, dlhodobé záväzky 95 804 €, krátkodobé záväzky 512 547 €. 2020: vlastné imanie 2 315 005 €, dlhodobé záväzky 95 804 €, krátkodobé záväzky 435 671 €. 2021: vlastné imanie 1 154 847 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 431 389 €. 2022: vlastné imanie −249 265 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 346 953 €.5 mil.0−250 tis.20182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 2 346 803 €, dlhodobé záväzky 95 804 €, krátkodobé záväzky 434 437 €. 2019: vlastné imanie 2 355 533 €, dlhodobé záväzky 95 804 €, krátkodobé záväzky 512 547 €. 2020: vlastné imanie 2 315 005 €, dlhodobé záväzky 95 804 €, krátkodobé záväzky 435 671 €. 2021: vlastné imanie 1 154 847 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 431 389 €. 2022: vlastné imanie −249 265 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 346 953 €.5 mil.0−250 tis.20182019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu −180 240 €. 2019: daň z príjmu 2 878 €. 2020: daň z príjmu 241 €. 2021: daň z príjmu 1 111 €. 2022: daň z príjmu 9 €.5 tis.0−200 tis.−180,2 tis.2,9 tis.2411,1 tis.920182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu −180 240 €. 2019: daň z príjmu 2 878 €. 2020: daň z príjmu 241 €. 2021: daň z príjmu 1 111 €. 2022: daň z príjmu 9 €.5 tis.0−200 tis.2419201820202022Daň z príjmu2018: daň z príjmu −180 240 €. 2019: daň z príjmu 2 878 €. 2020: daň z príjmu 241 €. 2021: daň z príjmu 1 111 €. 2022: daň z príjmu 9 €.5 tis.0−200 tis.920192022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby28,2 tis.43,6 tis.47,3 tis.18,6 tis.46,1 tis.
Výsledok hospodárenia186,9 tis.8,7 tis.−7,5 tis.−208,2 tis.−114,1 tis.
Aktíva2,88 mil.2,96 mil.2,85 mil.1,59 mil.97,7 tis.
Vlastné imanie2,35 mil.2,36 mil.2,32 mil.1,15 mil.−249,3 tis.
Daň z príjmu−180,2 tis.2,9 tis.2411,1 tis.9
Zadlženosť18,4 %20,5 %18,7 %27,2 %355,2 %

aj 2016–2017 — v pláne Štandard

2022

Tržby
46,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−114,1 tis.
Aktíva
97,7 tis.
Vlastné imanie
−249,3 tis.
Daň z príjmu
9
Zadlženosť
355,2 %

2021

Tržby
18,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−208,2 tis.
Aktíva
1,59 mil.
Vlastné imanie
1,15 mil.
Daň z príjmu
1,1 tis.
Zadlženosť
27,2 %

2020

Tržby
47,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−7,5 tis.
Aktíva
2,85 mil.
Vlastné imanie
2,32 mil.
Daň z príjmu
241
Zadlženosť
18,7 %

2019

Tržby
43,6 tis.
Výsledok hospodárenia
8,7 tis.
Aktíva
2,96 mil.
Vlastné imanie
2,36 mil.
Daň z príjmu
2,9 tis.
Zadlženosť
20,5 %

2018

Tržby
28,2 tis.
Výsledok hospodárenia
186,9 tis.
Aktíva
2,88 mil.
Vlastné imanie
2,35 mil.
Daň z príjmu
−180,2 tis.
Zadlženosť
18,4 %

aj 2016–2017 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API