Súhrn
- Vznik
- 22. 07. 200620 rokov 3 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2019
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- HANA SPED s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36656429
- daňové identifikačné číslo
- 2022220717
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Fedákova 42, 84102 Bratislava, Slovenská republika
- Územie
- okres Bratislava IVBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 22. 07. 2006
- V registri
- 20 rokov 3 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 41600/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 628413
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| zasielateľstvo, | 22. 07. 2006 | — |
| vnútroštátna nákladná cestná doprava, | 22. 07. 2006 | — |
| oprava cestných motorových vozidiel, | 22. 07. 2006 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ), | 22. 07. 2006 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ), | 22. 07. 2006 | — |
| sprostredkovanie obchodu, výroby a služieb v rozsahu voľnej živnosti, | 22. 07. 2006 | — |
| podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti, | 22. 07. 2006 | — |
| poradenská činnosť v oblasti obchodu, výroby a služieb v rozsahu voľnej živnosti, | 22. 07. 2006 | — |
| činnosť organizačného, ekonomického a účtovného poradcu, | 22. 07. 2006 | — |
| vedenie účtovníctva, | 22. 07. 2006 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022220717 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Všeobecná zdravotná poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 31. 10. 2026.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2019 znížila zisk o ▼11 % na 1 509 € a bez tržieb.
Tržby
0 €
Výsledok hospodárenia
1 509 €
▼ 11,1 %Aktíva
53 €
bez zmenyVlastné imanie
−43 768 €
▲ 3,3 %Zadlženosť
82 681,1 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1,9 tis. | 14,1 tis. | 28,2 tis. | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia | 13,8 tis. | −7,2 tis. | −225 | 1,7 tis. | 1,5 tis. |
| Aktíva | 2,4 tis. | 4,5 tis. | 65 | 53 | 53 |
| Vlastné imanie | −39,6 tis. | −46,7 tis. | −47 tis. | −45,3 tis. | −43,8 tis. |
| Daň z príjmu | 960 | 960 | 960 | 137 | 215 |
| Zadlženosť | 1 723,1 % | 1 149,1 % | 72 367,7 % | 85 528,3 % | 82 681,1 % |
aj 2014 — v pláne Štandard
2019
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 1,5 tis.
- Aktíva
- 53
- Vlastné imanie
- −43,8 tis.
- Daň z príjmu
- 215
- Zadlženosť
- 82 681,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 1,7 tis.
- Aktíva
- 53
- Vlastné imanie
- −45,3 tis.
- Daň z príjmu
- 137
- Zadlženosť
- 85 528,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 28,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −225
- Aktíva
- 65
- Vlastné imanie
- −47 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 72 367,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 14,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −7,2 tis.
- Aktíva
- 4,5 tis.
- Vlastné imanie
- −46,7 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 1 149,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 1,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 13,8 tis.
- Aktíva
- 2,4 tis.
- Vlastné imanie
- −39,6 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 1 723,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 07. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 31. 10. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).