Súhrn
- Vznik
- 27. 07. 200620 rokov 3 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 11 624 €2021
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- T.A. PARTNER, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36657808
- daňové identifikačné číslo
- 2022230562
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022230562
- Sídlo
- 215, 93014 Dolný Bar, Slovenská republika
- Územie
- Dolný Barokres Dunajská StredaTrnavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 27. 07. 2006
- V registri
- 20 rokov 3 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 36532/T - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 281106
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ), | 27. 07. 2006 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ), | 27. 07. 2006 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti, | 27. 07. 2006 | — |
| reklamná, propagačná a inzertná činnosť, | 27. 07. 2006 | — |
| vydavateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti, | 27. 07. 2006 | — |
| organizovanie kurzov, školení a seminárov, | 27. 07. 2006 | — |
| administratívne práce vrátane kopírovacích služieb, | 27. 07. 2006 | — |
| prekladateľská a tlmočnícka činnosť, | 27. 07. 2006 | — |
| prieskum trhu a verejnej mienky, | 27. 07. 2006 | — |
| organizovanie kultúrnych, športových a spoločenských podujatí, | 27. 07. 2006 | — |
| masérske služby, | 09. 08. 2007 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022230562 | 11. 09. 2026 | — | 06. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 22. 12. 2017 |
| daňové identifikačné číslo | 2022230562 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2021 prepadlo do straty −7 181 € a znížila tržby o ▼43 % na 11,6 tisíc eur.
Tržby
11 624 €
▼ 42,9 %Výsledok hospodárenia
−7 181 €
▼ 325,7 %Aktíva
25 583 €
▲ 154,6 %Vlastné imanie
17 632 €
▲ 162,7 %Zadlženosť
31,1 %
Hrubá marža
−61,8 %
Čistá marža
−61,8 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 20,4 tis. | 11,6 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −2,1 tis. | 3,2 tis. | −7,2 tis. |
| Aktíva | 1,3 tis. | 10 tis. | 25,6 tis. |
| Vlastné imanie | 1,3 tis. | 6,7 tis. | 17,6 tis. |
| Daň z príjmu | 19 | 897 | 0 |
| Zadlženosť | 1,4 % | 61,6 % | 31,1 % |
2021
- Tržby
- 11,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −7,2 tis.
- Aktíva
- 25,6 tis.
- Vlastné imanie
- 17,6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 31,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 20,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,2 tis.
- Aktíva
- 10 tis.
- Vlastné imanie
- 6,7 tis.
- Daň z príjmu
- 897
- Zadlženosť
- 61,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −2,1 tis.
- Aktíva
- 1,3 tis.
- Vlastné imanie
- 1,3 tis.
- Daň z príjmu
- 19
- Zadlženosť
- 1,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 06. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.