prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

PEQUIMEX EUROPE s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36650102aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
15. 06. 200620 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
—2019

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
PEQUIMEX EUROPE s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36650102
daňové identifikačné číslo
2022197551
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Malohontská 1076/20, 97901 Rimavská Sobota, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
15. 06. 2006
V registri
20 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 11759/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
473513
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
faktoring a forfaiting15. 06. 2006—
sprostredkovanie obchodu, služieb a výroby v rozsahu voľnej živnosti15. 06. 2006—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátanie prípojného vozidla15. 06. 2006—
finančný leasing15. 06. 2006—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľnej živnosti15. 06. 2006—
kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľnej živnosti15. 06. 2006—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022197551: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022197551Obdobia daňových registráciíDIČ 2022197551: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022197551Obdobia daňových registráciíDIČ 2022197551: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022197551
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202219755110. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2019 register neuvádza tržby ani výsledok hospodárenia.

Tržby

—

Výsledok hospodárenia

—

Aktíva

970 €

bez zmeny

Vlastné imanie

970 €

bez zmeny

Zadlženosť

0,0 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2014: tržby 0 €. 2016: tržby 0 €. 2017: tržby 0 €. 2018: tržby 0 €. 2019: údaj neuvedený.110000020142016201720182019Tržby2014: tržby 0 €. 2016: tržby 0 €. 2017: tržby 0 €. 2018: tržby 0 €. 2019: údaj neuvedený.110000020142016201720182019Tržby2014: tržby 0 €. 2016: tržby 0 €. 2017: tržby 0 €. 2018: tržby 0 €. 2019: údaj neuvedený.110000020142016201720182019

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia −480 €. 2016: výsledok hospodárenia −480 €. 2017: výsledok hospodárenia −480 €. 2018: výsledok hospodárenia 0 €. 2019: údaj neuvedený.0−500−480−480−480020142016201720182019Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia −480 €. 2016: výsledok hospodárenia −480 €. 2017: výsledok hospodárenia −480 €. 2018: výsledok hospodárenia 0 €. 2019: údaj neuvedený.0−500−480−480−480020142016201720182019Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia −480 €. 2016: výsledok hospodárenia −480 €. 2017: výsledok hospodárenia −480 €. 2018: výsledok hospodárenia 0 €. 2019: údaj neuvedený.0−500−480−480−480020142016201720182019

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 42 623 €, vlastné imanie 42 143 €. 2016: aktíva 42 623 €, vlastné imanie 41 183 €. 2017: aktíva 1 450 €, vlastné imanie 970 €. 2018: aktíva 970 €, vlastné imanie 970 €. 2019: aktíva 970 €, vlastné imanie 970 €.50 tis.25 tis.020142016201720182019Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 42 623 €, vlastné imanie 42 143 €. 2016: aktíva 42 623 €, vlastné imanie 41 183 €. 2017: aktíva 1 450 €, vlastné imanie 970 €. 2018: aktíva 970 €, vlastné imanie 970 €. 2019: aktíva 970 €, vlastné imanie 970 €.50 tis.25 tis.020142016201720182019Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 42 623 €, vlastné imanie 42 143 €. 2016: aktíva 42 623 €, vlastné imanie 41 183 €. 2017: aktíva 1 450 €, vlastné imanie 970 €. 2018: aktíva 970 €, vlastné imanie 970 €. 2019: aktíva 970 €, vlastné imanie 970 €.50 tis.25 tis.020142016201720182019

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 39 733 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 2 890 €. 2016: dlhodobý majetok 39 733 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 2 890 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 1 450 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 970 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 970 €.50 tis.25 tis.020142016201720182019Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 39 733 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 2 890 €. 2016: dlhodobý majetok 39 733 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 2 890 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 1 450 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 970 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 970 €.50 tis.25 tis.020142016201720182019Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 39 733 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 2 890 €. 2016: dlhodobý majetok 39 733 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 2 890 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 1 450 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 970 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 970 €.50 tis.25 tis.020142016201720182019
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 42 143 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 480 €. 2016: vlastné imanie 41 183 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 440 €. 2017: vlastné imanie 970 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 480 €. 2018: vlastné imanie 970 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2019: vlastné imanie 970 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €.50 tis.25 tis.020142016201720182019Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 42 143 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 480 €. 2016: vlastné imanie 41 183 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 440 €. 2017: vlastné imanie 970 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 480 €. 2018: vlastné imanie 970 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2019: vlastné imanie 970 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €.50 tis.25 tis.020142016201720182019Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 42 143 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 480 €. 2016: vlastné imanie 41 183 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 440 €. 2017: vlastné imanie 970 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 480 €. 2018: vlastné imanie 970 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2019: vlastné imanie 970 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €.50 tis.25 tis.020142016201720182019
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2014: daň z príjmu 480 €. 2016: daň z príjmu 480 €. 2017: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: údaj neuvedený.5002500480480480020142016201720182019Daň z príjmu2014: daň z príjmu 480 €. 2016: daň z príjmu 480 €. 2017: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: údaj neuvedený.5002500480480480020142016201720182019Daň z príjmu2014: daň z príjmu 480 €. 2016: daň z príjmu 480 €. 2017: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: údaj neuvedený.5002500480480480020142016201720182019
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2014Závierka v registri účtovných závierok2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok
Tržby0000—
Výsledok hospodárenia−480−480−4800—
Aktíva42,6 tis.42,6 tis.1,4 tis.970970
Vlastné imanie42,1 tis.41,2 tis.970970970
Daň z príjmu4804804800—
Zadlženosť1,1 %3,4 %33,1 %0,0 %0,0 %

2019

Tržby
—
Výsledok hospodárenia
—
Aktíva
970
Vlastné imanie
970
Daň z príjmu
—
Zadlženosť
0,0 %

2018

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
970
Vlastné imanie
970
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
0,0 %

2017

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−480
Aktíva
1,4 tis.
Vlastné imanie
970
Daň z príjmu
480
Zadlženosť
33,1 %

2016

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−480
Aktíva
42,6 tis.
Vlastné imanie
41,2 tis.
Daň z príjmu
480
Zadlženosť
3,4 %

2014

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−480
Aktíva
42,6 tis.
Vlastné imanie
42,1 tis.
Daň z príjmu
480
Zadlženosť
1,1 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API