Súhrn
- Vznik
- 21. 07. 200620 rokov 3 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 30. 09. 2026
- Tržby
- 122 108 €2023
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- PATRIOT Corporation spol. s r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36656038
- daňové identifikačné číslo
- 2022227350
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022227350
- Sídlo
- Prostredný Hámor 389, 05376 Mlynky, Slovenská republika
- Územie
- Mlynkyokres Spišská Nová VesKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 21. 07. 2006
- V registri
- 20 rokov 3 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 18468/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 895958
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov s poskytovaním aj iných ako základných služieb spojených s prenájmom | 21. 07. 2006 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 21. 07. 2006 | — |
| poradenstvo k programovému a technickému vybaveniu počítačov | 21. 07. 2006 | — |
| servis v oblasti programového vybavenia počítačov | 21. 07. 2006 | — |
| poskytovanie softwéru - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom | 21. 07. 2006 | — |
| poskytovanie dátových služieb - internetová čitáreň | 21. 07. 2006 | — |
| prieskum trhu a verejnej mienky | 21. 07. 2006 | — |
| podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľných živností | 21. 07. 2006 | — |
| upratovacie práce | 21. 07. 2006 | — |
| ubytovacie služby v rozsahu voľných živností | 21. 07. 2006 | — |
| predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva. vína a destilátov | 21. 07. 2006 | — |
| predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál | 21. 07. 2006 | — |
| predaj na priamu konzumáciu jedál, nápojov, a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok | 21. 07. 2006 | — |
| prevádzkovanie lyžiarskych vlekov | 21. 07. 2006 | — |
| požičiavanie a servis športových potrieb | 21. 07. 2006 | — |
| osobná cestná doprava vykonávaná cestnými motorovými vozidlami, ktorých celková obsaditeľnosť nepresahuje 9 osôb vrátane vodiča s výnimkou taxi služby | 21. 07. 2006 | — |
| sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností | 21. 07. 2006 | — |
| demolácie, búracie, zemné práce a prípravné práce pre stavbu | 21. 07. 2006 | — |
| sprostredkovanie obchodu a výroby v rozsahu voľných živností | 21. 07. 2006 | — |
| prenájom motorových vozidiel | 21. 07. 2006 | — |
| inžinierska činnosť a s tým súvisiace technické poradenstvo | 21. 07. 2006 | — |
| reklamná a propagačná činnosť | 21. 07. 2006 | — |
| činnosť organizačných, ekonomických a účtovných poradcov | 21. 07. 2006 | — |
| factoring a forfaiting | 21. 07. 2006 | — |
| vedenie účtovníctva | 21. 07. 2006 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja v rozsahu voľných živností | 21. 07. 2006 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022227350 | 11. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 15. 02. 2011 |
| daňové identifikačné číslo | 2022227350 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 30. 09. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
| Finančná správa SR | 31. 07. 2026 – 31. 08. 2026 ukončené | 31. 07. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2023 zvýšila zisk o ▲105 % na 1 619 € a zvýšila tržby o ▲42 % na 122,1 tisíc eur.
Tržby
122 108 €
▲ 42,3 %Výsledok hospodárenia
1 619 €
▲ 105,2 %Aktíva
125 476 €
▼ 4,5 %Vlastné imanie
110 937 €
▲ 1,5 %Zadlženosť
11,6 %
Hrubá marža
1,6 %
Čistá marža
1,3 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 75,2 tis. | 80,5 tis. | 53,9 tis. | 85,8 tis. | 122,1 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 586 | 3,4 tis. | −3 tis. | 789 | 1,6 tis. |
| Aktíva | 146,2 tis. | 129,9 tis. | 133,7 tis. | 131,3 tis. | 125,5 tis. |
| Vlastné imanie | 108 tis. | 111,4 tis. | 108,5 tis. | 109,3 tis. | 110,9 tis. |
| Daň z príjmu | 960 | 0 | 921 | 0 | 299 |
| Zadlženosť | 23,7 % | 14,3 % | 17,7 % | 16,8 % | 11,6 % |
aj 2014–2017 — v pláne Štandard
2023
- Tržby
- 122,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,6 tis.
- Aktíva
- 125,5 tis.
- Vlastné imanie
- 110,9 tis.
- Daň z príjmu
- 299
- Zadlženosť
- 11,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 85,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 789
- Aktíva
- 131,3 tis.
- Vlastné imanie
- 109,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 16,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 53,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −3 tis.
- Aktíva
- 133,7 tis.
- Vlastné imanie
- 108,5 tis.
- Daň z príjmu
- 921
- Zadlženosť
- 17,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 80,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,4 tis.
- Aktíva
- 129,9 tis.
- Vlastné imanie
- 111,4 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 14,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 75,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 586
- Aktíva
- 146,2 tis.
- Vlastné imanie
- 108 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 23,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2017 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.